Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

drumdrum

ile kg traci sie zaraz po porodzie?

Polecane posty

pewnie temat juz byl poruszany,ale ciekawi mnie ile kg odeszlo Wam zaraz po rozwiazaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaelkapot
9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska123
Ja starciłam 6,5kg, ale przez całą ciąze przytyłam 7kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzałakobietapo40
jak wróciłam do domu tzn tydzień po porodzie - cc. 12 kag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytyłam w ciazy 19, urodziłam we wtorek, w piatek miałam 8 mniej w poniedziałek już 10, po miesiącu zostały 2:) ale u mnie bardziej była zatrzymana woda niż przytycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emama
10 z 14 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadam moze glupie pytanie,ale skad mam wiedziec czy gromadzi mi sie woda w organizmie?puchna mi paluchy i nogi,ale nie wiem czy to wynik zatrzymywania wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przytyłam w ciąży 21 kg. 3 dni po porodzie ważyłam tylko 4kg mniej!!! Czyli dokładnie tyle co moje dziecko. Miałam jednak bardzo ciężki poród i potwornie po nim spuchłam. Teraz jestem 5 tygodni po porodzie i ważę 12 kg mniej. Czyli zostało jeszcze 9. Nie mogę się na razie odchudzać bo karmię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja stracilam 13 kg
tak jak puchniesz nie obzerajac sie i bardzo sie pocisz to zatrzymanie wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos jest na rzeczy z tym poceniem sie.bo rzeczywiscie mokra jestem i co chwile zmieniam ciuchy:/ale nie polaczylam faktow.nawet myslalam,zeby o tym napisac czy to normalne tak sie pocic w ciazy.zaczelam 37tc i poki co mam 15-16kg na plusie.planowane cc.ciekawe ile mi spadnie po porodzie i ile jeszcze przytyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czasem nie tyle ile
wazy dzieciątko ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghd
6 z 10, 2 tyg. po porodzie ważyłam tyle ile przed ciążą, a terazjeszcze 2 kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pierwszej ciazy przytylam 17 kg, po porodzie spadlo od razu 10kg a po 3 m-cach bez diet bylo juz tyle co przed ciaza... w drugiej ciazy przytylam 20 kg a zaraz po porodzie spadly az 2kg-mimo ze samo dziecko wazylo ponad 4... ale po porodzie tak strasznie spuchlam ze musialam na odwodnienie brac a i to niewiele pomagalo...po jakims miesiacu opuchlizna zeszla i bylo 10kg mniej ale karmilam piersia i nie moglam sie odchudzac-no i do tej pory (prawie 2 lata) zostalo mi 8 kilo wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wicherka
2 dni po 8kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martek198412
Po samym rozwiazaniu nie wiem ile kg mi zeszlo, ale tydzien po porodzie wazylam prawie 15 kg mniej. nie wiem jakim cudem. W ciazy przytylam 22 kg. Wygladalam normalnie, ale zatrzymywala mi sie woda i bylam spuchnieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie poszlo az 14 kg do zrzucenia zostalo mi 8 kg niestety zapuscily one korzenie zwlaszcza na biodrach i brzuchu :( i za nic nie chca mnie opuscic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość należy się 13
Przed ciążą wazyłam 54 kilo, po porodzie ważyłam tyle samo. Wkrótce potem ważyłam już 51 kilo, teraz wróciłam do wagi 54.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- 8 zaraz po porodzie z 12 na plusie obecnie waga jak przed ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedenaście z jedynastu
bliźniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagoda369 wlasnie pisalam wczesniej,ze poce sie jak takie zwierze;)az mi takie potowki jakby wyszly:/kapac moglabym sie co chwile,a i tak czuje sie nieswiezo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli woda zatrzymuje się w organizmie to zaraz po porodzie traci się więcej, bo ta woda też schodzi. Ja tak właśnie miałam, po porodzie cc odzyskalam dawne rysy ;) Szybko wróciłam do wagi sprzed mimo że przybyłam 16kg ale to zasługa karmienia piersią. Osobiście uważam że to ogromne poświęcenie ze strony kobiet przynajmniej dla mnie początek był B trudny- strasznie bolały mnie sutki- ale przetrzymalam ten najgorszy okres a potem już było ok. Karmiłam piersią 11 m-cy Malec sam zrezygnował z mojego mleka ; ) bo zasmakowal modyfikowanego (przy powrocie do pracy musilam sie wspomoc mlekiem modyf) Mamy chcecie szybko zrzucic kg to karmcie piersią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po obu porodach 11kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w 3dobie miałam 3,5-4kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A prżez cała ciąże przytyłam 1,5-2, teraz jestem 2 tyg po porodzie i kolejne 2 kg spadły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przytylam 14 kg troche duzo niestety .. urodzilam 8 tygodni temu i spadło mi 8kg i narazie niestety stoi waga w miejscu,, ale cwicze i mam nadzieje zgubic reszte;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×