Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

imię Mila dla dziewczynki :)

Polecane posty

Gość gość

chciałabym dać córce na imię Mila. Rodzę w lutym. Bardzo mi się to imię podoba, jedyny problem jest taki, że jak ludzie pytają o imię, a ja mówię Mila, oni od razu dopytują czy to od Emilii czy od Mileny. A ja chcę po prostu Milę. Czy lepiej dać Milena i mieć z głowy głupie pytania na każdym kroku ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli ci przeszkadzaja pytania to daj wlasnie Emilia/Milena (pierwsze lepsze moim zdaniem) a wolaj na nia Mila w skrocie :) ja np mam na imie Magdalena a dla mojej mamy funkcjonuje glownie jako Lena :D podobnie jak ty nie miala odwagi nazwac mnie Lena, wtedy to nie bylo popularne imie i ludzie reagowali tak jak teraz na Mile. Kto by pomyslal ze za te 30 lat Lena bedzie taka popularna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj kot ma tak na imię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj pies ma tak na imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla chłopca kilometr. Pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie bardzo ładne i lepiej samodzielnie, po prostu Mila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepsze Mila niż np. Mia. wg mnie całkiem ładne, a ludzie się przyzwyczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magkro
ja tez chce tak dac na imie corce, imie przepiekne,problem jest w USC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki10
Mila nie,ale Milenka śliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mila faktycznie brzmi jak jakis skrot. Dalabym Milena w papierach i wolala Mila po domowemu. A corka, jak dorosnie, sama zdecyduje, jak przedstawiac sie znajomym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uwazam,ze kazdy ma prawo nadac swojemu dziecku takie imie jakie mu sie podoba.po co sie wogole komus tlumaczysz czy chwalisz a potem zadaja ci glupie pytania i mieszaja w glowie.ja tak wlasnie kiedys pytalam i tak mi namieszali ze do dzis nie moge sie pogodzic,ze nie nadalam swojej corce takie imie jak chcialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja prababcia miała na imię Emilia, a wszyscy mówili na nią Mila. Radziłabym dać dziecku na imię właśnie Emilia, bedzie miało oficjalne imię w papierach i dorosłym życiu, a w domu mozna używać skrótu Mila,Milka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję za odpowiedzi :) dam corce jednak na imię Milenka, a będziemy na nią wołać Mila. Rodzę równo za miesiąc, trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja suczka pinczerek ma tak na imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magkro
A ja dam córce imię Mila. Przekonała mnie właścicielka bloga milowe wzgórze kt ma córeczkę Mile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O bosze Milena rodem z patologii. Lepszych nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córcia ma milenka i mówię do niej właśnie mila albo misia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mila lądowa czy Mila morska ? będzie dobra para dla Seby czy Brajanka koleżanka Mii (tak pisane !) Dżessiki Vanesski i Roxany ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się podoba Iga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No misia z Milenka raczej nie ma nic wspólnego. Michalina to miska ale nie Milena. To naprawdę patologiczne imię. Ja znam albo puszczalskie albo z takich biednych alkoholickich rodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milena to normalne imię, nie rozumiem tych przytyków, to, że wy się nazywacie szlachecko, czyli macie imiona typu Kasia, Ola, ela itp to nie znaczy, że reszta też ma się tak nazywać. Juz wole mieć Milenkę niż Zosię czy Zuzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam znajomych co mają córkę Milę. Normalne imię jak dla mnie, ale licz się z tym, że ona się będzie przedstawiać "Cześć , jestem Mila", a większość ludzi będzie pytało "Emila"?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SlowianskaLala
To twoje dziwcko i rob jak uwazasz. Tylko pomysl czy nie skrzywdzisz swojego dziecka taka orginalnoscia na sile. Dzieci sa glupie a ich rodzice jeszcze bardziej. Moj kolega mial na imie Giedymin. Imie niespotykane, staropolskie. Dzieci w szkole mialy niezly ubaw niestety...i dalyu łatke szkolnego glupka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milena to piękne staroslowianskie imie, nasza tradycja, historia. To wy ludzie jesteście patologia jeśli imię świadczy dla was o czymś takim. Zresztą nagminnie nadużywacie na forum terminu patologia", chyba do końca nie wiecie co to znaczy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj kolega mial na imie Giedymin. Imie niespotykane, staropolskie. xxx To nie jest imię słowiańskie tylko litewskie. Gdybyś znała choć trochę historię, to nie pisałabyś takich bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja swiezo adoptowana kocislawa ma takie imie. Jak cos zmaluje to jest Milasinska- do raportu :) - czyli co piec minut LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podpowiadaczka
Moja córeczka ma na imię Mila. Pod koniec lipca skończyła roczek, żadnych problemów w USC nie było (Wawa)a wszystkim wokół bardzo się podoba.Daj Mila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milena tragiczne. Ten rocznik po 80 to imie oszpecil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×