Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szyt

ile przytyłyscie do 5 miesiąca ciaży?

Polecane posty

bo ja chyba trochę za dużo, a teraz chyba sie dopiero zacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena___1978
ja jestem w polowie 5 mc i poki co 5 kg... tylko brzuch, nie urosly mi piersi ani biodra, ale mam wrzenie ze to sporo - opinie sa rozne... jedna kolezanka mowi ze malo, inna ze duzo - no i badz to madra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milena--to dobrze że to nie tłuszcz!wydaje mi sie że jak na połowę 6 miesiąca to ok przytyłaś. ja przytyłam 2,5kg ale obawiam sie ze to stanowczo za dużo i chyba to jednak w połowie tłuszcz. skończyłam właśnie 4 miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do 5 m-c około 6 kg, ale radzę wam oszczędzajcie się później nawet jak mało się je to tyje się szybko, niewaidomo skąd te kilogramy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondas
Hej, hej kobietki, ja zaczęłam 5 miesiąc i dotąd 3 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Do 5mies przytyłam gdzieś do 3kg, obecnie zostały mi 23dni do porodu, a na plusie mam 5,5kg ->chyba nie za dużo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka kurcze to ty chudzinka jesteś :) ja zaczęłam dziś 21 tydzień i mam 2,5 kilo na plusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina9920
Witam,ja jestem w 30 tc a moja waga to70 kg. Przytylam 10 kg,a mam jeszcze 10 tc.Czuje sie jak slon,POZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia M
Hej, prawidlowo w czasie ciązy (średnio )kobieta powinna przytyc około 12 kg,ale może mniej i może dużo więcej juz w pierwszych dwóch trumestrach,więc nie martw się. TYmbardziej ,jeśli byłas bardzo szczupła i katywna przed ciażą.Nie radze się objadac ,możesz przez to miec wiele trudności ,zwłaszcza w poruszaniu sie przy bardziej zaawansowanej ciąży. Ostatnio przyjmowalm na oddzial pacjentkę w5 m-cu,ktora przytyla 23 kg,ale była bardzo szczuplutka przedtem i wysoka.Wiec wygladala mimo wszystko na bardzo szcupla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania0987
ja do 4 miesiąca przytyłam 3 kg ale poszło mi to cycki:)uda tyłek brzucha mało co widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoswiadczona ..
ja zaczelam przybierac ok 23 tyg i brzuch wtedy tez troszke juz wyszedl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w 19 t.c. i przytylam dotychczas 3 kg. Mam niewielki brzuch, urosly mi piersi i poza tym zadnych zmian. Juz wiem, ze czekam na synusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w piątym miesiącu ważyłam mniej niż przed ciążą i na jej początku. Dopiero gdzieś w 6 miesiącu waga zaczęła mi iść w górę i zrównałam się z wagą sprzed ciąży ostatecznie w dniu porodu ważyłam jakieś 8kg więcej względem wagi sprzed ciąży. Dodam, że przez całą ciążę zwymiotowałam tylko jeden jedyny raz - na porodówce od jednego z boleśniejszych skurczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pierwszej ciąży do 20 tc przytyłam 10 kg na finiszu było prawie 20 kg w sumie na plusie potem jeszcze dwa razy byłam w ciąży i urodziłam w sumie troje dzieci dziś, ponad rok od ostatniego porodu ważę tyle samo co przed pierwszą ciążą - 50 kg przy 169 cm wzrostu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnusia01
hej laski, ja jestem w połowie 5 miesiąca i przytyłam 3,5 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie prawda z tym tyciem w ostatnich miesiącach ciąży u mnie było inaczej ja utyłam najwięcej od połowy 5 do połowy 7 miesiąca bo 9 kg w 8 i 9 tylko 2,5 kg także reguły nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w 20 tygodniu i przytylam 8 kg i poszlo mi to bardziej w brzucho i cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 20 tyg i waze mniej pu kilo niesz zaszlam w ciaze to droga ciaza w pierszej to juz bym miala z 8 kg ale z dzieckiem jest ok wienc to dobrze a lepiej jak sie przytyje mniej niez wiecej bo wiadomo ze jeszcze sie przytyje wienc glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie mam 16 tc i nie przytyłam nic. Nie wiem dlaczego bo malutka rozwija się prawidłowo, jem też normalnie, wszystko na co mam ochotę tylko małe porcje bo nie jestem w stanie w siebie dużo na raz wcisnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja w 3 miesiacu przytylam 5 kilo brzuszek mam juz spory jak na poczatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem teraz w 20 tyg i przytyłam 7 kg, a jem mało. Różnie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 miesiąc 1,5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś 5 kg. Generalnie nie przejmuję się tym. W pierwszej ciąży przytylam 20, a wcale tak nie było widać. Trzy miesiące po prodzie waga wróciła do normy, a rok później jeszcze spadła. Jak masz dziecko i dużo spacerujesz itd, zapominasz co to nadwaga. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaa445
ja mam 21tydzien i nie przytyłam nawet 2kg.. wiem ze jak miałam 8tydz. to mialam 62 a teraz 63 i 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minus 15 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×