Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mega wkurw....

Ile płacicie za gaz?

Polecane posty

Gość Mega wkurw....

jw? Co macie na gaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfsfsffssfss
u mnie tak woda, kuchenka i kaloryfery. mieszkanie 42 m2. w okresie zimowym zuzywamy ok.150-180m3 gazu.Rachunek roznie od 220-290zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mega wkurw....
to mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
my mamy ogrzewanie centralne plus ogrzewanie wody, mieszkanie 60 m2 ostatni rachunek 890 zł za 2 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rivierra
mamy na gaz ogrzewanie, woda, kuchenka. Po zimie płacimy od 1000-1500zł za 2 m-ce :o A tak to od 300-500zł :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odwalcie się od bogatych
nie mam nic na gaz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rivierra
mieszkanie 53m2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorza kocham
dom 190 m,woda rachunek co dwa miesiące ok 500 zł.Od godziny 17 pali się w kominku jak maz wraca z pracy rozpala i do rana się pali,wiec przez noc gaz do godzin ok 10 się nie załacza.Tem mamy ustawiona na 23 stopnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorza kocham
zazwyczaj jest 400 z groszami.Choc w styczniu nam przyszedł troszkę większy rachunek było prawie 600 zł.To było rozliczenie od polowy listopada do poczatkow stycznia.Wtedy były trochę mrozy większe.Na zime zakupujemy drewna za ok 500 zł.Staramy się tak rozlozyc by nam starczylo od listopada do końca marca.Juz mamy resztki,straczy jeszcze na kilka wieeczorow.Z naszych obliczen wychodzi ze zaoszczędzamy przez cala zime ok 800 zl ogrzewając dodatkowo kominkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaajajjaja
180 do 240 zł na mc w okresie zimowym bo mam ogrzewanie gazowe,no i ciepła woda na gaz, reszta na prąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas wszystko:
ogrzewanie, woda, kuchenka zimowe miesiące: 100zł / m-c letnie: 50zł / m-c 4 osoby - 2 dorosłe, 2 dzieci nowe mieszkanie 58m2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja płace niedużo
Dom 140 m w sezonie grzewczym, ogrzewanie, woda i kuchenka, czasami wieczorami kominek, wychodzi niecałe 500 zł na 2 miesiące, w sezonie letnim tylko kuchenka około 60 zł na 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie dużo płacicie za ten gaz ! Ja mam 70 m2 w bloku - gazową mamy tylko płytę do gotowania. Rozliczenie jest w okresach 2 miesięcznych z czego za te 2 miesiące rachunek nie przekracza ... 25 zł. Ogrzewanie mamy centralne i liczy się do prądu, rachunki za prąd też w okresach 2 miesięcznych - znaczy za 2 miesiące używania prądu ( 3 tv, 3 fazy , pralka chodzi praktycznie codziennie, kuchenka elektryczna też, wieczorem zawsze światło się pali - nie siedzimy po ciemku) wychodzi nam po 250 zł czyli po ok.125 zł na miesiąc. A i mieszkam w Warszawie - czyli wszytsko powinno być drogie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas wszystko:
teneryffaa----------> my płacimy dużo za gaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja mieszkajac w ostatnim mieszkaniu w Polsce placilam podobnie jak Teneryfa. Ogrzewanie mialam wliczone w czynsz, na gaz byla ciepla woda i kuchenka z piekarnikiem. I chyba nigdy rachunek nie wyniosl wiecej niz 40 zl za miesiac, takze w zimie. Mieszkanie bodajze 48 m2, Krakow, stara kamienica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas wszystko - to nie jest jakos duzo, ja i Malzon po prostu jestesmy skapiradla i pilnowalismy licznikow :P Teraz w Niemczech mam plaska stawke miesieczna 75 euro (z rozliczeniem co pol roku i doplata tudziez zwrotem), ale z rozliczen wynika, ze nawet zima zuzywamy polowe tego, co przewiduje limit dla tej taryfy :) Aha, mamy mieszkanie ogrzewane piecami gazowymi, kuchnia i ciepla woda licza sie do pradu. Mieszkanie 56 m2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kslslkdslksl
My na gaz mamy ogrzewanie, wodę, kuchenkę. Ostatni rachunek za gaz za dwa miesiące, już po obniżce 1408,00zł Mieszkanie 80m2 Lekka masakra w okresie zimowym. Na cały rok jest to koszt 4500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smierc i jak to robisz ze tylko 80 funtow? Mi za gaz za 3 miesiace zimowe przyszlo prawie 500 funtow :(. Chyba ze ogrzewanie macie nie na gaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkanie 36 mkw woda ogrzewana gazem plus kuchenka co dwa miesiące ok.90 zł na razie dwie osoby, od końca maja jeszcze będzie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pirulina
gaz tylko do gotowania - 40 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas nawet tanio
My mamy mieszkanie 63m2, na gaz kuchenka, woda i grzanie i zapłaciliśmy za cały poprzedni rok 1500 z groszami. Temp w mieszkaniu ok 21 nocą, a w dzień 22-23 stopnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam taki motorek co wali konia i trzepie worek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też sensowną stawkę mam, tak mi się wydaje, na gaz mamy kuchenkę i wodę podgrzewaną z piecyka (stare budownictwo). CO 2 miesiące miałam dotąd ok 200 zł, więc na miesiąc jak łatwo obliczyć około 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy cieplo
dom 130 m2 wszystko na gaz oprócz piekarnika. System opłat latem co 2 miesiące, zima co miesiąc rochunek 250-400 pln zalezy od pogody. W domu 20 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy cieplo
dom 130 m2 wszystko na gaz oprócz piekarnika. System opłat latem co 2 miesiące, zima co miesiąc rochunek 250-400 pln zalezy od pogody. W domu 20 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy cieplo
dom 130 m2 wszystko na gaz oprócz piekarnika. System opłat latem co 2 miesiące, zima co miesiąc rochunek 250-400 pln zalezy od pogody. W domu 20 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dom 130 m2 wszystko na gaz oprócz piekarnika. System opłat latem co 2 miesiące, zima co miesiąc rochunek 250-400 pln zalezy od pogody. W domu 20 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dom 130 m2 wszystko na gaz oprócz piekarnika. System opłat latem co 2 miesiące, zima co miesiąc rochunek 250-400 pln zalezy od pogody. W domu 20 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkanie na poddaszu 90m. Ogrzewanie gazowe, woda, kuchenka, mamy wannę więc codzienna kąpiel. W zimie takiej jak jest teraz około 300zł za miesiąc przy temperaturze 18C, w ubiegłym roku koło 400zł miesiecznie. Jak przestajemy grzac na wiosnę rachunki około 80zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×