Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochamM dzieci

ILe macie dzieci, ile chcecie miec?

Polecane posty

Gość kochamM dzieci

Jak w temacie, ile chcielibyscie miec dzieci a na ile mozecie sobie pozwolic i ile macie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ergt
Mamy jedno półroczne i staramy o drugie :) i chyba na tym zakonczymy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 09456
Mamy jedno, chciałabym dwójkę, ale w tym kraju rodzina ma cięzko, więc chyba będzie jedynak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobita 45 letnia
Mam 1 dziecko,chciałam mięc tylko 1 dzecko,stać mnie było i nadal jest nawet na 3 dzieci,ale ja od zawsze byłam leniuszkiem i nie miałam zamiaru gromadką dzeci sie zajmowac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś chciałam 5 dzieci :D narazie mam jedno 2,5 roku i będziemy się starać o drugie i może trzecie za kilka lat jak będziemy chcieli i mogli sobie na nie pozwolić. Ja opiekuję się dzieckiem, mąż dobrze zarabia ale jesteśmy na etapie urządzania domu, ciągle kupujemy meble, sprzęty, jak już będziemy mieli to co potrzeba to będzie wiadomo czy nas stać na to trzecie czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dwie dziewczynki - księżniczki tatusia :) Mnie by się sprzydał księciunio, ale chyba na 2 poprzestaniemy, chyba ze mojemu w pale cos odbije to w ten czas się zastanowie. Poki co mam 4 letnią i polroczną coreczke :) Moj chce pieska, jak na pieska sie nie zgadzam tym bardziej na dzien dzisiejszy na trzecie :) Mamy 3 sypialniowy dom, jak go sprzedamy i wybudujemy sie w naszym nowymmiejscu, zapewne sypialni bedzie wiecej, poki co nie wyobrazam sobie zycia moich dzieci razem w pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sieg Heil!!! Sieg Heil!!!
ja nie mam dzieci i nie chce miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 3, chciałabym 4, ale się nie zanosi w najbliższej przyszłości. 3 mnie też całkiem satysfakcjonuje więc nie jest źle :) Moze kiedyś się pojawi jeszcze ktoś czwarty... ale wątpię.W każdym razie z wielkim uśmiechem i zazdrością patrze na rodziny wielodzietne- takie 4 plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 2 poki co
chcialabym miec 4, czy nas stac? finansowo sobie radzimy, gorzej z czasem, bo oboje pracujemy na zmiany i rzadko sie widujemy wiec kiedy zrobic ta pozostala dwojke? :P uwielbiam rodziny wielodzietne i tu gdzie mieszkam jest ich duzo, 4 to dla mnie idealna liczba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliamitok
ja mam jedno 2 letnie i na tym pozostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 3-latka, drugie w drodze. ile planujemy? ja bym chciała 3, max 4, mąż mi o 5 ględzi, ale ja twierdze ze jak to 5-te urodzi to proszę bardzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam jeszcze wcale. a chce dwoje max. dla mnie więcej niż dwoje dzieci to masakra. ostatnio widzialam taka kobiete na mieście: byla w ciązy chyba już końcówka bo brzuch duży, przed sobą pchała spacerówke a w niej roczniak tak na oko, z boku jeszcze dwójka nie wiem ile mieli chłopiec moze z 3, dziewczynka z 5. ona sama zaniedbana, włosy tłuste, spodnie obszarpane, gruba. tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jedno dziecko syna 4 lata plany na drugi niby są ale brak chęci do realizacji i jakoś nie widzę by to się zmieniło przez najbliższy rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia1321
chciałabym 3 ale stać nas tylko na 1 :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciala 3,ale pracujac na pelny etat raczej bedzie ciezko... mam znajoma,ktora ma 6! piekna kobieta,szczupla,troche ma wiecej zmarszczek niz rowniesniczki,ale to chyba normalne,ciaza i dzieciaki obciazaja...mimo wszystko piekna rodzinka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciala 3,ale pracujac na pelny etat raczej bedzie ciezko... mam znajoma,ktora ma 6! piekna kobieta,szczupla,troche ma wiecej zmarszczek niz rowniesniczki,ale to chyba normalne,ciaza i dzieciaki obciazaja...mimo wszystko piekna rodzinka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jak na razie pierwsze w drodze, drugiego na dzień dzisiejszy nie planujemy ale nie wykluczam w przyszłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwionamonika
mam 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dostaję
na razie mamy jedno, drugie w brzuchu, na dwójce kończymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś chciałam dwójkę. Teraz mam jedno i na tym koniec. Siedzenie w pieluchach i zarwane noce to nie dla mnie . A poza tym z kasą lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdfsdf
Mam jedno i ani pół więcej. Gdybym wpadła, byłaby aborcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem matką siedmiorga
pociech z których najstarsz ma 10 lat, a najmłodsze 3 m-ce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jedno,jak narazie jest na etapie ciągłego darcia się.Chcieliśmy 2, jeśli zdecydujemy się na nie-to dopiero za 4,5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×