Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile razy można rodzić naturalnie

Polecane posty

Gość gość

Pytanie jak w temacie. Czy są też jakieś ograniczenia co do porodów naturalnych jak w przypadku cesarek. Czy np może coś się poluzowac stać z szyjka itp. Nic nie znalazlam na ten temat w Internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja prababcia rodzila 17x i za tym ostatnim razem lekarz zwyzywał dziadka strasznie. Nie wiem, czy coś się babci zlego działo , ale zmarła w wieku 90lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babcia w dobrej formie, co rok to prorok ☺ kiedys to kobiety silne byly a teraz cesarki na zyczenie itp dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciotka - 9- cioro i wiem że juz jej lekarze odradzali kolejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja babcia rodziła w domu osiem razy zawsze przy akuszerce i dziadku , a ginekologa nie widziała na oczy bo prowadziła ciążę akuszerka. Ja rodziłam dwa razy oczywiście z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma ograniczen. Zalezy od organizmu. W niektorych panstwach norma jest "co rok to prorok", kobiety zwyczajowo rodza kilkanascioro dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja babcia rodzila 5 razy i miala potem na starosc operacje bo miala wypadajaca macice....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypadająca macica nie jest skutkiem samego porodu, a ciąży i zbyt szybkiego dźwigania po porodzie. Oczywiście, że lekarz odradzi kolejną ciążę wieloródce z 9 dzieci. Przecież ciąża to tak naprawdę stan pasożytniczy, a kobieta to nie maszyna. Zwierząt też nie można rozmnażać na akord, bo ci samica zdechnie. Co do babci rodzącej 17 razy. Lekarz zwyzywał, bo ten ciul (nie obraź się, ale niestety), twój dziadek właził na nią pewnie jak w połogu jeszcze była. Nawet się biedna dobrze spokojnie wygoić nie mogła, bo już sapanie nad uchem, a rano krzyk dzieci: jeeeść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 2 plus 1
Sąsiadka mojej ciotki urodziła 15 dzieci. A najlepsze jest to ze teraz ma 60 lat i ze tak powiem odżyła jak wszystkie odchowała i nie wyglada ze jest po tylu porodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babcia mojego meza miala 10 dzieci i tez miala problem z wypadajaca macica, popekana szyjka, a na koniec w ogole jej usuneli cala macice :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ciotka rodziła 9 razy.Lekarz chciał jej podwiązać jajniki a wujka wykastrowac czy jakos tak :D nie wnikalam, slyszalam to jako dziecko.Ciotce nic sie nie stalo chyba, dodatkowo mieli biede i slabo sie zywila, a jednak żadne nie urodziło się upośledzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawy temat, podbijam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja sąsiadka ma 12 dzieci, ale do tego trzeba mieć końskie zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże 15,12 co za babki. Ja po jednym porodzie mam dość choć marzę o dwójce to chyba nie dam rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkiego doświadczenia nie mam :)) ale pewnie możesz naturalnie urodzić drużynę piłkarską :)) Po cesarce już chyba gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś zna terazniejszy przypadek wielorudki naturalnej przy naszej obecnej medycynie i niestety obecnych zagrożeniach. Jak nasze babcie rodziły to były zdrowe jak konie a teraz kobiety są słabe jedzenie sztuczne itp nie mówiąc już o ilości poronien których kiedyś nie było prawie wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×