Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama chłopczykaa

ile płacicie za przedszkole?

Polecane posty

Gość mama chłopczykaa

ile płacicie za przedszkole miesięcznie i w jakich regionach Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za 3 posiłki 4,30 + za 2 godziny ponadprogramowe 2 razem 6,3 dziennie, łódzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olsztyn 350 ze wszystkim ang i tance tez. Prywatne, bo do panstwowego u nas tylko po znajomosciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7,20 dziennie opolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grudziądz: Państwowe za 6 godzin 120 zł z wyżywieniem angielskim i logopedą prywatne od 300 zł wzwyż, ale to już zależy od ilości godzin i atrakcyjności zajęć dodatkowych Korzystałam wcześniej prywatnego i u nas jest mega różnica w opiece i podejściu do dzieci jak i liczebności grup, płacisz i wymagasz, bardziej się starają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Państwowe Poznań 410 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani zadała proste pytanie o to ile płacicie miesięcznie!!!! A Wy niektóre nie umiecie odp na pytanie hahsha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inteligentna powyżej, miesięcznie płacimy tyle ile dni dziecko chodzi, nieraz dużo choruje i chodzi kilka dni, inteligentni przeliczą 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
140zl podkarpacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
małopolskie prywatne przedszkole 300 zł małe miasteczko 17 tys. mieszkańców w wiekszych miastach prywatne to koszt juz 350-400 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zach,pomorskie 10 zł dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziennie 6,70 za trzy posiłki dziennie, plus złotówka za każdą godzinę powyżej 5 godzin. mi średnio wychodzi ok 100 zł miesiecznie. Jak dziecko choruje to odliczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okolice Wrocławia 8-13 nic ,dodatkowa godzina 1 zł 6zł za 3 posiłki dziennie . Wychodzi mi zazwyczaj od 80 do 120 zł w miesiącu ze jest chory i mało co chodził to nawet 20-30 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6.30 do 15.30 place 120 zl juz z posilkami , angielski i rutmika za darmo :-) Dolnośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arielkaaaaaaaaaaaaa
Wielkopolska przedszkole państwowe 9 godzinne 8 zł za dzień (4 zł za wyżywienie + 4 zł za dodatkowe godziny )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warszawa. Niepubliczne 890. Po drugiej stronie Wisły 1200-2000. U nas takie ceny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Legionowo-przedszkole państwowe. Złotówka za każdą godzinę poza postawą programową, wyżywienie 7 złotych dziwnie, rada rodziców 50 złotych miesięcznie. Zajęcia dodatkowe angielski, tańce i ceramika 85 złotych miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podstawą i dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielkopolska, prywatne,400 zł z wyżywieniem, angielskim, rytmika, wyjściem raz w tygodniu na basen i teatrzykiem, 7 godzin dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elbląg 550 + 200 wyżywienie (przedszkole prywatne) w tym ang. logopeda, taniec, gimnastyka korkcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za pobyt normalnie, 1 zł. za dodatkową godzinę, czyli miesięcznie ok. 60- 65 zł. Za wyżywienie- 11 zł. dziennie (catering), czyli za miesiąc 240-250 zł. Za nieobecność (zgłoszoną) nie płaci się oczywiście ani za jedzenie, ani za pobyt. Zajęcia dodatkowe- 150 zł. na semestr za wszystkie, czyli ok. 30 zł. na miesiąc wypada (przy pięciomiesięcznym semestrze). Dobrowolne oczywiście, czyli nawet jak dziecko zostaje w tym czasie, to nie musi brać w nich udziału, panie organizują też inne zajęcia w tym czasie. Dodatkowo w pierwszym semestrze płaciliśmy 150 zł, a w drugim- 200 zł. na dodatkowe materiały plastyczne i inne edukacyjne. Czyli kolejne 30-40 zł. miesięcznie. Przedszkole publiczne, Kraków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
740zł za wszystko. 30 km od stolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 zl na miesiąc za herbatki plus 3 zl dziennie za godziny nadprogramowe bez wyżywienia opolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
małopolskie 5 zł dziennie wyzywienie ( sniadanie obiad i podwieczorek) i za każda godzinę po godzinie 12 jeden złoty do 12 jest bezpłatnie potem za każdą godzine licza ta złotówke płacę za tyle dni ile mała jest rzeczywiście w przedszkolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5zł wyżywienie + 1zl/h pow. 5, czyli ok. 160zł Lublin publiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Państwowe 5 godz. tylko za wyżywienie place 120 zl (śniadanie i obiad). + 10 zl na klasowe opłaty typu zakup drobnych upominków itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wielkopolska 220 zł mc. ale zapisany jest do panstwowego przedszkola w razie jakichkolwiek korkow itd. od 7-17. Chociaz przyznaje ze nigdy tak dlugo nie jest. Zazwyczaj jest od 8-15. ma 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka chodzi do prywatnego przedszkola Promyk w Warszawie. Płacimy za nie 580 zł (http://przedszkole-promyk.pl/cennik/) + wyżywienie i ewentualne zajęcia dodatkowe, ale jest naprawdę pod dobrą opieką wykwalifikowanej i doswiadczonej kady, więc moim zdaniem warto zainwestować w jej przyszłość. Szczególnie że jest to moje jedyne dziecko póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie przedszkola w Warszawie polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisałam córkę do Puchatka http://przedszkolepuchatek.edu.pl/index.php?local=1&id_m=1&page=main bo córka mojej koleżanki też tam chodzi i mówiła że to fajne miejsce. od września startuje grupa dwujęzyczna, do której bedzie chodzić Julka, z tego akurat cieszę sie najbardziej bo sama jestem zielona z angielskiego a wiem że teraz bardzo by mi sie przydał. A im wcześniej dziecko zaczenie sie uczyć tym więcej przyswoi i obędzie się z językiem. A we wakacje słyszałam ze są jakieś zajęcia wakacyjne więc też fajna opcja która biorę pod uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×