Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile zaproponowac pani za gotowanie obiadów?

Polecane posty

Gość gość

nie nawidze gotowac od zawsze i nie robie tego, jednak wolę by dziecko prócz obiadów w przedszkolu zjadało też domowy obiad. Wcześniej z przedszkola córkę odbierała moja mama i ona nam gotowała, teraz jednak to niemozlwe i myslę o zatrudnieniu kogos kto obdbierze córkę, posiedzi z nią 40minut do godziny i ugotuje obiad. Składniki ja kupię. Obiad nie musi być dwudaniowy, ale fajnie by było jakby 2 razy w tygodniu była zupa prócz drugiego dania. Ile zaproponować za 5 dni w tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z 500 zł za miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zawsze da się w godzinę ugotować, jakieś mięsa duszone, rolady, gulasz potrzebują trochę czasu, pomijając że trzeba odpowiednio wcześniej to zamarynować, poczekac. ja też myślę że 500 to min za mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto jada w tygodniu mięsa duszone czy rolady? :D Jest tyle przepisów na obiady, które robi się godzinę lub mniej, już nie przesadzajcie. Sama nie pamiętam, kiedy ostatnio jadłam roladę na obiad. Chyba w restauracji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie w restauracji obok są takie miesięczne karnety na obiady. Kosztuje to 250zł/msc/ Wolalalabym wykupic taki karnet niz zatrudniać kogos do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jada sie wg ciebie w tygodniu? myślisz że kobieta bedzie komuś płacić aby jej zrobił spaghetti czy makaron z serem? mięso duszone w sosie, gulasz to dla ciebei jest rarytas? u ans jada się to w tyg. a rolada pojawia sie raz w m-cu. ja nie twierdzę że nie da sie obiadu zrobić w godzinę, można i w pól tylko to jest szybki obiad typu pomysł na.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty nie umiesz w ogóle gotować, jak dla ciebie szybki obiad to może być tylko z torebki... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to ta rolada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyHardcore
tak z 500 do 1000 zł za gotowanie ;) Zależy co by taka pani gotowała i przede wszystkim jak by gotowała. Możesz trafić na taką panią, która tak gotuje, że zwykły makaron z białym serem i cukrem będzie smakował jak największy rarytas. A możesz trafić na taką, że z najlepszych składników ziemniaki z sosem będą smakowały jak pomyje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×