Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość planujaca ciaze

Imie dla dziewczynki Wanda - co o nim sądzicie

Polecane posty

Gość planujaca ciaze

Witam serdecznie wszystkie Mamy Powoli przygotowujemy się z mężem do ciąży :) Gdyby była to dziewczynka, chciałabym dac jej na imię Wanda ale rodzina i znajomi mówią, że imię jest po prostu obrzydliwe. Mąż bierze pod uwage tylko Laure i Wiktorię, chociaż Laura odpada bo pojawiła się ostatnio już jedna w naszej rodzinie. W związku z tym chciałabym zapytać - czy imie Wanda jest faktycznie aż takie złe? A może są inni jego zwolennicy? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luska.s
Laurę bym odrzuciła skoro jest w rodzinie, Wiktoria ładna, ale niestety strasznie popularna Wanda hmm.. sama nie wiem, kiedy pierwszy raz usłyszałam to imię to niestety też pomyślałam, że jest okropne ;p teraz myślę już że nie tak bardzo ale i tak mnie ono nie przekonuje, ale skoro ty czujesz, że to jest to imie to je nadaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty myslisz , ze wciaze to tak latwo zajsc? A co zrobisz jak bediesz sie tarac lata i nic z tego nie bedzie . Lepiej nie zapeszaj i nie wybieraj imion na zas, to zawsze zle wrozy. A imie Wanda okropne. Kojarzy mi sie z moja stara schorowana sasiadka. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczne imię. a marudzą pewnie na nie tylko ci młodsi z rodziny, nie sadze, zeby dziadkom sie ono nie podobalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi osobiście się nie podoba, ale obrzydliwe nie jest. Moja córka ma na imię Izabella, bo imię mi się strasznie podoba, ale i tak bez konfliktów się nie obeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż ma bardzo dobry gust Wiki i Laura jest ślicznie, Laura szczególnie a Wanda - skrzywdzisz dziecko... takie imię ze wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiki i laura to dobry gust? chyba oklepany chciałaś powiedzieć. nic do tych imion nie mam, ładne są, ale ile można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość planujaca ciaze
Dziekuje za odpowiedzi :) Co do wybierania imienia na zaś - szczerze mowiac to imiona dla dzieci wybieralam juz jako moze hmmm 6 latka :) Tyle ze mezowi sie nie podoba dla dziewczynki :) dla chlopca zaakceptowal. Bylam zdziwiona oburzoną reakcją ludzi przy luznych rozmowach pod tytulem : " a jak kiedys dasz swoim dzieciom na imie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to może_
mi to imię kojarzy się z jakąś dziadówą:o nie krzywdź dziecka, moja mama pracuje w przedszkolu i od 30 lat nie było w nim żadnej Wandy- wcale się nie dziwię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo lepiej gnać za tłumem i być modnym , ale jednym z wielu? nie lepiej być oryginalnym, mieć gdzies komentarze ludzi dać coś innego i wg własnego uznania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luska.s
tak z ciekawości - jakie imię wybraliście dla chłopca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość planujaca ciaze
a córeczka tej aktorki z "usta,usta", ( różdzki?) wlasnie tak ma na imię :) wlasnie to miedzy innymi mi sie w nim podoba, ze dziewczynek o tym imieniu jest bardzo mało, dla mnie to plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejne moja nauczycielka
od fizyki tak ma na imie i jej dokuczamy z powodu tego imienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość planujaca ciaze
dla chłopca Maciej. To już mam wybrane od lat. Podobają mi się zdrobnienia, znam samych fajnych Maćkow i podoba mi się Maciej dla dojrzałego mężczyzny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam kiedyś taka swoją 'uczennice' Wandzię....kurde, jakoś dziwnie mi się to imie wypowiadało, chociaż fakt, dośc jest oryginalne. ale jakies takie...mało dźwięczne....no nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luska.s
imię przede wszystkim ma podobać się wam - rodzicom. nie zadowolicie wszystkich, bo każde dziecko miałoby tak samo na imię. Mi się osobiście nie podoba ale znam gorsze wynalazki.. Bierzecie pod uwagę jeszcze jakies inne imiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejne moja nauczycielka
mi sie maciek nie podoba bo to takie wiejskie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość planujaca ciaze
O Maćka nie pytam bo to już jest wybrane. Co do innych imion - mnie się podoba jeszcze Klara ale to tez mąż odrzuca :/ chyba sie nie dogadamy albo spasuje na tą Wiktorie, ostatecznie imię jest sliczne szkoda tylko ze jest ich tak duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luska.s
oo Klara już mi się bardzo podoba. Wiktoria tez ladnie ale własnie ta popularność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhsdjasdlkasdls
nie dawaj Oliwia :P bo teraz tak mają wszystkie. Wanda jest okej, masz pewność ze będzie jedna w całej szkole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[zgłoś do usunięcia] jagoda369A Ty myslisz , ze wciaze to tak latwo zajsc? A co zrobisz jak bediesz sie tarac lata i nic z tego nie bedzie . Lepiej nie zapeszaj i nie wybieraj imion na zas, to zawsze zle wrozy.A imie Wanda okropne. Kojarzy mi sie z moja staraschorowana sasiadka. Jagoda w ciążę można zajść szybko i łatwo, ale tylko pod warunkiem jak to jest niechciana wpadka 🖐️ a jak ktoś czego bardzo chce to stara się latami i nie wychodzi :) Nie wymyślaj imion dopóki nie ma ciąży i nie znasz płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość planujaca ciaze
No dobrze, w takim razie z ostateczną decyzją wstrzymam się do zajscia w ciąże i poznania płci ale tak jak mówie, ciekawa bylam czy Wanda i wsrod Kafeterianek wywola taki negatywny odbiór. Okazuje sie, ze wsrod wiekszosci zdecydowanie tak. Jesli chodzi o moje otoczenie nie podoba sie nikomu oprocz mnie - ani mezowi, ani rodzenstwu, ani rodzicom, ani tesciom ani przyjaciołkom :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dawajcie starodawnych imion ani tych, które w 100% są zagraniczne wg mnie to jest krzywdzenie dziecka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belmondo99
Miałam kiedyś koleżanką w klasie Wandę i miała wszy i była z patologicznej rodziny, dlatego źle mi się kojarzy to imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belmondo99
Według mnie skrzywdzenie dziecka imieniem to dać np. Nikolka lub Vaneska albo zaś w drugą stronę Stanisława lub Zosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość planujaca ciaze
do Latte Macchiato a z ciekawosci - jakie imiona podobają się Tobie? Chodzi mi o konkretne przyklady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×