Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama z malą nadwagą

ILE KG SCHUDŁYŚCIE PO CIAZY

Polecane posty

Gość mama z malą nadwagą

?? ja cos slabo gubie kg, a przytylam 20kg, do zrzucenia po porodzie zostalo mi 12kg, a zgubilam tylko 4 przez pol roku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammamijaaaaaaaj
przytylam 19 kg, po cc zostalo mi 11 do zrzucenia a zrzucilam 20 kg w pol roku i zeby zaraz nie bylo glupich uwag, ze mam rozstępy i obwisłe cialo:D nic z tych rzeczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrzuciłam około 20 kg w ciągu roku.Teraz - kilka lat po ciąży ważę 5 kg mniej niż przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 kg dla 4 latki
a co robisz autorko zeby schudnac? bo jak zapewne wiesz nic od samego mowienia o tym sie nie stanie. Musisz zaczac cwiczyc zeby ujedrnic cialo i wzmocnic miesnie. Sama dieta nic nie wskorasz bo efekt bedize krotkotrwaly a skora straci na sprezystosci i stanie sie obwisla. 3 miesiace po porodzie wazylam tyle ile przed a teraz sie zawzielam i albo chodze na silownie albo jak nie moge isc to cwicze z Ewa Chodakowska w domu 5,6 razy w tygodniu. Efekty sa zadziwiajace a pomyslec ze jeszcze 3 miesiace temu myslalam ze nic i tak sie pewnie nie zmieni w moim wygladzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przytylam ponad 20 kg i juz 3 miesiace po porodzie waga wyjsciowa, a pol roku po 3 kg mniej niz przed porodem zero cwiczen, brzuszkow, areobikow (nie cierpie cwiczyc, jedynie na rowerze czasem gdzies pojade bo lubie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te co przytyły po 20 kg - a w ciązy co robiłyście ? pewnie od razu jak się dowiedziałyście l4, nawet kurzu wam się nie chciało zmyć z mebli, tylko siedzenie na kanapie i wpierdalanie słodyczy ? to tylko wasza wina, że tyle przytyłyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przytyłam 30 kg zgubiłam 35 było ciezko ale zawziełam sie i udało sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przytylam 14 kg dwa tygodnie po porodzie już ich nie było. Niestety 5 kg przybyła po zaprzestaniu karmienia piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w pół roku zrzuciłam tyle co przytyłam w ciąży- 25 kg... Fakt, trochę spuchłam ale głównie to moje obżarstwo było. Tak, leżałam i objadałam się- do jakiejś mądrej tam wyżej, ale o ile objadanie się to moja wina, bez względu na to z czego wynika, to już leżenie nie. Uwierz że żadna kobieta skazana na leżenie w ciąży nie robi tego z przyjemnością... Od razu przy porodzie zeszło 8 kg, najgorsze było chyba ostatnie 6. Ograniczyłam słodycze, przestałam słodzić herbatę- a sporo jej piję, starałam się sporo chodzić z małym w chuście a nie w wózku, a pod koniec jak się waga zatrzymała to więcej ćwiczeń, m.in. 6 weidera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie luksus
Ja po 2 ciazach jestem +8kg :( ale bylo 16. Mam 31 lat i ciezko mi chudnac chyba z racji wieku bo wczesniej jeszcze przed ciazami bylam szczupla bez wiekszego wysilku. Badania wszelakie porobilam wyszlo, ze jestem zdrowa jak kon. Cwicze 3x tydzien przez 2 lata schudlam 16 jeszcze tylko to 8kg co mam zamiar do konca tego roku zrzucic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie luksus
6 weidera nie polecam to zabojstwo na kregoslup ktory i tak ma za swoje przy noszeniu dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Synek ma 3,6 miesiaca a ja lzejsza o 20 kg;) 6kg mniej niz przed ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3.5 miesiaca przepraszam za pomyłke*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przytylam 30 kg w ciazy w pol roku nie ma po nich sladu,nic nie robilam w tym kierunku i nie karmilam piersia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie 6 weidera ma swoje wady- chociaż akurat na kręgosłupie nie odczułam (nie przesadzajcie z tym noszeniem dziecka, to kilka kg tylko), ale ja po prostu piszę że mi jednorazowe zrobienie całej serii (nawet nie całek, ok 5 tyg wytrzymałam) pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przytylam 18,schudlam prawie 25 tylko karmiac piersia przez 3 miesiace. Zadnej obwislej skory i rozstepow. Ale moje kg to duzo wazace dziecko,duzo wod plodowych(chlustaly i chlustaly:P)po wyjsciu ze szpitala zostalo mi ok 10 a po 3 mirsiacach wazylam mniej niz przed ciaza. Zadnych diet,zarlam non stop bo non stop bylam glodna. Dziecko wszystko ze mnie wyciagalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiek tu nie ma nic do rzeczy moim zdaniem. Mam 31 lat, jestem 4 miesiace po porodzie. Przytylam 20 kg albo I ciut wiecej, ale bardzo spuchlam w ostatnich 6tygodniach ciazy. Nie moglam sie prawie ruszac (a cisnienie w normie, zatrucia nie bylo). Do wagi wyjsciowej wracalam jakies 3 miesiace (ale 15 kg spadlo mi w pierwsze 4 tygodnie po porodzie), teraz jestem juz 1.5kg na minusie. Nie stosuje zadnych diet, niestety nie cwicze na razie jeszcze, bo nie umiem sie zorganizowac. Rozstepow nie mam, za to z braku cwiczen troche cellulitu na udach I pupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakajaewa
przytyłam 16, po porodzie schudłam 14,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciaza pierwsza + 22kg, zeszlo 14kg Ciaza druga (wchodzilam w nia z 8 kg na plusie) + 17kg, zeszlo 20kg. Nadal 5kg na plusie, ale walcze z tym P.s. Wiecej dzieci nie planuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przytylam 18 kg, zaraz po porodzie mialam juz 10 mniej, w pierwszym tygodniu w domu zeszly mi kolejne 3 i choc wygladalam dobrze (bylam przed ciaza chudzina i dodatkowe 5 kg dzialalo u mnie na plus), to schudlam reszte w ciagu 2 lat, powoli, bez presji, ze musze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzis moje dziecko konczy 9 tygodni zostalo mi jkies 3 kg po ciazy nie odchudzam sie samo zleci przytylam ok 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z 18 straciłam 16 zanim skończył się połóg, bez rozstępów i obwisłej skóry - wyglądam i czuję się jak przed ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w dniu wyjscia ze szpitala po porodzie stracilqm 18 kg tyle mialam wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wszystko stracilam szybko, ale ja z natury jestem drobnej budowy, do tego Mala dala mi niezle popalic. Natomiast moja mama nigdy nie zgubila po mnie kilogramow, nawet sie nie strala, a ze szczuplej kobiety przed ciaza, po ciazy zostala juz na zawsze oklagla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja straciłam 13 ciążowych kilogramów w ciągu półtora roku a w kolejnych lata jeszcze dodatkowo 2 kg. Nie ćwiczyłam, nie kontrolowałam diety tyle że wcześniej byłam b.szczupła a gdy zostałam mamą przestałam myśleć o jedzeniu dla siebie. Pamiętam jak pod koniec dnia przypominałam sobie że przecież nic nie jadłam, wtrącałam cokolwiek, i wracałam do dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja przytylam ponad 20 kg i czy to moja wina moze tak moze nie od 3 miesiaca bylam na l4 i musialam lezec bo ciaza zagrozona byla, pozniej szyjka sie skracala i pojawialy sie skurcze, lezalam plackiem na kanapie z ksiazka w reku do tej madrej co napisala ze nawet kurzu nie wycieralysmy no ja nawet tych kurzy nie wycieralam ale wierz mi wolalam miec zdrowe dziecko a nie czysta chalupe i obiad ugotowany. wypowiadasz sie na temat a widac ze baladego pojecia nie masz co to znaczy walczyc o kazdy tydzien ciazy wierz mi ze wtedy nie myslalam o mojej d***e.. ze rosnie ale ze mam geny jakie mam zawsze bylam szczupla wrecz patykowata tak jak cala rodzina mojej mamy wiec powrot do stanu sprzed ciazy nie byl wzyzwaniem .. samo wszystko wrocilo do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hch
sie dołączę do tej mądrej co przytyje sie 20kg bo sie nic nie robi. Nie osądzaj nikogo jak nie masz pojęcia o cudzym życiu i zdrowiu. W pierwszej ciąży pracowałam do 7 miesiąca w domu wszystkie obowiązki, obiad sprzątanie, pranie spacery itd. w 8 miesiacu ciąży wyjazd w tatry długie spacery przejażdżki kolejka linową , baseny itd. zero zachcianek i obżarstwa za to dużo ruchu. Przytyłam 24kg :O schudłam w przeciagu 3 miesięcy bez diety ćwiczeń itp. Teraz jestem w drugiej ciąży na dniach powinnam rodzić moja dieta to 80% owoce utyłam już 25 kg zobaczymy jak długo będę wracać do formy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cholerka.. przybyło Wam po ok 20 kg i bez problemu zrzucone.. Na początku ciąży ważyłam ok 54kg, jak rodziłąm (36/37t) to ok 63-64, więc tylko 10kg przytyłam. i co? Po jakimś czasie waga była 57,5 to się cieszyłam, że nie jest źle (jakoś krótko po porodzie), a późńiej było już 59 i tak zostało :( Najgorzej, że biodra mi się poszerzyły i klatka piersiowa- nie mogę zapiąć niektórych kurtek, które miałam przed ciążą, w większośc spodni nie wchodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przytyłam 12kg, schudłam 13kg. Po wyjściu ze szpitala 7 mniej, następny tydzień 2kg, a 4kg schudłam w 3-mce po porodzie, z czego to te ostatnie kilo tak w 3 m-cu. Ogólnie do wagi sprzed ciąży wróciłam w około 2 m-ce. Bez ćwiczeń, za to z absorbującym bardzo dzieckiem;) Nie ograniczałam jedzenia w czasie ciąży,ani po porodzie. Dar natury albo genetyka. Kto wie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie przytylam nic przez cala ciaze schudlam 15kg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×