Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile par butów mają wasze prawie lu ponad 2 letnie córki??

Polecane posty

Gość gość

Usłyszałam że po co mojej tyle butów(mała ma 21msc i rozmiar 24). a ma: -adidasy 1 para -sandały takie z dziurami ale zabudowany przód (może bardziej półbuty) z dziurami 1para -sandały odkryte 1 para -kalosze 1 para -sandały takie po domu 1 para -takie trzewiki/wyższe adidasy 1 para ale chodziła w nich tylko jak było mniej jak 15 stopni mniej wiecej (od kwietnia i czyli 5-6 par w które codzień użytkuje i Teraz zamówiłam jej jedne sandałki na zmiane i takie balernki z befado. Następne zakupy dopiero jesienią lub zimą. To będzie 8 par Ile par butów mają wasze dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 pary sandały i zabudowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bez jaj, moja ma z 10 to jak ty te dwie pary myjesz?? Jak deszcz pada albo mokro jest to na dwór nie chodzicie? Moja dzisiaj była na deszczu w kaloszach, jakby miała adidasy na bank by przemokły. ma 2 pary sandałów bo okropnie sie brudzą w piaskownicy, jak jedne umyje i schną to chodzi w drugich. Nie wyobrażam sobie dwóch par.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja też ma dwie pary,sandałki i takie jakby sandałki zabudowane z przodu. Jak jedne umyję zakładam drugie. Po deszczu też wychodzimy, ale córka wie, że po kałużach się nie biega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja też wie że po kałużach sie nie biega:) ale jak jej pozwalam pobiegac...radość nie do opisania. Co wy takie matki polki?? Brudne dziecko to szczęliwe dziecko. Moja big milka z czasu dostanie, po deszczu biega, chodzi bez czapki i nie zakładam jej rajstop przy 25 stopniach pod sukienke.Jakoś zdrowa jest i o dziwo lepiej niż te zachuchane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn też tylko 2 pary. Ja nie piorę butów tak, że muszą schnąć cały dzień. Co najwyżej otrzepuję z piachu i przecieram wilgotną szmatką. Nie chcę, żeby się bakterie namnażały i grzyby w wilgotnym środowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wasze dzieci nie mają kaloszy? Przecież to podstawa... Moja córka ma 6 par Jedne to kalosze jakbym jej nie kupiła to w tym miesiącu połowe dni bym jej chyba na dwór nie puściła bo wszędzie mokro. To samo jaki kwiecień maj tez wasze dzieci w sanałach chodziły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy chyba te dziciory tylko w wózkach wozicie to i buty niepotrzebne. Same też macie 2 pary butów:O??? Krde nawt mój syn 19 miesięcy ma adidasy sandały półbuty i kalosze plus kapcie po domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można nie kupić dziecku kaloszy i zabraniać skakania po kałużach? Moja ma 6 par

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwie pary w zupełności wystarczą, nie lubię wywalać pieniędzy w błoto. Ja mam 3 pary japonki, adiddasy i botki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka 19 miesięczna ma kalosze, sandały z zakrytymi palcami, buty w stylu crocs- 2 pary, jedne na ogród, drugie na plaże czy na plac zabaw i tyle(te drugie mniej zniszczone bo te ogródkowe poobdzierane). 4 pary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn ma 3 lata. Ma 4 pary trampek, 2 pary adidasów, kalosze, 2 pary sandałów, japonki, klapki i crocsy . Po domu śmiga boso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uqiwlbiam buty i moja mala tez ma ich duzo ma 19miesiecy i ma: Adidasy lekkie Trampki biale Adidasy wyzej kostki Dwie pary takich jakby gumoqych chodakow do ogrodu Trzy pary balerinek Jedne sandalki Kalosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne jestescie mojacorka lubi buty do kazdej sukienki pod kolor a wy mowicie ze2pary wystarcza widze ze wy macie inaczej niz ja sobie moge nie kupic ale corka musi miec wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kalosze, sandały, adidasy, baleriny i trampki - 5 par. Po domu biega na bosaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja też po domu na bosaka :) ma sandały do piaskownicy itp, sandały eleganckie, trampki i kalosze, czyli 4 pary. W zupełności wystarczy :) a na zimę miała jedne kozaki i jedne ala adidasy na cieplejsze dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sobie moge nie kupic ale corka musi miec wszystko xxx następna durna matka-Polka wychowująca bezstresowo kolejną roszczeniową sucz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30, w tym 6 na obcasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja 15miesieczna córka adidasy sandały granatowe i białe balerinki 2 pary i trampki A syn 5lat sandały kalosze adidasy 2 pary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadnych kapci po domu nie używamy-chodzi boso a mamy ciepło w mieszkaniu. Zima antypoślizgowe skarpety. Adidasy-1 Trampki-2 Baleriny melissa-1 Sandały-1 Kalosze-1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
syn 2 lata adidasy adidasy za kostkę trampki trampki/tenisówki z dziurkami sandały zabudowane palce sandały "bez palców" kalosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kalosze Adidasy Sandały Półbuty z dziurkami te są lepszej jakości i zakładamy je na jakies "wyjścia" A i klapki na basen do wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kalosze Adidasy do chodzenia wokół domu Adidasy na wyjście (np. Do sklepu, do szkoły itp) Sandaly wokół domu Sandaly na wyjscie Japonki Crocsy do szybkiego założenia wokół domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 par no co za idiotka jakas ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja ma 4 latka i tak: -2 pary adidasów -2 pary sandałków -trampki -letnie z materiału nike -kalosze -2 pary pantofli -trekkingowe -crocsy -zimowe miała 3 pary, nie wiem czy którekolwiek jeszcze będą dobre... Niby dużo, ale wszystkie są w użyciu. Sama też mam dużo butów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisałam o 13:12... nie doczytałam - jedna mama pisze, że sama ma 3 pary butów - adidasy, japonki i botki. Jejku - a w czym do sukienki? spódnicy? na wyjście? może to kwestia podejścia do tematu. Ja mam sama kilkadziesiąt par butów i nie wyobrażam sobie inaczej. Dzieciom też kupuję dużo, żeby miały na różne okazje i do różnych strojów. Przecież inne buty do sukienki się zakłada, inne na rower, jeszcze inne do piaskownicy czy w upały, inne na wycieczki... moja starsza córka ma kilkanaście par i też widzę, że większość w użyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ma 16 mies. 1 sandały, 1 półbuty, 2 trzewiki, 1 adidasy do kostki, 1 adidasy za kostkę, 1 kalosze i 1 kapcie. W sumie 8 par z czego kaloszy i polbutow jeszcze nie nosiła, czekają na jesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×