Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Imiona dla bliźniąt

Polecane posty

Gość gość

Witam, spodziewam się bliźniąt; wraz z partnerem nie możemy nadal się zdecydować na właściwe imię... Może szersza opinia pomoże nam się zdecydować ;) Dziewczynka: Melania, Nadia, Agata Chłopiec: Rafał, Maksym, Hubert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka ma bliźniaki Patryka i Partycję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może zamiast Melanii Amelia? To Mela a to Mela i Amelka jak coś. Dla chłopców żadne z tych mi się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jan i Malgorzata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 19:59 Mimo zdrobnień, sama forma "Amelia" niezbyt nam się podoba... Te 3 podane to takie "top", tylko nie możemy się na żadne zdecydować Nie chcieliśmy by były podobne "parki" jak "Patryk i Patrycja" "Michał i Michalina", tak jakoś pasowało nam by bliźnieta były bardziej indywidualne :) Autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agatka i Hubercik. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacek i Agatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agata, Hubert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomasz oznacza "bliźniak" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie podoba Maksym i Melania. Bardzo ladne imiona. Na ta sama litere tak symbolicznie. A z drugiej strony sa niespotykane, a bardzo fajne. Hubertow małych jest wiele. Rafal tez popularne. Agata mi osobiscie sie nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bolek i Lolek albo Jacek i Placek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Flip i Flap oraz Elwirka i Koko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odrzuciłabym Nadię, imię typowo ruskie i tak mi się kojarzy, poza tym już stało się bardzo oklepane przez co traci swój urok Melania i Agata oba ładne, u Melania trochę problem ze zdrobnieniem bo Mela mi osobiście się nie podoba, poza tym tak samo skracają Amelię Dla chłopca i Hubert i Rafał bardzo ładne, ja wybrałabym Huberta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hubert i Agata. Oba bezproblemowe imiona, nie udziwnione, zawsze w modzie, ze zdrobnieniami jak i poważnie brzmiące u dorosłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bedą 2 chłopcy ja proponuję Flip i Flap, 2 dziewczynki - Alina i Balladyna, a dla parki - Staś i Nel ! Jak mnie to wkurza jak niektórzy dają takie podobne imiona... Co do Twoich propozycji to wszystko tylko nie Mela, to brzmi jak ślina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to dobrze że chcesz dać im "indywidualne" imiona. Naprawdę dobija mnie jak ktoś daje bliźniakom takie nierozłączne na jedno kopyto, Julka i Julek, Jaś i Małgosia, Staś i Nel... może jeszcze ku*wa Knecht i Skolopendra? Jak na Uniwersytecie Potwornym :D to takie nie szanowanie indywidualności dzieci :( Co do Waszych propozycji, dla dziewczynki nie podoba mi się żadne, ale gdybym miała wybierać to Agata. Mela kojarzy sie ze śliną a Nadię trudno zdrobnić (Nadusia? Nadeczka?) Co do chłopca mi się bardzo podoba Rafał :D Agatka i Rafał moim zdaniem bardzo ładnie do siebie pasuje, nie gryzie sie ze sobą (jak Staś i Jessica) ale mimo to nie jest w stylu Jacka i Placka. A jeśli bedą 2 chłopaki - Rafał i Jaś 2 dziewczynki - Agatka i Dorotka ( mi pasuje ale nwm czy Wam sie spodoba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania i marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z podanych propozycji tylko Agata i Rafał. Gdybym spodziewała się bliźniaków dałabym im na imię Marta i Krzysztof.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×