Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kolorowy kapelusz

Ile ważą wasze 9 miesięczne dzieci?

Polecane posty

Mój syn waży 7,7kg, ale wygląda sobie bardzo dobrze, ma pulaski i fałdki tu i tam:D. Mieszkam za granicą i Pani doktor powiedziała, że za mało waży, ale za to 71cm wzrostu mówiła, że dużo. Jak jest z waszymi maluszkami w tym wieku? Ile ważą i ile mają cm? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja córcia
waży 8,5 kg i ma około 80 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To rzeczywiście mój synuś mało waży:( Zastanawiam się czy Pani go źle nie zważyła, bo w PL ważyłam go 3 miesiące temu i miał 7,7kg a od tamtego czasu zdecydowanie jest większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz chyba troche za malo wazy w stosunku do wzrostu... czy dziecko dobrze wazy i mierzy sprawdza sie na tzw. siatkach centylowych... tu masz linka: http://www.edziecko.pl/zdrowie_dziecka/1,79369,2904785.html przecietnie dziecko jest gdzies po srodku... problem jest jak jest ponizej to oznacza ze np. jest za male... najlepiej jak wzrost i waga sa na tej samej linii... poczytaj... a swoja droga to wlasnie sobie uswiadomilam ze mam bardzo duza corke... ona ma teraz 4,5 m-ca i wazy 7,8 kg a mierzy 70cm... niezla kruszynka z niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja 14
MÓJ OLIWIERUŚ MA 81cm i 9,5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja 14 mój synek też ma na imię Oliwier:) Tylko ja mam takie małe dziecko? Urodził się wcześniakiem z wagą 3780kg to chyba nie taki mały? Szkoda, że nie mam wagi zważyłabym go jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannyah
O rany, wczesniak z wagą prawie 4 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hannyah tak Oliwier urodził się pod koniec 36tc przez CC z wagą 3780kg dlatego byłam w szoku jak usłyszałam, że ma niedowagę. Oli uwielbia jeść, nawet się domaga, non stop by jadł, nie jest grubaskiem, ale wydawało mi się, że wygląda co najmniej dobrze. Zjada więcej niż jego o 3,5l starszy brat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Paweł w wieku 9 miesięcy ważył 7070g. Teraz ma 2 latka i 2 miesiące i dopiero teraz osiągnął wagę 11 kg. Od roku dostaje enzymy trawienne, jest po wielu badaniach i niby taka jego uroda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliżniaczki
o masakra! jakie te wasze maluchy maleńkie. Ja mam 7- miesięczne bliźniaki. Jeden waży 10,5 a drugi 11. Wiem, że dużo, są pulchniutcy ale nie tak bardzo. Aż się boję ile będą ważyć za dwa miesiące i mam nadzieję, że to zgubią, gdy tylko zaczną biegać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się,moja ma teraz 16 miesięcy i wazy tylko troche ponad 10kg.Rosnie a za duzo nie przybywa na wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj córcia w wieku 9 miesięcy ważyła 8640 a mierzyła około 68 cm.Teraz ma 10,5 miesiąca i waży 8980 a mierzy jakieś 70 cm.Jest taka normalna jak większośc dzieci ma fałdeczki gdzie trzeba ale takie nie za duze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolala21
Mój syn 11 kg 80 cm malutki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja córcia
tez duża.9 m-cy 10,5kg i 75długa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córcia 9miesięcy i trzy dni, 10.15 kg i 75 cm długa. Obie wartości na 97 centylu, więc jest z tych większych aż się boję ile będzie jak będzie miała rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój 8,5 miesiąca niemal identycznie jak twój autorko, o kilka gram mniej. Mnie lekarka na rozmiary nie zwróciła uwagi a na niski przyrost tylko 200g na miesić, ale to był akurat czas kiedy zaczął raczkować, stawać więc nie dziwne że mniejszy przyrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krejzula223
Dzisiaj byłam z moim synem na szcepieniu i sama musiałam go zwazyc i ma 8,5 miesiaca i wazy 8,1300...bardzo mało...bo nie raczkuje jeszcze tylko siedzi ...Duuuzo je...a waga mała...ale nie wiem ile ma wzrostu (ile mierzy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, skoro twój synek jest wcześniakiem to moim zdaniem i tak ładnie waży;) Nie przejmuj się!! Mój 8 i pół miesięczny synek waży 8,400 i mierzy około 80 cm;) Też mi się wydaje, że to mało ale wygląda dobrze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repapas
Mój ważył wtedy 10,5 kilo,ale to było dużo,więcej niż trzeba na ten wiek.Był na 90 centylu wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna cola
9.6kg, i 75 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam krusznkę
mój synek ma teraz 20 miesięcy,a waży 10.700kg i mierzy 93 cm. jak miał 14 miesięcy ważył 10 kg i 86 cm. Urodził się 3.600kg i 61cm-więc wcale nie był taki malutki. ale teraz niestety jest dłuuugi i chudy. mamy wspaniałą pediatrę która nam zleciła wszelkie możliwe badania krwi, moczu i kału. nie ma żadnych pasożytów. byliśmy na usg jamy brzusznej-też ok. morfologia i elektrolity są w normie,więc nie kazali się martwić. poza tym pani dr kazała mi spojrzeć w lustro-mam 169 cm wzrostu i ważę 42 kg... taka uroda,bo jem regularnie 5 posiłków razem z synem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze,ze dzieci coraz ciezsze sa :D 12,3kg w 9 miesiacu to moj na rok tyle mial i to 97centyl i dlatego ze start mial spory czym wy je karmicie,a raczej co im wpychacie bo to nei ejst normalne ze dzieci tyle przybieraja jedzac tyle ile powinny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uijkkokoo
mój waży 9,5 kg i ma 77 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×