Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jablecznik z budyniem

ile to jest 1/2 maki? prosze o odpowiedz

Polecane posty

Gość jablecznik z budyniem

jest napisane w przepisie ze piec 45min ale kurde nie wiem na ile stopni piec moze jakas mamusia mi pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze dokładnie przytocz przepis? cięzko cos wyrokowac skoro nie wiadomo jakie ciasto wchodzi w gre - kruche, półkruche, biszkoptowe, piaskowe itd?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikaaaaa
jesli pisze dokłdnie 1/2 mąki (bez zadnej miarki np 1/2 szklanki mąki) to jest to połowa opakowania maki czyli pół kilo:) tez kiedys w takim przepisie czytałam i tak było... tylko zwróc uwage chociaz czy ziemniaczanej czy przennej bo ziemniaczana jest w półkilowych zazwyczaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniam mniam jesli pieczesz
jabłecznik z budyniem to prosze o przepis :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem takkkkkk
ze jak do wyzej ? albo ja zle zrozumialam ? np pisze 1/2 szklanki maki --- toz to jest POL szkl. maki a a nie POL kilo no chyba ze nie ma miarki i pisze 1/2 maki wtedy bedzie POL kg maki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jablecznik z budyniem
prosze bardzo :) upieklam i jest pyszny tylko cpud mi sie nie upiekl jest jasny moze taki ma byc 1/2 maki 1 szklanka cukru 2 jaja 1 margaryna 2 cukry waniliowe 1 lyzeczka proszku do pieczenia 2 budynie smietankowe 1kg jablek zagniesc make,cukier,jajka,margaryne,cukier waniliowy i proszek do pieczenia,ciasto podzielic na 2 czesci,jedna czesc polozyc na blaszke do pieczenia.pokryc startym na grubej tarce jablka,do ktorych jak kto lubi cynamon.ugotowac 2 budynie z nie calym litrm mleka zeby nie byl za zadkigoracy budyn wlac na jabka,calosc przktyc druga czesc ciasta piec ok 45min ja dalam stopni 190 tyle radzila mi tesciowa :) i posypac cukrem pudrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jablecznik z budyniem
napisalam ale nie wyskoczyl przepis zaraz napisze jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×