Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile miałyście cesarek i w jakim odstępie czasu ?

Polecane posty

Gość gość

wszedzie lekarze straszą konsekwencjami szybkiego zajścia w ciąze po cc, tymczasem znam wiele przypadkow bezproblemowych ciąż rok po roku zakończonych cc. Jestem 4 miesiące po porodzie i za 2 miesiące chce zacząć starania o drugie dziecko. Jak to wyglądało u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11, a jutro idę na 12-stą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam dwie z 4 letnia przerwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A uważasz się za odpowiedzialną osobę? Myślisz, że lekarze mówią o dwuletniej przerwie żeby zrobić kobietom na złość? Ja mialam jedną, druga (mam nadzieję) będzie po dokładnie trzech latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie radze ja zaszłam w ciąże rok po cc i miałam straszne komplikacje .Powiększająca się macica spowodowała pęknięcia przy szwie a się okazało że mam straszne zrosty wewnątrz jeszcze niby nic poważnego ale już leżalam na patologi ból dosyć spory .Wszędzie słyszałam że to za wcześnie że świeża blizna jak na 2 ciąże.Potem już było tylko gorzej.Nie udało się utrzymac ciąży.To akurat mój przypadek z Tobą tak być nie musi.Ale czy nie jest bezpieczniej odczekać by urodzić zdrowego bobasa bez komplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a cow takiej euforii jestes??? z jakiego powodu ciaa za ciaza??/gonisz czas?/czy na zlosc komus chcesz zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na razie miałam 1 i było to 3 miesiące temu. Pół roku bezwzględnie zakaz, ale lekarz kazał mi odczekać minimum rok. Planuję starać się o drugie dziecko po ok 1,5 roku, bo już bym chciała znów być w ciąży. Zastanawiam się, czy są jakieś badania, którymi można sprawdzić, czy macica już się zregenerowała, czy nie ma zrostów i można już bezpiecznie zachodzić w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka-moj lekarz mowił o roku przerwy ,minimum pół, na pierwsze dziecko czekalismy bardzo długo,nie jest powiedziane ,ze od razu zajde w ciąze. Bardzo chciałam rodzić sn, bo wiedziałam,ze bede chciała szybko mieć drugie,ale niestety nie udało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To drugie mozesz rodzic sn. Poczekaj, bo ja po cesarce zaszlam pol roku po i urodzilam wczesniaka, lozysko wrastalo w blizne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 cesarki i 4 lata przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajoma po jednej a podczas drugiej zaawansowanej ciązy po 4 latach przerwy " rozchodziła sie : jej macica - było powazne zagrożenie . Ja miałam 4 cesarki nigdy nic sie nie działo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam róznice miedzy dziecmi 19 miesiecy. Pierwsze sn drugie cc. Chcialam szybko drugie z wielu wzgledów - wiek, kontakt dzieci, praca itp i mimo ze pierwsze rodzilam sn i moglam w miare szybko zajsc w drugą ciaze to moje zdrowie posypało się totalnie po drugiej ciązy... rok po drugim porodzie mocno chotowalam, zeby leczone kanałowo pierwszy raz w życiu (zawsze b.dbalam o zeby i nie mialam problemów), non stop gorączka 39 st i przeziebienia, powiększone wezly chlonne ze nie moglam chodzić, wrzody na plecach :( masakra ile ja sie najadłam antybiotyków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja będę miała 22 mc odstępu miedzy jedną cc a drugą.. A przynajmniej mam taką nadzieje :) termin mam na kwiecień też chciałam szybko drugie dziecko ale i tak bym odczekała ten rok czasu... Wiesz takie maluchy rok po roku to wyzwanie dla rodzica.. Ja widze po swojej córce różnice w zachowaniu w ciągu ostatnich 3miesięcy. Teraz ma 17 mc i jest juz naprawde rozumnym dzieckiem. Dużo pokaże co chce. Troche powie, ale przedwszystkim juz duzo pomoze. Pieluchy po sobie sama wyrzuca.. A jeszcze 3 mc temu to taki mało rozumny głuptasek.. Co wiecej szwagierka ma dziecko 4 mc młodsze które wzrostem i waga juz dorównała naszej a ostatnio sie zachwycali jaka różnica widoczna mieszy nimi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×