Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość daruusiaa

Imię kornelia - podoba wam się?

Polecane posty

Gość daruusiaa

Wybralismy takie imię dla córeczki, zalezalo nam na tym zeby nie bylo zbyt popularne i oklepane. Jestem ciekawa co inni sądzą o tym imieniu. A może są tu mamy Kornelek i wypowiedzą się o usposobieniu dzieci o tym imieniu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie bardzo podoba. moja corka ma na imie Amelia - takie mi sie podobalo juz z dawien dawna jeszcze zanim pojawil sie szal na Amelki i jak w koncu zaszlam w ciaze i sie okazalo ze dziewczynka bedzie to to nagle sie okazalo tu Amelka tam Amelka i juz mialam zmienic wlasnie na Kornelke. sliczne jest to imie :) ale wrocilam do pierwotnego imienia bo moj maz tak sie przyzwyczail do tego imienia ze nie chcial juz zmieniac. ale jak bede miala kiedys druga corke to kto wie... ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pani wasza
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ładne i chyba coraz bardziej popularne...Julek i Zuzek na pewno nie pobije, ale kto wie, czy się wkrótce nie rozpowszechni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styczniowy a ty jestes
nie podoba mi sie. przewaznie nie przepadam za imieniami ktore maja w sobie litere R - bo brzmia twardo, choc w tym przypadku koncowka lia to zmiekcza,ale dziwnie mi sie kojarzy, z karmelem z jakiegos powodu. nie wiem ,takie imie jak dla cukierka wg mnie. ewentulanie dla psa tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam od razu dla psa... dziwi mnie takie podejscie. wiele jest takich imion i co? np. Oskar, Sonia, Kajtek. i co? i ludzie nazywaja tak dzieci i zyja i nic im nie jest. bez przesady. ps. psa o imieniu Kornelia - nie spotkalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysiak.....
Śliczne i oryginalne :) Kornelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styczniowy a ty jestes
oskar ,sonia ,kajtek- jedne z najbrzydszych imion jakie istnieja.... i popularne wsrod psow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze prawisz
piękne imię, jedno z moich ulubionych (moje faworytki to Kornelia i Laura)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsfsf
Chyba teraz Ania i Kasia to raczej rzadko nadawane przez rodzicow imiona. Ja juz wole dac Ania niz Maja czy inne wydziwione Leny, Amandy czy Vanessy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie się nie podoba
Jakieś takie staroświeckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli wiesz o czym mówie
kornelskie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,dvnkaljnvajn
imie samo w sobie niezle.. ja mam z nim akurat nieprzyjemne skojarzenia wiec mnie się nie podoba.. wyjątkowe też nie jest bo juz dosc popularne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ychacha
Nie no ludzie Sonia to imie dla czlowieka a Sunia dla psa a ze jakis kiedys kretyn przeinaczyl Sunia na sonia to nie znaczy ze sonia to akurat dla psa ,co moja babcia ma tak na imie a nie jest psem i co ma sobie zmienic z powodu tych kretynskich ludzi ktorzy nie moga tego pojac ze dla psa to sunia tak samo nie uwazam zeby normalny czlowiek nazwal psa Kornelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze prawisz
zdrobnienia od Kornelii to Kora i Nela- jak kto woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajjcara
Mnie sie niespecjalnie podoba,ale tez nie uwazam,zeby bylo brzydkie. takie sobie po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajjcara
A co do psich imion -moj pies sie np nazywa stefan. pies dostal ludzkie imie,a nie kazdy stefan psie. Moja corka nazywa sie sara i tez niektorzy zyczliwi byli uprzejmi mnie powiadomic,ze to psie imie. jak wiadomo,biblijna sara to byl pies. wali mnie to,niech sobie mysla co chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podoba mi się, pierwsze słyszę,żeby Kornelia to było imię dla psa jak tu ktoś wyżej napisał...A zdrobnić można np. Nela,Nelcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córeczka ma na imię Kornelia.I nie żałujemy,a z córeczki taki mały buntownik jest jak na razie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się nie podoba- ale wiadomo gusta są różne. Musi pasować do nazwiska. Nk Kornelia Guzik brzmi strasznie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daruusiaa
Również nie spotkałam się z psem o imienu Kornelia :) Słyszałam własnie że dziewczynki o tym imieniu sa niezwykle charakterne, buntownicze, uparte :) Dlatego pytam mam, czy u waszych córek też się to sprawdza. A imię rzeczywiście staroświeckie, bo pochodzi bodajże z XVIIIw. :) dla mnie jest piękne i myślę, że do końca ciąży już imienia nie zmienimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam już Maję, a wczoraj się dowiedziałam, że będę miała drugą dziewczynkę i myślę o imieniu Kornelia albo Laura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cudne i takie kobiece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×