Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tamtramamammtam

Imię dla chłopca Julian. Wasze opinie.

Polecane posty

Gość tamtramamammtam

Jak myślicie? Może być? Nie jest oklepane i dziwaczne? Chciałabym wybrać jakieś imię dla syna, ale nie mam zielonego pojęcia. Pełno jest u nas w rodzinie i wśród znajomych: Franków, Jakubów, Szymonów, Mateuszów, Piotrków, Pawłów, Patryków, Rafałów, Robertów, Michałów, Jasiów, Filipów itd, że już nie wiem co wybrać...a chcę imię proste i polskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się nie podobało ale koleżanka nawała synka Julian i tak sie przyzwyczaiłam że teraz mi się podoba :) Julian, Julek. co kto lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładne tez chcialam nazwac tak syna jednak zdecydowalismy sie na inne ale Julek fajne imie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się bardzo podoba, swego czasu chciałam dać Juliusz ale mąż się nie zgodził i jest Tadeusz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co byscie powiedzialy
fajne:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdbdghn ghn
Niech żyje Król Julian!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak nazywa się mój
chłopak::) cudownie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia synusiaaaaa
fajne Julus, Julek, Juleczek, Julo ;-) coraz cześciej spotykane, juz kilku chlopcow o imieniu Julian na placu zabaw spotkałam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poliiiiiiiiiii
moze byc, nie mam nieprzyjemnych odczuc co do trgo iminoa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogorkowasalatka
Ja chcialam Juliana ale moj sie nie zgodzil bo powiedzial,ze takie za slodkie,"kobiece"imie.Ale mi sie bardzo podoba dalej:ja urodzilam dziewczynke wiec imie dla chlopca nam odpadlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój drugi syn miał mieć tak
na imię więc mnie się bardzo podoba:) ale że będzie dziewczynka, to Juliana nie będzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój synek ma na imię
Julian, ale zdrobnienia Julek nie lubie bardzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamy Juliana wyżej
i co? mówisz do dziecka tylko JULIANIE???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnonOP
Jak będzie wyginał śmiało ciało, a potem zostanie władcą Polski, to jestem za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ideału mi strasznie daleko
Julian jest okropne takie zniewieściała. Juliusz to dobre dla fanów Słowackiego. Nie lepiej coś silnego i męskiego? Aleksander, Władysław albo Kordian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonka Julka
"Julian zniewieściałe"?! :D Ale jaja nie bo Kacperek, Kubuś, Alanek.. Najwspanialsze MĘSKIE imię. Mam przyjemność mieć takiego mężczyznę u boku :) Tylko faktycznie , do jednej z matek powyżej, jak można nadać dziecku imię Julian nie cierpiąc pięknego kkrótu Julek? Jak moja teściowa :o Od dziecka Julian, nastolatek Julian po dziś dzień Julian. A ja twardo Julek to , Julek tamto. Ostatnio tez czasem wkoncu uzywa skróconej formy. To tak jak by do mnie matka od dziecka wołała ANNO- no jakas pomyłka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonka Julka
Wallenrod. Każdy ma swój gust ale jak się nawyza coś masarką to przynajmniej nie powinno się wychylać z takimi beznadziejnymi imionami jak Władysław- Władziu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dziadka Julka ;) i jesli bedzie mi dane kiedys miec synka to wlasnie bedzie Julian ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonka Julka
Powtarzam , że każdy ma swój gust- dla mnie Władziu..to jest żenujące w obecnych czasach nazwać tak dziecko i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kazdego imienia mozna sie przyzwyczaic :) mnie tam ani Władziu ani wacek nie dziwni :) co prawda mój mąż koniecznie chciał po dziadku nadac imię synowi Wilhelm ale jakoś byłam przeciwna :D z biegiem czasu żaluję :) ale ostatnio u lekarza lekarka wyszła na korytarz i woła VINCENT jakis tam.. spodobalo mi sie chociaż tak zagranicznie mi zabrzmialo a niewiele się rózni od Wincenty jak mój dziadek miał na imię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładne imię
Julian Tuwim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubesława
Mi też się podobało imię Julek - rozważaliśmy, czy nie nazwać tak naszego syna :) Ale w rejonach z których pochodzi mój mąż "zjulać" się oznacza "zrobić siusiu w majtki" i z tym by nam się kojarzyło ;) Siostra męża, gdy odzwyczajała swojego synka od pieluch, a synek ów często siusiał do majtek, mówiła z tego powodu na synka właśnie "julek". Ale jak się komuś z tym nie kojarzy, to jak najbardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×