Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciążówaaaaaa

ile można prztyc w ciąży żeby póżniej szybko wrócic do wagi sprzed zajscia???

Polecane posty

Gość ciążówaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 30kg
:).Powrót do wagi bez odchudzania.Nie ma reguły,kolezanka utyła 7kg,a teraz po roku wygląda jak słoń:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111111111111
optymalna waga to + 10-12 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też . . . .
ja mam dwójkę dzieci, w każdej ciaży przytyłam po 25 kg, po pół roku od każdego porodu wróciłam do swej wagi początkowej. Najlepsza recepta na chudnięcie to KARMIENIE PIERSIĄ !!!!!! Wszystko wyciąga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvela
Podobno to zależy od masy wyjściowej jeśli jesteś bardzo szczupła przed ciążą możesz utyć wiecej, jelsi jesteś pulchniejsza to mniej. Najlepiej spytaj lekarza ale generalnie to chyba coś pomiędzy 10-15 kilo. Oczywiście są osoby które tyją więcej i nie mają ani problemó zdrowotnych w ciąży ani problemu ze zgubieniem kilosków po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przytyłam ok 9kg. W chwili wyjścia ze szpitala miałam wagę mniejszą niż ta sprzed ciąży. Ale ja ogólnie nie jestem szczupłą dziewczyną, więc może daltego tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciążówaaaaaa
ogólnie jestem chuda tzn tak normalna, tylko brzuch mi odstaje :O i pewnie z nim bede miec największe kłopoty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reguły nie ma
ale generalnie mówi się, że powinno sie przytyć maksymalnie do 20 % wagi wyjściowej (sprzed ciązy) przy czym te szczupłe powinny przybrac więcej, te teższe mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliszenka
witam. Ja zgrubłam w ciąży 20 kg. I jestem już 5 miesiecy po porodzie i schudłam dość dużo. Mam lepszą wage niż przed ciążą. Podobno tak się chudnie jak się karmi piersią, bo cały tłuszczyk który się nagromadził i który się zje to idzie do mleka matki. Myslę, że to prawda, bo na początku miałam tłuściejsze mleko, a teraz bardziej rzadkie. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaaa27
ja 13 i po porodzie było juz tyle mniej-jak wyszłam do domu w ciazy jadłam wszystko normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaaa27
brzucha jednak nie mam płaskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgfkf
bo bez pracy nie ma kołacz- ćwicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×