Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Imię szymek

Polecane posty

Gość gość

Co myślicie o tym imieniu? Bo teraz dużo jest szymkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się nie podoba, ale to Twój wybór i wam ma się podobać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wojciech Szymon :+D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma imienia Szymek idiotko,jest Szymon!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żydowskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może być ale ostatnio zbyt popularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja będę miec właśnie Szymona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ladne imie. Wkurzaja mnie tylko te laski ktore obrażają....nie.koniecznie ktos pisal ze jest sie idiotka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szymuś całkiem ładnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manioczek123
Szymek to fajniutkie imię ale nie wiem czy pani zdaje sobie sprawę co oznacza to imię. Oznacza to chuderlaka i strach. Znałem pewnego Szymka i nie mam dobrych wspomnień. Zjadł mi skarpetę w przedszkolu i potem zburzył moja wieżę z klocków. Także nie polecam!!! A w ogóle będą na niego mówili Szymek rodzynek co nie będzie dla niego miłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szynek rodzynek??? Pierwsze słyszę, nawet się nie rymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwira11
Co ty gadasz czlowieku! Szymek, znane też jako Symeon, w języku hebrajskim brzmiało Shime′on, czyli "Bóg wysłuchał". Było wyrazem wdzięczności za to, że Bóg wysłuchał modlitw o urodzenie syna! Nie znasz sie i tyle! Ja mam synka Szymona, jest w przedszkolu i jeszcze nikomu nie zjadl skarpety! Bujdy i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manioczek123
Na pewno zjadł!!! Ale pewnie Pani tego nie wie. Tak sie Pani nim opiekuje!!! Znam ja Szymków dobrze, jeden kolega w liceum o tym imieniu żonglował jajkami kurzymi na przerwie aby się przypodobać dziewczynom. Oczywiście z setek osób w szkole jedno jako spadło mi na głowę... Takie mam doświadczenia z Szymkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwira11
Pani jest glupia jakas! Pewnie pani ma syna Mariuszka! Znam takich jak pani! Mariuszki to najgorsze s*******e! Jeden taki tydzien temu zabral gacie mojemu kochanemu Szymkowi, zalozyl je i biegal po sali krzyczac, ze jest krolem muminkow! Niech pani lepiej leczy swojego syna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manioczek123
No mam synka Mariuszka ale on nie krzyczał nic o muminkach, przedszkolanki mówiły, że to było cos takiego "Jestem Hermiona i ty Ron masz mnie brać" ale podobno to normalne w jego wieku. Więc niech mi Pani takich farmazonów nie wymyśla. Szymonki to pedały i murzyni (rasistą nie jestem ale asfalt powinien zostać na ziemi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwira11
Pani jest w zmowie z tymi przedszkolankami wiedzialam! Od poczatku szkalujecie mojego Szymonka! Koniec! Przeporowadzamy sie i jedziemy w Bieszczady, moj synek juz nie bedzie wiecej przesladowany i bity! A pani Mariuszek niech s*******a! Takich j****ych s*******i tylko za jaja trzeba wieszac! Chuj wam w d**y!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absurdalne trolowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manioczek123
Ze Pani szymonek to c***a to nic poradzić nie mogę tylko współczuć. Ja wyjadę też w Bieszczady bo pani syn ukradł mojemu Mariuszkowi dwa długopisy i nie ucieknie Pani od odpowiedzialności. Zaczyna kraść długopisy a skończy się na kradzeniu dziewictwa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwira11
Bedzie mnie sledzic jeszcze czego! Tego pani Mariuszka jeszcze dorwe odpowie za wszystko co zrobil mojemu biednemu Szymnkowi! Spotkamy sie w sadzie! Wtedy bedzie pani lyso! A Mariuszek pojdzie do pierdla jak dorosnie! Z tego malego c***a juz nic normalnego nie wyrosnie! On jest po prosty p********a j****a k***a!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molka132435
Tylko Adamkowie!!! Z doświadczenia wiem, że to porządni ludzie. Miałam siedmioro dzieci i każde tak nazwałam i wszyscy to lekarze, prawnicy lub pielęgniarki. Adamka 1 nawet umie dziergać skarpety!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manioczek123
Niech się Pani nie wtrąca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwira11
Siedz k***o cicho niech sie wtraca! Adamek to jedynykolega Szymka ktory zawsze mu pomaga kiedy ten maly s******l Mariuszek zabiera mu majtki! Kiedy moj syn dorosnie wezmie na bierzmowanie imie Adam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samo imię bardzo ładne, ale no właśnie bardzo popularne (2016 - miejsce 2, 2015- m.2, 2014- m.6) i na zmianę się nie zanosi, sama bym już raczej nie nadała, bo nie lubię takich popularnych imion, gdzie nie zawołasz to te same imiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam Szymona i ma on 12 lat, mówie mu Szymuś, Szymek, Szymonek, podobało mi sie to imie i nadal podoba,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Znałem pewnego Szymka i nie mam dobrych wspomnień. Zjadł mi skarpetę w przedszkolu i potem zburzył moja wieżę z klocków." Ja ja "uwielbiam" takie wpisy, które świadczą o głupocie ludzkiej. No i co z tego że ty masz takie wspomnienia. Ktoś inny takich nie ma. Teraz nagle cała Polska ma nie nadawać dzieciom tego imienia bo tobie kolega w przedszkolu skarpete zjadł ? Co za durne niektórzy przytaczają teksty. A jak ty masz na imię ? Jak je zdradzisz to bankowo mi się skojarzy z kimś z mojej przeszłości z kim mam głupie wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manioczek123
Pani nie wie, że każde imię kształtuje człowieka???!!! Ja mam na imię Hryzantema...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czy siak oklepane straszliwie imię to jest :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×