Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile kompletów pościeli z motywem bajkowym mają wasze dzieci

Polecane posty

Gość gość

i jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.kubuś puchatek 2.księżniczki 3.w misie 4.the dog na 1 dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młodszy - 2x Kubuś Puchatek, 1x Teletubisie, 1x Tomek i Przyjaciele Starszy - 2x Cars

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
epoka lodowcowa dinozaury/ scoobiego nemo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tomek i przyjaciele angry birds samoloty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hihihahaha
Dwoje dzieci: Hello Kitty Dora Barbie Bob budowniczy, Poza tym niebajkowe wzorki: samochody, rakiety, piraci, motylki, serduszka, ptaszki. Więcej mają kompletów niż ja ze starym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamierzam kupić synkowi pierwszą kołdrę i 2 komplety pościeli.. żadne tam motywy bajkowe, żadna naciapana pościel. pościel będzie gładka, a na środku średniej wielkości obrazek misia. Jeden komplet będzie zielony, drugi beżowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z bajki 3 auta ,Bolek i Lolek, dalmatyńczyki ,potem mają też takie typowo dziecięco-młodzieżowe i nie tylko czyli piłki ,rakiety ,literki ,serca ,w kolorowe paski i ,kratkę , takie sobie starszy syn sam wybierał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do ostatniego wpisu- o jakim wieku dziecka piszesz?o noworodku? bo my ty o starszych dzieciach np. ja o 7mio latku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz to już pisałam do przedostatniego wpisu nie do ostatniego tzn' Zamierzam kupić synkowi pierwszą kołdrę i 2 komplety pościeli.. żadne tam motywy bajkowe, żadna naciapana pościel. pościel będzie gładka, a na środku średniej wielkości obrazek misia. Jeden komplet będzie zielony, drugi beżowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o niemowlaku ;) a jak będzie starsze, to nie wchodzą w rachubę żadne tam spider many (nie cierpię pająków) czy inne brzydactwa.. Ja synkowi nie kupuję naciapanych ubranek.. wszystkie ma gładkie, ewentualnie z niewielką aplikacją.. lub w pasy czy kratkę... ale żadne tam kolorowe, z tysiącem wzorków. (okropieństwo), skarpetki czy rajstopy ma tylko gładkie, jednokolorowe Mam nadzieję, że synek się nauczy od małego takiego stonowanego ubierania.. wiadomo, że jak pójdzie do przedszkola, to będzie chciał to, czy tamto.. ale nic ze spider manem i tak nie dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech, ja też mam alergię na pościel z motywami z bajek, patrzeć na to nie mogę, a pościel jak jest porządna jest na lata, za to moda na bajkę minie szybko... Mój uwielbiał Krecika, potem Ciekawskiego Georga, Misia Uszatka itp ale pościeli takiej mu nie kupowałam, jak już to książeczki, zabawki... Pościel ma prostą, z Ikei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadnej, mój dom jest stylowy, pokój dziecka również. W życiu nie zgodziłabym się na pościel z jakiejś bajki, rodem z barłogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te pościele są okropne :( no ale jak córka będzie chciala miec pościel w księżniczki to jej kupie bo to jej pokój i jej łóżeczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no w sumie, po namyśle, stwierdzam, że mogłabym "ponegocjować" z przedszkolakiem i gdyby bardzo mu zależało na jakieś pościeli z motywami z bajki (ale i tak wszystkie spidermany czy inne dziwne roboty z "nowoczesnych" bajek odpadają), to w drodze wyjątku mogłabym się zgodzić na sam jasiek ;D taka jego mała poduszeczka.. to może bym zniosła.. (oby to był Krecik, Reksio, czy jakiś Smerf )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się wiele rzeczy może nie podobać. Np córka ma obecnie fioła na punkcie monster high. Urodziny mają być w tym stylu i właśnie jesteśmy na etapie kupowania tych wszystkich obrzydliwych gadżetów. Syn do 1 klasy wybrał sobie wszystko z angry birds. Nie wiem co gorsze ;P A dlaczego się zgadzam? bo to dzieciństwo przede wszystkim mojego dziecka. Ja swoje przeżyłam i wiecznie słuchałam czego i dlaczego mieć nie będę. Nigdy nie miałam barbie i innych rzeczy, które miały dziewczynki ;P Mojej mamie się nic nie podobało, a skoro jej się nie podobało to tak miało być. Może właśnie dlatego ja na przekór. Mi się nie musi podobać, nie muszę lubić. Ważne,że dzieci chcą i lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O fu Monster High :/ Już lepiej ze Spidermanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez uważam ze te pościele są bleee ale moim dzieciom podobają się to dlaczego mam im nie kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak byłam dzieckeim to każde z nas miało po jednym komplecie bajkowym :D ja pocahontas, siostra flinstonów a brat dalmatyńczyki :D a w międzyczasie się spało w "zwykłej" pościeli... co te dzieciaki teraz za luksusy mają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to przecież dzieciństwo naszych dzieci, nie nasze. Dlaczego narzucacie im,że muszą lubić bajki z waszego dzieciństwa? ja wiem,że te teraźniejsze są okropne, nawet przez moment usiłowałam dzieciom wmawiać, że Bolek i Lolek, Pszczółka Maja to są super, a już w ogóle najlepszy na świecie Miś Kolargol. Poddałam się jak prawie się posikali oglądając morze 3d z folii w Kolargolu ;P W wystrój pokoju też im nie ingeruję. Mają całe ściany obklejone jakimiś plakatami i naklejkami, raz w roku odświeżam kolor ;P i tyle. Ich królestwo, niech sobie rządzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Położna Angelika
Zapraszam do wypełniania ankiety Kobiet, które urodziły dziecko w latach 2011-2013 Po wypełnieniu ankiety na końcu będą mogły Panie zobaczyć wyniki, jak odpowiadały inne kobiety. http://moje-ankiety.pl/respond-51280.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiejsze bajki wcale nie są złe. Wy je w ogóle oglądacie? Moje dziecko uwielbia np. marta mówi,raa raa, tomka i przyjaciół. Mądre, fajne bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do tej pani od niemowlaka
Ja tez sie wzbranialam przed robotami, spidermanami itd Ale jak moj synek w wieku trzech lat poszedl do przedszkola i po jakims czasie zaczal mnie slodkim glosikiem prosic ze chce spidermana Bo jakis tam kolega ma chociaz syn tego w zyciu nie widzial przedtem Wiec mu tego spidermana na koszulce kupilam:) To sa dzieci i nam sie moze nie podobac ale ja nie zamierzam zostawic dziecka z takim niespelnionym marzeniem ktore przeciez nie kosztuje duzo I to samo mialam z corka jak bardzo chciala miec bluzeczke z dora a ze mi sie to nie podobalo wiec na odczepnego kupilam chociaz pizamke i ona orzeszczesliwamchciala isc w tej pizamce do przedszkola :( Nie mozemy odbierac dzieciom takich drobnych marzen a zaloze sie ze i twoje dziecko predzej czy pozniej zamarzy i jakims bohaterze z bajki I ciekawe czy bedziesz potrafila odmowic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuję z dziećmi i muszę czasem odmawiać, więc umiem.. chyba ;) bo co do swojego dziecka, wiadomo, że jest inaczej, zwłaszcza dziecka, na które czekało się kilka lat. Ale jak powiedziałam.. nic z pajęczynami, pająkami czy innymi rzeczami to przypominającymi (np. krab) nie będzie kupione ze względu na mój lęk przed tym. ps. ja też nie miałam prawdziwej Barbie.. dopiero po długim namawianiu miałam jedną lalkę "ala barbie", ale do szkoły nigdy jej nie zabrałam. Nie miałam też klocków lego (ale tego nigdy mi nie brakowało), roweru górskiego. Już nie pamiętam czy było coś, co "wszyscy mieli", a ja nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zmieniam co 2 miesiace
z barbi 2 hello kitty 1 smerfy 1 ksiazniczki 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
córka 8lat: Hello Kitty i Monster High a syn 3 latka: Kubuś Puchatek i Auta(Zig Zag i Złomek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam niemowlaka, i mamy Kubusia Puchatka. Kupując wyprawkę kupiłam cały komplet, ale nie był on bajkowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×