Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile po panadolu mogę podać nurofen help

Polecane posty

Gość gość

moja córka 5 lat dzisiaj cały dzień była osowiała, po południu skarżyła się na ból głowy. Ok 18 podałam jej panadol i zmierzyłam gorączkę, było ponad 38. Tylko panadol miałam w domu bo akurat wczoraj sąsiadom nurofen pożyczyłam. Już dokupiłam nurofen bo boję się czy w nocy jej ta gorączka nie podskoczy. Za ile godzin mogę go podać? Budzić małą w nocy czy jak będzie spać to nie ruszać nie mierzyć gorączki? Teraz dobrze się czuje bawi się, zjadła kolację i ogólnie w dobrej formie jest. Co to może być? Przestraszyłam się że grypa ale nic jej nie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wczesniej niz 4 godz po podaniu panadolu. Absolutnie nie budzic...dac jej spac i nie panikowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ile dobrze pamiętam to mi lekarz mówił że jak jest bardzo wysoka Gorączka to nawet co dwie na przemian bo panadol z ibum np się nie łączą. Najlepiej zadzwoń na 112 z tel kom i tam połączą cie z pediatra to wszystko ci wyjaśni. Ja bym w noc sprawdziła i napewno na noc dała jeszcze jedna dawkę po prawidłowym odstępie między lekami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaa na 112 polacza z pediatra mówisz. ..większej bzdury dawno nie słyszałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi powiedziano ze po dwóch godzinach można podac, tak na zmiane, bo zawsze wychodzi 4 godziny miedzy dawkami tego samego leku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn często wysoko goraczkowal na zęby. Podawalam paracetamol a po czterech godzinach ibuprofen. Potem po sześciu znów paracetamol. W ten sposób nie przedawkuje się tej samej substancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie jak z armatami na komary. A potem przy poważniejszych problemach nic nie pomaga... Po co kolejny środek i po co wcześnie, jeśli tamten zadziałał? A dzwonienie na 112 żeby spytać czy dać na wszelki wypadek jeszcze kolejny środek przeciwgorączkowy to już skandal i kwalifikuje się pod konsekwencje prawne. Potem ktoś dzwoni w związku z wypadkiem, napadem czy inną dramatyczną, nagłą sytuacją a numer zajęty bo anonimowa kretynka, jak toto z 21:22, chce sobie porozmawiać z pediatrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×