Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćdad

ile razy powinno mniej wiecej w ciagu dnia 8 miesieczne niemowle

Polecane posty

Gość gośćdad

Mam pytanie moj maluszek ma juz rozszerzona diete jego dzien wyglada tak:8 kaszka okolo 11:troszke popija mleka z piersi 13,14: Obiadek ,gotowane warzywka z piersia co drugi dzien pol zoltka 16,17: Zblendowane owoce najczesciej banan ,jablko I marchewka 19,20 :mleko z piersi pozniej budzi sie okolo 2,3 Na cycusia o 5 rano . Moje pytanie to czy nie za malo razu przystawoam go do piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj mu dobry żółty ser, bo będzie miał krzywice itp. (sprawdź, czy można, ser zaczyna się od 25 zł, jak nie 30 za kg.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama _zosi
Jak dla mnie trochę za mało pije mleka i ma za bardzo rozszeżoną dietę jak moja córka miała 8 mies to nadłospis wyglądał o tak 7-mleko 150ml 11-kaszka 13,30-obiadek ze słoiczka 15-mleko 200ml 18 deserek ze słoiczka 19,30 mleko 100ml ok 2-mleko 150 ml ok 5-mleko 150 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwaz dziecko to sie dowiesz czy za malo. Moje ma 9 m-cy. 4.00 mleko 180ml 8.00 kaszka z owocami 150ml 12.00 obiadek 150ml 16.00 mleko 180ml 20.00 mleko 180ml Jest rowno na 50 centylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamo Zosi a Twoja mala jest na mm? To chyba wlasnie Ty dajesz trochę za duzo bo w tym wieku to 4-5 posilkow z czego 3 mleczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mama Zosi to idzie na łatwiznę, bo albo mleko, albo wszystko gotowe ze słoiczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×