Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Imie dla corki...

Polecane posty

Gość gość

Tylko prosze bez hejtu.Juz od poczatku ciazy ,jak bylaby dziewcynka to chcialam dac jej na imie Anastazja. Mam termin na poczatek listopada I coraz wiecej osob pyta mnie o imie.jaj mowie Anastazja to glupio sie zachowuja.Wsrod obecnie panujacej mody na Nicole I Leny,Anastazja wyda mi sie ladnym imieniem.Co myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gray'a sie naczytalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anastazja ladnie ale to zdrobnienie Nastka okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anastazja kojarzy mi się z eutanazja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anastazja ładnie :-) proponuję ci jeszcze rozalię,matyldę,dominikę,klaudię nie spotkałam jeszcze osoby o takim imieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak będziesz zdrabniała? Bo mówić Anastazja do małej dziewczynki tak dziwnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anastazja Nastusia Nastka ślicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Chaosu
ładne :D Moja będzie Łucja. Jak Łucja Pevensie z opowieści z narni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam jedną Anastazję- córka mojej koleżanki, nastolatka, ale w życiu nie widziałam tak pięknej dziewczyny, a imię tylko dodaje jej uroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwszej córce tak chcielismy dac na imie ale sie wlasnie wycofalismy bo wiekszosc mówiła a jak bedziecie zdrabniac a to a tamto i wybralismy w koncu inne imie.teraz jestem w drugiej ciazy jak bedzie dziewczynka to znow zastanawiam sie czy dac jej na imie Anastazja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się osobiście nie podoba ale to wam ma się podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak chciałam nazwać córkę ale poronilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepiękne imię Moim zdaniem każdy powinien dbać swemu dziecku imię niepowtarzalne,ja bym tak zrobiła, imię to wszystko-wizytówka,pamięć. Gdy dziewczynka ma na imię Kasia to zwykle imię... przechodzi bez echa Gdy dziewczynka nazywa sie np Sailet to zna ja cala szkoła,osiedle,miasteczko.Bo ma imię inne od wszystkich to jest niezwykła...rozumiecie...jak wasze dziecko jest nadzwyczajne Bo jest wasze...to podarujcie mu tez nadzwyczajne imie by to upamiętnić na zawsze...rozumiecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nietypowe imie to nic fajnego, wiem bo sama takie mam ;/ można wybrać imię które nie jest oklepane, ale normalne a nie jakieś udziwnione. I Anastazja jest takim imieniem, nieoklepane ale nie z kosmosu. Dobry wybór autorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym wybrała z kosmosu i jestem pewna swych racji ☺ Ty masz pewnie oklepane imię a twe dzieci noszą też pospolite kalkowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam na imie Anastazja i uwielbiam moje imie za to wlasnie ze jest takie niepopularne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anastazja to mega oklepane imię. Wiem, bo pracuje w przedszkolu... Wyjątkowe imiona to rzadkość.... Mam jedną Rozalię, Igę i Sarę a reszta sie powtarza. Anastazji mamy kilka nawet nie w jednej grupie ale jest troche dziewczynek z tym imieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tez wydaje sie popularne, teraz kolezanka tak nazwala córkę :o moim zdaniem b.brzydkie ale wasza sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anastazja według mnie to takie niepoważne imię, kojarzy mi się z bajką, z imieniem dla jakiejś wróżki, nie dla dziecka a tym bardziej dla dorosłej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne imię. Nie patrz się na reakcje ludzi. Ja jak mówiłam że moje dziecko będzie miało na imię po mamie czyli Magdalena to też oczy robili dziwne jakby to jakaś zbrodnia była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam córkę Laurę, od 12 roku życia (jak obejrzalam pewien film" marzyłam o Laurce, tak się złożyło, że pierwsze dziecko będzie dziewczynka, mąż się zgodził na Laurę i nawet baaardzo mu się spodobało. Dlatego jak wybierasz imię na kafeterii lub takie, na jakie jest moda to w życiu dobrze nie wybierzesz, posiedz w ciszy, pomyśl na spokojnie i na pewno znajdziesz odpowiednie imię. Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się nie podoba. Jak to się w ogóle zdrabnia? Ładniej brzmi Antonina - Tosia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastka będą do niej mówić a Nastka kojarzy mi się z mastką,mam nadzieję,że wiesz co to jest i nie muszę ci tłumaczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×