Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kotolotka

Ile razy w ciągu dnia śpią wasze roczne dzieci?

Polecane posty

Moj synek ma 11 miesięcy, odkąd skończył miesiąc przesypia całe noce (od 21 do 8-9), wstaje pije butle a rowno 2 godziny pozniej przynosi pieluszke i sie pokłada po czym spi 2 godziny, wstaje znowu je bawi sie 2 godziny i kolo 15 idzie spac na ok. poltorej, po 16 ma obiadek potem bawi sie kolejne 2 godziny, zjada deserek i idzie spac na ok 30 - 40 min :) a o 21 po kaszce jest juz bardzo zmeczony i spi do rana :D Jest bardzo pogodnym i wesołym dzieckiem marudzi w zasadzie głównie o spanie i ja sie bardzo ciesze ze on tak lubi spac bo przynajmniej moge cos zrobic w tym czasie :) zastanawia mnie tylko czy nie powinien juz sie troche przestawic z tego niemowlęcego trybu.. chetnie poczytam jak śpią wasze pociechy :)) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia1111111111111111111111
aż ci zazdroszczę. moja skończy za tydz.11m w nocy śpi kiepsko a w dzień dwa razy ok 1-1.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syn byl wielkim spiochem wstawal kolo 7mej razem z nami, o 9tej szedl spac , spal godzinke i wtedy od 12tej potrafil spac 4 godziny i szybko szedl tez spac o 20tej przewaznie juz spal corka nie byla juz takim spiochem spala godzinke rano i ok 2 godzin po poludniu teraz za to po poludniu spi raz a porzadnie, od 2-4 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze to faktycznie śpioch do 4h? szok :D Moj synek wie ze mamusia nie ma cierpliwosci i od poczatku starał sie dopasowac. :) zyjemy sobie wedlug dawno ustalonego schematu godzinowego co czasami śmieszy moich znajomych, ale to chyba troche z zazdrosci bo oni sie tak nie wysypiają jak ja :D Misia a poltorej h to jeszcze nie tak zle :) a jak nie spi to umie sie soba zajac czy raczej musisz byc na bacznosc caly czas? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, co ja bym dala za takiego spiocha :P Moj ma 13 miesiecy i spi raz dziennie, zazwyczaj kolo godziny, czasem 2 ale to tak na sile bo budzi sie w miedzyczasie, ja go musze przytulic i spi dalej. Zasypia kolo 13-14, nawet jesli wstaje o 6 :o ALe to i ak dobrze, bo do niedawna spal 2 razy po pol godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem ......
twoje dziecko spi za duzo . Ja bym sie z tego powodu raczej nie cieszyla tylko martwila ze cos moze byc nie tak . Zrob dziecku badania krwi zeby sprawdzic czy nie ma anemii oraz sprawdz jaki ma cukier na czczo . Moja corka w tym wieku spala raz dziennie ( nocke cala przesypiala ) , dzieci moich zajomych tez w tym wieku spaly w dzien tylko raz dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionka7643
moja ma 11 mies i spi 1 raz dziennie 1,5 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj w wieku 11m spal raz dzinnie okolo 2-3h. Twoj synek spi naprawde duuuuzo w ciazu dnia. Dobrze ci ktos wyzej radzi , ze powinnas isc i zrobic dziecku badania krwi. Mojej kolezanki corka tez tak czesto spala i okazalo sie ze ma cukrzyce . :( Teraz musi jej podawac insuline. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę. Mój synek ma niecały miesiąc a śpi maksymalnie dwa razy w dniu (max 3h). W nocy śpi, ale tylko i wyłącznie przy mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój po roku spał raz 1,5 - 2 h, teraz ma 1,5 roku i śpi w dzień tylko jak jest chory. Zrób badania, oby wyszło tylko że jest śpiochem bo lubi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samuelle jak moja córka była taka malutka to miałam duży problem żeby ją uśpić w domu, najczęściej spała na spacerze i potem wnosiłam ją do domu w gondolce , przesypiała wtedy jeszcze ze 2h. W nocy spała w swoim łóżeczku i budziła się tak co 2-3h. Dopiero później załapała rytm dnia mimo, że starałam się zawsze wszystko robić o jednakowych porach, taki urok :) Może Twój synek też potrzebuje więcej czasu żeby się przystosować do tego świata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche mnie wystraszylyscie, ale jakies dwa miesiace temu mial badanie krwi i moczu i wszytsko bylo ok, a spi tak praktycznie od urodzenia.. mial morfologie z rozmazem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze wlasnie nie wiem czy sie cieszyc czy obawiac.. ale pocieszam sie ze podobno ja tak spalam do 2 roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja śpi całą noc to znaczy od 20:30/21:00 do 7 rano a w dzień 2 razy, 1 drzemka od 30min do 1,5 godz przed obiadem i druga drzemak max godzinkę od 16-17. Jeśli do południa śpi np. pół godziny to druga drzemka trwa godzinkę, a jak się dobrze wyśpi przed obiadem to druga drzemka 30-40 minut i wyspane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagodowa mamo- mam nadzieję, że jakoś mu się to wkońcu ustabilizuje bo nie da się kompletnie nic zrobić- ani posprzątać, ani ugotować... Bo gdyby nie spał, ale leżał spokojnie to nie byłoby problemu, ale On nie śpi i jeżeli tylko na chwilkę go zostawię np. w łóżeczku czy bujaku to odrazu jest krzyk... Zaśnie na rękach, odniosę do łóżeczka- krzyk... :o Jeszcze niestety nie wychodziłam z nim na dwór na spacer, ale zrobię to jak tylko się ociepli. Oby to pomogło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćasia
czesc ja mam coreczke spi cala noc ale oczywiscie z nami spi do 12 w poludnie potem obiadek i potem jeszcze popoludniu na 2 godz troszke sie martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz około 35minut budzi i zasypia z płaczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mały śpi raz od 1h do 3 srednio między 11:00 a 13.00 później tylko leży (odpoczywa) 16:00 - 16.30 o godz. 19:00 - 20.00 idzie spać i wstaje 7.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kali Kali
Moj skończył roczek i nie spi wogole w dzień ja jestem taka zmęczona że padam na twarz a on potrafi sie jeszcze wojowac ze spaniem na noc. On wogole bardzo mało spal od samego poczatku nigdy nie moglam nic zrobic w domu .Myslalam ze jak zacznie chodzić to zmeczy sie w ciągu dnia a tu guzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ma 15mcy i jest cyrk ze spaniem,w dzień potrafi spać tylko 20min.budzi się z wrzaskiem.w nocy prawie codziennie wstaje między 23 a 3 z wrzaskiem i godzinę trzeba go uspokajac a potem usypiac a potem potrafi się wiercic i wybudzac jeszcze kilka razy.raz na około tydzień trafi się noc bez tego wrzasku ale zawsze wstaje ze 2 razy na mleko i jeszcze ze 2,-3razy pije picie.nie mam siły,od początku taki jest.byłam u neurologa ,podobno taki typ :O ale badań nie zlecił żadnych,martwię się czy to nie coś złego i czy nie zrobić mu eeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrze śpiąca mama
U mnie również były wojny o spanie i wtedy moja mama przypomniała mi, że na mnie działał tylko włączony szumiący odkurzacz :P na szczęście mamy XXI wiek i wynalazki takie jak te szumiące misie Whisbear. Odkąd go mam, nie pamiętam kiedy ostatni raz był cyrk przy spaniu. Po włączeniu miśki lub ptaszki bo sa różne opcje szumią ok 40 min więc wystarczająco długo żeby maluch zasnął głęboko. Ja swojego kupiłam w sklepie internetowym www.vanillafrog.pl i w ogóle polecam ten sklep bo jest boski. ostatnio też otwarli butik we Wrocławiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak byłam z synkiem w szpitalu to w sali obok była dziewczynka 13 msc, która spała 2 razy dziennie po 3-4 h!! i przesypiała całą noc budząc sie raz na jedzenie. To spanie nie było wynikiem choroby, po prostu tak spi w domu... Masakra. Też bym sie zastanawiała czy z nia wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek też zdrowy jak ryba i spal jedną drzemkę od 12 do 15 czasem 16. Za to córka max godzinę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój czasami 2 razy dziennie po 3-4 h po zerwane nocy potrafi przespać cały dzień ma 33 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka jak skończyła dwa tyg to zasypiala o 21-23 spała do 3-4 rano i po karmieniu zasypiala do 6-7 czasem 8 a odkąd skończyła 2 msc to co 2 godz w dzień drzemki po 30min-2godz i zasypia około 19 budzi się około 5-6 do jedzenia i zasypia do 7-8 więc nie jest źle idzie się przespać w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja roczna córka jak tylko skończyła 9 miesięcy i przenieśliśmy ją z łóżeczkiem do jej pokoju przesypia bez problemu całą noc tj od 20:00-20:30 do 6:30 (budzi się słysząc jak mąż szykuje się do pracy), wypija 300 ml mleka i po ok 1,5-2 godzinach zabawy w łóżeczku zasypia na ok. 2 godz. Drzemka popołudniowa zaczyna się w granicach godz. 12:30-13:30 i też trwa ok 2 godzin. Owszem zdarza się że po intensywnym popołudniu zasypia dużo wcześniej (potrafi nawet koło 19:30) ale nie zmienia się godzina porannego wstawania. Tak więc przed powrotem męża z pracy mam czas i dla córci i dla prac domowych czy dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×