Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sysiopoczta.onet.pl

ile śpi 2-miesięczne dziecko?

Polecane posty

Mam takie pytanko do rodziców. Ile powinno spać, ale ile śpią wasze dzieciątka? Tak się zastanawiam czy nasz synek nie śpi za dużo w dzień, bo wieczorem strasznie ciężko mu zasnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja malutka spi roznie ale ogolnie to spioch z niej rano pobudka o 5 i potem spi do 9 jedzonko i spi do 11 czuwanko i potem jedzonko i znowu drzemka jedzonko i znowu spi generalnie do 21 je czuwa troche i spi ale wieczorem juz nie jest tak rozowo bo czasem do 1 nie spi karmie ja butelka co 3 lub 4 godziny w nocy dluzsza przerwa na sen ogolnie przesypia ok18 godzin w ciagu dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaro
moj kubus ma 2 miesiace.W nocy śpi od 20 do 7 rano, w dzien w sumie do 3 godzin.zaznaczam ze karmie piersia i wnocy nie je.Je o 20 a potem dopeiro o 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kellyss
Moja coreczka ma 7 tygodni i zasypia o 21, wstaje ok. 23-24 na godzinke dwie czuwania i na jedzonko i potem spi do 7-8 rano, zje i znowu spi do 10... ogolnie strasznie duzo spi rowniez w dzien... moze tez razem ze 2 godzinki czuwania..takze spi okol 20 godzin dziennie jak nie lepiej... Z moim starszym synkiem bylo inaczej.. w dzien wiecej czuwal ale nocki tez w miare przesypial.. dodam ze obydwoje na piersi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamała
Z tym nie karmieniem w nocy to bym uważała, mój lekarz wręcz nakazał dziecko budzić do karmienia i nie wydłużać nocnej przerwy bardziej niż do 4 godzin. Powód prosty, dziecku spada cukier we krwi i jest to bardzo niebezpieczne. Więc proponuję się poradzić pediatry bo z mojego doświadczenia wynika że 8 godzin snu bez jedzenia u 2 miesięcznego niemowlaka to wcale nie taki luz i frajda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roza19
Moj synek Sebus bardzo malo spi w dzien i w nocy, w dzien robi tylko krotkie drzemki i raz, dwa razy na dzien zdarzy mu sie ze przespi 3 godz. W nocy tez roznie spi, przewaznie budzi sie co 1h ,1.5h .. co moge zrobic zeby chociaz w nocy przespal 5,6godz?? Bardzo prosze o jakies rady dla mlodej matki:-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj 2 miesieczny synek w nocy spi zazwyczaj od 11-12 do 5-6 rano z przerwami na jedzenie .w dzien jak mam szczescie to zasnie raz czasami na 15 minut czasami na 2 godziny.ogolem jest bardzo zywym dzieckiem caly czas sie rusza I ma trudnosci z zasnieciem.tak wogule to wiekszasc czasu jak nie spi to placze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjaaaonet
Moja 2 miesieczna corka spi ladnie w nocy bo zasypia o 20stej i sie budzi co 4 godzinki na jedzonko i tak spi do 9 rano, a w dzien to moze pospi max 3 godzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj synek od urodzenia przesypia noce.Tylko budzil sie na karmienie ,ale to trwalo krotko okolo 5min I dalej spal.Teraz ma 2 miesiace kladzie sie spac o 21.30 I spi do 7 rano ,budzi sie tylko o 2czy3 w nocy na jedzenie(je 5min nie dluzej I spi dalej).Potem o 8.30 ide na spacer wiec spi w wozku z godz.Potem jeszcze 30min w poludnie.O 15 ide na spacer I spi 3godz(max)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka0924
Moja Oliwia zasypia zazwyczaj o 22:30 i budzi się na jedzonko 2:30 w dzien bardzo mało śpi bo są to tylko drzemki które trwają po 15-20minut , ale za to w nocy nie trzeba się męczyć , by usneła . :) Pozdrowionka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak. Wam te dzieci ładnie śpią, tylko dlaczego mamuśki narzekają a same wyglądają jak fleje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój synek ma 2 miesiące , w dnien spi tylko ma strasznie lekki sen . wiec często się budzi , jest wtedy zabawiany wymeczony , i pięknie mi spi w nocy . Musisz po prostu trochę pomęczyć swojej dzidzi żeby się przestawilo ze w nocy się spi i się rodzicom nie dokucza :) mój syn dziś obudził się o 1 w nocy i o 6 , zjadł i od razu zasnął beż żadnej mojej ingerencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synuś ma 2,5m-ca. Wieczorem chodzi spać ok 21 budzi się w nocy raz na karmienie a później śpi do 6-7 rano. W dzień robi sobie 3-4 drzemki, które trwają nie cała godzinkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deejay 80
Moja córka ma 2 miesiące i 15 dni kapiemy ja codziennie o 19.00 potem wiadomo cycek dzemka do 21 i zaczyna się ogień ,ogólnie jest spokojna ale spać niestety nie chce cieszy się do sufitu i tak do 23 po wielkich kabinacjach w końcu uda się uśpić ale nie na długo kolejna pobudka Okolo 1 w nocy ,i znowu cycek i kolejna drzemka do jakies 3 i znowu cyc i później już spanie do 8 zaznaczam ze w dzień śpi od Okolo 10 do 14 na spacerze i tak wygląda dzień naszej Poli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj syn ma 2,5 od 2 tyg spi bez jedzenia cala noc od 7 do 5 w dzien ma z 2 drzemki po 20 min i jedna 2 lub 3 godz a reszte dnia sie bawi i nie spi dodam ze jestem na mm je elegancko co 2,5 do 3,5 godz. .bardzo szybko sie rozwija niewiem czy dlatego ze malo spi w dzien ???jak mial niecale 4 tyg pierwszy swiadomy usmiech teraz zaczyna sie na boki przewracac i polozony na brzuchu czasem rzuca sie na plecy a na brzuchu potrafi utrzymac glowke nawet 5 min po 5 min klade go sama na plecy bo sie boje ze cos sobie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja corcia ma 10tygodni. Spi roznie w zaleznosci od jej samopoczucia. Bywaja dni,ze lapie w dzien jedna drzemke 30mi ,a sa i takie,ze spi kilka razy po godzinie. W nocy tez roznie. Zasypia po kapieli- ok 21. Spi zwykle do 1,budzi sie na karmienie i zmiane pieluchy. Potem o 4 to samo i o 7. Ale zdarzaja sie noce,ze spi od 21 do 4 rano (o 1 troche stekala ,ale kilka razy przysnelam i nie wstalam do niej i ona tez z powrotem zasnela),potem pobudka ol 6-7 i zwykle to juz koniec spania ;) Potem pobawi sie godzinke i zaypia ok 8-9 na troszke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maluch ma 2,5 miesiąca. Czytając wasze wpisy do spiochow nie należy. Ma dwie drzemki w ciągu dnia 11-14 i 16-17, wiec w ciągu dnia śpi 4h. W nocy zasypia o 22 i budzi się trulion razy by wstać na dobre o 7. Wychodzi wiec jakieś 11 h na dobę. Jest bardzo rozgarniety (dużo bardziej niż córka w jego wieku), ciągle się śmieje i gluzy, gada do karuzeli, łapie zabawki i pcha do buzi, bawi się na macie (już się przekracza z brzucha na plecy). Może dlatego nie chce spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mały dzisiaj skończył 8 tyg i również śpi całe dnie i noce z przerwami na zmianę pieluchy i karmienie a karmię mm ale i są takie dni ze nie śpi prawie całe dnie tylko leży i patrzy się w jakiś punkt czasami się posmieje ze mna. Jak narazie to jest tylko na etapie usmiechania się i podnoszenia główki. Najgorsze w spaniu to są noce. Wieczorem mały je o 20.30 a później budzi się około 1.30-2.00 na jedzenie i idzie dalej spać po jakiś 2 godz budzi się pręży steka podkurcza nóżki i tak to trwa godzinkę później zasypia i budzi się około 6.00 na jedzenie polezy chwilę i znowu to samo prezencie stekanie podkurczanie nóżek i usypia i wstaje po 9.30 na karmienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rererhhy
Witam. Zastanawiamy sie czy to jest normalne, ze nasza Zuzia nie chce spac w dzien? ale po przeczytaniu artykolow dzieci po 7/8 tygodniu dzieci rozrozniaja dzien i noc. W nocy wiecej spia a w dzien zdarza im sie drzemnac na 20 min-klika razy dziennie. Noca u nasz zdarazaja sie klka razy pobudka na jedzonko i spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Proszę też o poradę w mojej sytuacji. Jestem mamą 7tygodniowego malucha i mam problem tego typu: nie chce spać, mimo że ma sucho, jest najedzony i chyba nic go nie boli bo nie na żadnych objawów to cały czas płacze. Na rękach, na brzuchu, w huśtawce, itp. Gdy zaśnie po 3 godzinach płaczu przesyłka max 2 godziny bo jest głodny. Dodam że je co 2-3 godziny i nie spi tez ani w nocy ani w dzień dłużej niż 2-3 godziny. Jestem juz wykończona. Poradźcie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Pediatra mówi ze płacze bo ma kolki i mu przejdzie tylko trzeba cierpliwości ale to mało prawdopodobne żeby dziecko miało kolki 10 razy w ciągu dnia. A robiliśmy badanie moczu i usg brzuszka i jest wszystko w porządku wiec szukam innej przyczyny męki mojego syna i naszej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam córkę 8 tygodniową i śpi super w nocy. Kładę ją o 21, potem budzi się na jedzenie między 2 a 4 i już później co dwie godzinki. Od urodzenia na noc mocno zawijam ją w kocyk jak naleśnik. Poczytaj w necie o otulaniu. Można kupić gotowy otulacz , ja užywam kocyka 90x90. Jest też niezły pluszak do kupienia o nazwie "szumiàcy miś", moja koleżanka ma i jest bardzo zadowolona ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulać juz tez próbowaliśmy ale krzyczał jeszcze głośniej z powodu skrępowania. Usypiać przy odkurzaczu albo suszarce do włosów tez ale działa na 10-15 min i znowu coś nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ściągnij aplikacje na telefon z szumami i ustaw na konkretny czas u mnie sprawdził się szum jak pociąg jedzie i pada deszcz a i jazda samochodem mój płakał 2 tyg ciągle i był na piersi a teraz jest na mm i płacze jak jest zmęczony lub ma mocno przytkany nosek bo ma obrzęk śluzówki albo podaj mu espunisan delicol i jest jeszcze flora bakteryjną naturalna w kropelka i zobacz może to brzuszek jednak i nas mały potrafił płakać ciągle aż zasna że zmęczenia teraz ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale macie super, zazdroszcze. Moja coreczka jak miala 2 miesiace spala 8-10 godz na dobe. Zasypiala okolo 21-22 a budzila sie o 4 rano i juz nie spala. Wtedy kolo 10 drzemka 1 godzina i to wszystko... Czy z moim dzieckiem jest cos nie tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×