Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lolonek

ile ważą wasze 3 miesieczne dzieci

Polecane posty

Gość lolonek

mój synek je tylko pierś, nawet do picia mu nic nie daję. za tydzień skończy 3 miesiace i wazy 6300. Wyglada na duze dziecko, boję się , żę kiedyś moze być gruby. IIne dzieci w jego wieku nie sa tak duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się. Moja córka ważyła 6300 jak miała 2,5 m-ca. A koleżanki mała 10 przy 4 m-cach !!! Ale jak się zaczęły ruszać to momentalnie schudły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej...To moja córcia przy waszych dzieciaczkach to anorektyczka chyba... :O Za 5 dni kończy 3miesiace a waży 5400 gram. Straszny z niej niejadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 kilo a co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córcia, wczoraj skończyła 3 miesiące i wazy 5600g, więc Anna80 nie przejmuj sie, moze Milenki tak juz mają 🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agutka_30
Za 4 dni synek konczy 3 miesiace. Wazy 7,780kg. Wolalbym zeby zwolnil tempo przybierania na wadze bo juz go ledwo dzwigam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Julka ma 3,5 miesiąca i waży ok. 6 kg i ma 62cm. Jak się urodziła w 38 tygodniu (cesarka) mierzyła 50cm i ważyła 3060, potem spadła do 2760. Dla mnie te 6 kg to wystarczająco. Mieści się we wszystkich normach. Nie jest ani chuda ani gruba, taka w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos mi ulzylo, bo juz myslalam ze mam malego tucznika w domu. Moja cora jak miala 3 miesiace wazyla rowno 7 kg. Dodam ze nie wyglada na gruba ale jest dluga bo my oboje z mezem do najnizszych nie nalezymy. Licze na to ze teraz bedzie wolniej przybierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Marcela
moj ma 6 tyg i wazy 5100, żre bez opamietania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helva
moja mala za 2 dni bedzie miala 3 miesiace ale nie wiem ile wazy majac 2,5 mieisaca wazyla 4900 , prosze napiszcie jak sie rozwijaja wasze 3 mieiseczne dziciaczki czy juz sie duzo smieja bo moja tak sie smieje ale nie za czesto czy sie przewracaja z brzucha na plecki bo czytalam ze juz powinny a moja malutka sie nie przewraca ale zaczela chwytac raczkami zabawki ale nie siega po nie tylko jak trzymam nad nia to wtedy dotyka raczkami lapie i sciska dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMilenki
moja córcia w trzy miesiace ważyła 5800...dodam ze urodziła sie z waga 2800!! wiec już podwoiła mase urodzeniowa...:] a co umiała w 3 miesiac: duzo rozmawiac po swojemu...smiac sie do odbicia w lustrze i zaczepiac kazdego.Zaczęła wyciągać łapki do zabawek i polubiła wreszcie karuzelke..wtedy po raz pierwszy zauważyłam obroty z plecków na boczki. Obracanie z plecków na brzuszek w 3 miesiace to chyba za wczesnie. Teraz mała skończyła 4- atakuje misie z karuzelki, obraca sie na boczki bez problemu, smieje sie na głos do mamy, taty, i zabawek. nIestety nie wiem ile wazy ale mam wrazenie ze nie urosła za duzo. Niestety w upały ma mniejszy apetyt. Pozdrawiam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusie lub tatusiowie. moja Lenka ma 4 miesiace i wazy 5.750 a kiedy sie urodziła wazyła 3.150. jak sadzicie czy jest czym sie martwic czy tez byc spokojna i obserwowac dalej.dodam,ze ani ja ani moj maz nie nalezymy do grubaskow. acha...malenstwo jest karmione tylko piersia i je co dwie godziny. a wiec skad przyczyna lekkiej niedowagi??? prosze o porade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój synek jak miał 3 miesiące ważył około 7kg, teraz ma 4 miesiące i 20 dni i waży 8500... również karmię go tylko piersią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ala ma 2,5 miesiaca i nie wazy jeszcze 5 kg chyba nie jest duza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusia nan pro
Moj smyk ma 2 miesiace i 3 tyg i wazy 7500 jest tylko na butli ..waga urodzeniowa 4250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama nan pro
Moj smyk ma juz 3 miesiace i 2 tyg wazy 7900 dł 68cm waga urodzeniowa 4250 dł61

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mała ma prawie 3.5 mies i wazy 6.5, a ubranka nosi na 74cm urodziła się 3200 i 54cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tego co umie....hmm....duuużo się uśmiecha,a najbardziej jak coś się do niej gada,pajacuje przed nią to i ona "pajacuje", "strzela" miny, od paru dni bardzo często ,a najczęściej jak jest już mocno głodna albo czasem też po jedzeniu jak już sie odbije i leży w łóżeczku to przewraca się na boczek,raz na jeden,raz na drugi,ostatnio nie dało się wyjść gdziekolwiek jak nie spałą i była w łóżeczku bo zaraz fajt na bok i nóżki znajdowały się między szczebelkami ;),leżąc na brzuszku nie widzi za bardzo jej się podnosić główki,denerwuje się zaraz i płacze,za to jak nosze ją do odbicia to tak od tygodnia rzadko jest do mnie przytulona tylko mocno się odchyla,zaprze się mnie rączką i się rozgloąda,jedną reką trzymam ją pod pupą a drugą trzymam plecki i pilnuje żeby główka jej do tyłu nie poleciała a tak to lubi trzymać główkę i patrzeć wszędzie :) z sięganiem po zabawki to hmm jak leży w łóżeczku czy na łóżku a ja obok to jak trzymam jej coś na wyciągnięcie ręki to patrzy,patrzy i najczęściej sięga po to rączką,czasem złapie tak smoka i sama sobie do buzi włoży dobrze ;) ma już swoją "ulubioną" grzechotkę ( najlżejsza ze wszystkich,lekko nią potrząśnie i już grzechocze ;) , jak czasem złapie za palca kogoś to próbuje sobie włożyć tego palca do buzi ;) kiedy ktoś ma cos na palcu(typu obrączkaka czy pierścionek) to patrzy tak na tą reke i po chwili łapie za ten palec naktórym jest to "coś" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ma 3msc (za 2 dni skonczy ;)) ważyła 2750cm i miała 54cm, teraz waży 5125g i ma 60cm. karmie tylko piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka, Milenka waży 6200. Ma niecałe 4,5 miesiąca. Karmię ją piersią co ok 2h. Nie jest za chuda, dziewczyny, spokojnie!!!! Jeżeli do 6 miesięcy dziecko nie podwoi swej wagi urodzeniowej, wtedy trzeba to skontrolować. W innym razie cieszcie się że nie musicie dźwigać tych kilogramów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój Jasiek za 3 dni skończy 3 miesiące i waży 7,5 kilo :) jest duży ale wcale nie grubaśny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj synek ma 3 m i 3 tyg. Wazy 7190 i ma 68 cm nie jest gruby . Choc waga przerazajaca a jak sie urodzil wazyl 3650 a po wyjsciu ze szpitala 3450.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up! Mój synek 8 września skończy 3 miesiące i waży już 8,5 kilo (urodził się 4190). Czy któras mama przechodziła coś takiego? Czy waga jest normalna? Dodam że karmie piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×