Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość 800

Ile jeszcze mogę przytyć do końca ciąży? Jak to wyglądało u Was?

Polecane posty

Gość gość 800

Dziewczyny dzisiaj zaczęłam 23 tydzień ciąży i mam około 5.5 kg na plusie. To dużo? Jak to wyglądało u Was? Ile mialyscie kg wiecej w tym czasie i ile jeszcze doszło Wam do końca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że w normie. Ja jestem w 38 tc i mam tak ok 12 na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie w normie. Pewnie do 30tyg dobijesz do 10kg a potem kolejne 10. Najwoecej sie tyje po 36tyg nawet 2kg na tydzien wiec przygotuj sie na to ze 20 spokojnie przytyjesz. Ile wazylas przed ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja w trzecim trymestrze przytyłam tylko 2,5 kilo. A w drugim z 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko też zależy od wagi i wzrostu. Są fajne kalkulatory w necie, możesz sobie przeliczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyluzuj, ja też się w ciazy przejmowałam ze dużo przytyłam, miała 16 kg na plusie, okazalo sie ze dziecko było bardo duże i wychodząc ze szpitala miałam 10 kg mniej, pozostałe kg zlecialy w dwa miesiące :-) i waga dalej utrzymuje się na tym samym poziomie mimo jedzenia słodyczy , zakończenia laktacji itp teraz wydaje mi się ze nawet gdybym przytyła 25 kg nic by się nie stało ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 16tc nie tylam nic, w 20 bylo +2, a potem poszlo lawinowo, jestem w 35tc i mam 14 na plusie. A myslalam, ze tym razem bedzie maks 15 do konca. W pierwszej ciazy tylam inaczej, od samego poczatku, co miesiac mialam 2,nawet 3 kg wiecej i dobilam ostatecznie do 20. W obu ciazach mam ogromniaste, wywalone do przody spiczaste brzuchy, reszta ciala sie nie spasla, wody troche nabralam, obcy to i w jednej i drugiej ciazy pytaja, czy to ciaza blizniacza. Pierwsze dziecko 4200 g,60cm; drugi maluch w 30tc mial ok. 1800-1900g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w 10tc i przytyłam 3kg. to chyba za dużo :( gdy dowiedziałam sie ze jestem w ciązy 5tc ważyłam 46kg. teraz 49,5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez waga starrtowa 46, dobilam do 20 na plusie, lekarz twierdzil ze to normalne, bo bylam za chuda. Wyniki badan idealne, cukier w normie a jadlam wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 tydz i 1 kg na plusie, dziecko się rozwija, wyniki ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
46 kg???? To strasznie mało. Pewnie nie masz żadnych mięśni tylko tłuszcz ktory wazy mało i bardzo wiotka skore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja normalnie wazę 45 kg. Jestem niska i dość umięśniona. Ale mam za niskie BMI. W ciąży przytyłam 16 kg. Przynajmniej tyle musiałam przytyć. Ale przez ostatnie 1.5 miesiąca nie przytyłam wcale, wiec pewnie dobilabym 20 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przed ciaza wazylam 55a po 105 jestem zalamana 9mies po urodzeniu waze 85 chyba sie zabije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:31 kochana nie panikuj. Dasz rade wrócić do dawnej wagi jesli bedziesz trzymac diete i zaczniesz cwiczyc. Wszystko w twoich rękach. Jestem trenerka fitness i nie takie "przypadki" przerabialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:04 To nie jest reguła,że najwięcej tyje się w ostatnim trymestrze. Moja kuzynka ,która urodziła niedawno do 27tc przytyła 10kg. Nie było tego po niej widać. Do końca ciąży przytyła jeszcze 5 kg co było w normie. Poza tym wszystkie kalkulatory i wykresy podają,że najwięcej tyje się w drugim trymestrze ,a szczególnie od 5 miesiąca do jakiegoś 7. Oczywiście,jeśli kobieta na koniec zatrzymuje wodę i tym podobnie to całkiem inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 28 tc i przytyłam 10 kg waga startowa to 55 kg ale nie jestem wysoka. Tyję regularnie od samego początku i to dokładnie w takim samym tempie jak w pierwszej ciąży 8 lat temu . I jak tak bedzie dalej to zakończe z waga +16 kg . I mam nadzieję że również nie pojawią się żadne rozstępy , bo z wagą można później coś zrobić a z rozstępami nie. A i wogóle się nie ograniczam w jedzeniu jem wszystko na co mam ochote i kiedy chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 24 tygodniu i przytyłam od początku ok 3 kg. Tyle ,że ja ćwiczę,jem w miarę zdrowo i tyje tylko brzuch,który już jest nawet nawet 5.5 kg to norma moim zdaniem ,ale to również zależy ile masz wzrostu oraz jaka była Twoja waga wyjściowa. Jeśli obawiasz się przytyć zbyt dużo to musisz po prostu dbać o swój talerz oraz o ruch jeśli to możliwe. Ciężko jest powiedzieć ile się przytyje do końca bo to zależy od każdej z nas. Od tego co je,czy jest aktywna,czy ma predyspozycje do tycia,czy zatrzymuje wodę(z tym sobie również można poradzić),czy puchnie,czy podjada oraz co podjada. Do tego rodzimy w lato,więc trzeba się będzie bardziej starać by nie tyć m.in przez opuchliznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam,że zaczęłam tyć ok 19 tc i tak po pół kilo co tydzień,więc w normie. Zobaczymy czy tendencja się utrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najwięcej przytyłam w pierwszym trymestrze- 7 kg. W drugim 1 kg, a teraz jestem w 35 tyg i w sumie mam 10 kg do przodu. Więc nie ma reguły- nie przejmujcie się tym tak bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz nam jaką masz wagę wyjściową to powiemy Ci czy to ok czy nie. Jeśli jesteś bardzo drobna to myślę,że w porządku a jeśli masz sporą nadwagę to jednak dużo. Ciężko stwierdzić ,gdyż nie znamy Twojego BMI . Dla jednych taka waga jest ok dla innych jednak nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×