Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ola _b

Ile ważą i mają wzrostu Wasze roczne dzieci??

Polecane posty

Gość Ola _b

Witam! Mój synek na 11 miesięcy ważył 10,6kg i miał 74cm wzrostu. Gdy się urodził ważył 3250g i wzrostu miał 54cm. Ile ważą i mają wzrostu Wasze roczne dzieci?? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój oleksior
15miesięcy- 14kg, wzrost 80cm ur.4,600kg i 58 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jej duze te Wasze dzieci :) fajnie :) moja ma 1,5 roku i wazy 9700 (3 dni temu byla wazona na szczepieniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadiewa nie iwem czy
masz sie z czego cieszyc...tak tuczyc dziecko:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje czuje
Mój ma 12 miesięcy, waży 10 kg 700 a mierzy 80 cm. Jak się urodził miał 2kg 800 i 50 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadiewa umiesz czytac
pytanie dotyczylo rocznych dzieci! poza tym raczej nie masz sie czym chwalic. Żeby półroczne dziecko wazylo aż tyle?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 84 cm wzrostu
11,5 kg wagi - zwracam na to uwage bo nie chcę zeby dziecko było spaślaczkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja cork ważył 9800 i 77 cm wow 6 msc i 9,5 to przegięcie nie wierze ze nie jest gruby chya że ma metr :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki mala dziewcze
moja ma 12 mc i wazy 7500 i mierzy 78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komu chcesz wmowic
że polroczne dziecko ważące 9,5 kg nie jest grube? no chyba ze ma kolo metra wzrostu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli uwazasz ze skoro jest
grubasem to wszystko ok bo "nie jest otyły"? litości! no ale w koncu krzywdę dziecku robi się nie tylko biciem ale i tuczeniem!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma to jak chodowac
alego grubasa, za jakis czas trzeba mu bedzie podawac "na żądanie" hamburgery, czekolady, chipsy kotlety schabowe itp. bo przeicez nei mozna zalowac fasoleczce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwalilo mnie sformulowanie
"jest grubaskiem ale nie jest otyły" :D to tak jak u doroslych - ona nie jest grubasem...ona jest puszysta albo o kobiecych kształtach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka1989k
hej dziecko szwagra ma 4 mies i wazy 8 kg. a jego rodzice sie tym szczyca. żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie dziwicie w niektorych
srodowiskach wciąż pokutuje przekonanie, że im dziecko grubsze tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie dziwicie w niektorych
ja to zaobserwowałam wsrod ubozszych ludzi - tam dalej pokutuje przekonanie ze im ktos grubszy tym lepeij mu sie powodzi...tak wiec trzeba tuczyc dziecko od malego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie no ...nie odpuscilabym
do tego, zeby moje dziecko było pulpetem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ma 6 msc to moze skoncz z cycem bo potem dziecko bedzie nieszczesliwe ze mamusia go upasła dawaj mu co innego cyc to nie szcyt wszytkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje czuje
Ludzie dajcie spokój! To jest małe dziecko - zacznie biegać i się ruszać więcej niż obecnie to zaraz zgubi nadmierny tłuszczyk! Mój też był karmiony tylko piersią i zawsze na żądanie i jak się urodził miał 2800 a potem błyskawicznie przybierał i chudzielcem nie był a teraz ma roczek, biega już jak szalony i waży 10,7kg więc chyba normalnie! Przecież małe dziecko jak tylko zacznie biegać i się bawić to nie bedzie już tyle przybierało! POZATYM TO BYŁ TEMAT PT ILE WAŻĄ .... i nie trzeba niczego dodatkowo komentować!!! Nadiewa - przepraszam, że na pomarańczowo, ale nie piszę tu często i nie jestem zaczerniona bo to forum jest głupie i nie warto na nie tracić zbyt wiele czasu .... Za dużo tu jest wrednych i żmijowatych osób. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie myszka
w tym wieku to dziecko powinno juz probowac innych smakow a nie tylko cyc i to na żadanie - pewnei nawet nei je dlatego ze jest glodne tylko z przyzwyczajenia...a waga rosnie niewspolmiernie do wzrostu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest reguła ze schudnie jak sie rusza jakos widze tyle dzieci grubych które ledwo chodza w kombinezonach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k nie martwic sie kiedy 6 msc dziecko wazy tyle co roczniak to jak rok to tyle co 3 latek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne kazde schudnie
to ciekawe czemu tyle zapasionych kilkuletnich dzieci...im tez pewnie miala unormowac sie waga jak zaczną sie ruszac.:O wybacz ale jak sie juz na poczatku popelnia bledy zywieniowe to pozniej trudno to zmienic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje czuje
Słuchaj myszko i inne pomarańczowe mądrale - to nie jest Wasze dziecko tylko Nadiewy i guzik Wam do tego! To ona zna swoje dziecko najlepiej i wie, czy się martwić czy nie! To ona chodzi z nim do pediatry i to pediatra jest kompetentną osobą do dawania rad a nie Wy!!!! Było by dziecko zbyt chude to też by było źle! Nie wszyscy są tacy idealnie jak Wy i Wasze dzieci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wianda
12 miesięcy, 74 cm ,8,5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje czuje
Nie poważam tego jak idzie sobie taki kilkulatek grubiutki jak nie wiem z paczką chipsów, pączkiem i innymi dobrociami - wtedy oczywistym jest, że to rodzice muszę reagowac i ograniczać dziecko ! Ale półroczne dzieci niektóre są grubsze ale jestem w temacie dosyć obeznana i z chwilą gdy zaczynają chodzić to przeważnie szybko z tego wyrastają ! dziecko w późniejszym etapie ma okres, że nie ma czasu jeść tylko się bawi i goni .... Dziecku można ograniczać jedzenie jak już jest na tyle rozumne, jak może zjeść zamiast czegoś kalorycznego to coś zdrowego itd ale nie ograniczać półrocznemu niemowlakowi mleka ! Wiadomo, należy już wprowadzać nowe smaki - trzeba ! Owoce koniecznie ale nie jakoś odchudzać takie maleństwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak wcinasz hamburgry tto sie nie dziwie ze dziecko grube eh... a potem nastolatek cuduje jak schudnąc bo mamusia dawała mu cycunia na żądanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ograniniczy a zmienic z cyca na modyfikowane bo moze za tłuste jest mleko i dlatego taki efekt no ale ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj synek ma 7 miesiecy
Nadiewa- Kazde dziecko rozwija sie inaczej, moze Twoj Maluszek pozniej bedzie wolniej rosl? Nie wiadomo :) Waga w sumie nie taka tragiczna, tym bardziej, ze nie dajesz kaszek! Ale wiadomo, jestesmy na Kafe :) Tutaj kazdy musi swoje 5 groszy wrzucic nie? Nie koniecznie one musza byc prawda :) Najwazniejsze, ze Ty wiesz czego potrzebuje i jak odzywia sie Twoje dziecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj synek ma 7 miesiecy
Myszka- nie ma mleka tlkustego i chudego!!!! Jesli chodzi o piers :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×