Odpowiedz na ten temat

inseminacja- komu się udało?

• Perełciaa 2017.03.06 [19:49]
    Cześć dziewczyny usmiech.gif postanowiłam się przyłączyć, bo po przeszło półtora roku bezowocnych starań, w koncu będziemy próbować z mężem pierwszego podejścia do inseminacji.. najgorsze w tym wszystkim to, że przez ten cały czas ja już chyba straciłam większość nadziei.. obecnie to juz tylko sfrustrowanie odczuwam a pomyslec ze sobie zupelnie inaczej wyobrazalam to wszystko i swoja przyszlosc... przepraszam za marudzenie usmiech.gif zyczę wszystkim powodzenia!!!
  • Zobacz także: Strefa Wolnych Myśli: Zapłodnienie in vitro

• Perełaiaa 2017.03.06 [20:05]
    Dziewczyny! Jeszcze jedno, jestescie mega mega dzielne ze sie tyle staracie i nie poprzestajecie w waszej wytrwalosciusmiech.gif godne podziwu! dlatego tez tu napisalam, zeby pomimo chwilowej frustracji móc czerpać z Was przykład: )
  • gość 2017.03.06 [21:58]
    Samodzielna inseminacja? Mam wątpliwości co do takiej metody, bo pamiętam jak to wygląda z doświadczenia z moimi próbami. I ciężko mi uwierzyć. Na pewnych rzeczach nie powinno się oszczędzać i próbować robić na własną rękę, tylko nie marudzić i udać się do kliniki, gdzie się na tym znają. Próbując samemu IUI to jak gra na loterii. Ja wolę zaufać specjalistom – tym bardziej, że w Polsce mamy ich bardzo wielu. P.S Również przyłączam się do gratulacji!
  • gosiakgosia13 2017.03.07 [19:07]
    Samodzielna inseminacja? Mam wątpliwości co do takiej metody, bo pamiętam jak to wygląda z doświadczenia z moimi próbami. I ciężko mi uwierzyć. Na pewnych rzeczach nie powinno się oszczędzać i próbować robić na własną rękę, tylko nie marudzić i udać się do kliniki, gdzie się na tym znają. Próbując samemu IUI to jak gra na loterii. Ja wolę zaufać specjalistom – tym bardziej, że w Polsce mamy ich bardzo wielu. P.S Równiez przyłączam się do gratulacji!
  • gośćpaula 2017.03.07 [22:51]
    hejoczko.gif
    malwina 44 gratuluje a mozesz mi powiedziec czemu bylas skierowana na inseminacje ?
    jaka mialas przyczyne?
    ja jestem wlasnie przed pierwsza ... na poczatku bylam pelna nadzieji ale jakos coraz bardziej mnie opuszcza
    i w jakim miejscie sie leczysz?usmiech.gif
  • gość 2017.03.08 [10:22]
    coś z tym forum chyba jest nie tak... nie aktualizuje się od kilku dni..
  • gość 2017.03.09 [13:28]
  • gość 2017.03.09 [13:30]
  • gość 2017.03.09 [13:33]
  • gość 2017.03.09 [13:34]
  • gość 2017.03.09 [19:59]
    Wiecie może gdzie w Pl wykonują prywatnie aborcje?
    Musze sie pozbyc, bo ten bachor zrujnuje mi zycie pechowiec.gif
  • gość 2017.03.12 [21:58]
    Witam. Mam do sprzedania zastrzyk OVITRELLE zupełnie nowy, szczelnie zamknięty, przechowywany w lodówce. Gwarancja do IX 2017 roku. Kontakt: haniutekb@wp.pl.
  • gość124 2017.03.13 [10:57]
    Gość z 19.59
    Gdybym mogła to powyrywalabym ci nogi z d**y
  • Oska303 2017.03.13 [19:22]
    Hej Kobietki dawno mnie tu nie było. Ja miałam dziś punkcję i w środę transfer dwóch Kropeczek
  • Blanka2017 2017.03.13 [23:21]
    Oska 3mam za ciebie mocno kciuki!
    Ja ostatnio mialam załamanie nerwowe..cały tydzień przeplakany. .musze zrobić sobie wolne od tematu ciąży i forum... odezwę się jeszcze może kiedyś. Pozdrawiam Was! :*
  • Kulta 2017.03.15 [21:24]
    Oska usmiech.gif trzymam kciuki usmiech.gif jejku jejku. A dwa się zaplodnily czy więcej ?usmiech.gif
    Trzymam kciuki za Was wszystkie, dziewczynki.
    Mnie się zrosty porobily po laparoskopii, ale mam zamiar je rozpracowac. Echusmiech.gif
  • Oska303 2017.03.16 [14:48]
    Ja już dwie Kropeczki przytulam, modlę się żeby ze mną zostały. Pobrali mi 13 jajeczek, ale tylko 10 się nadawało. W poniedziałek dowiem się, czy udało się cos zamrozić.
    Blanka wiem, ze Ci ciężko, ale błagam nie poddawaj się.
    Kulta, a u Ciebie jaki dalej plan działania?
  • gość 2017.03.18 [11:59]
    Chcesz wygrać paletę cieni The balm? Zapraszamy na naszą stronę!www.maake-up.pl/konkurs
  • Kulta 2017.03.20 [07:45]
    Oska? I jak się czujesz? A jaki progesteron dostajesz? Bo to chyba norma przy in vitro? I ile kosztowała póki co procedura? Pytam,bo myślę, ze po wakacjach też będziemy musieli podejść. Ja na razie po laparoskopii czekam na okres, myślę, ze w czwartek będzie, bo temperatura niska. A potem mam pójść do gin, myślę, ze będzie stymulowal czymś innym. Chociaż na clo reaguje wyśmienicie. Może coś ukochanemu poda ? Czytałam, ze niektórzy zalecają clo też dla mężczyzn...
    Trzymam kciuki za wszystkie walczące dziewczynki usmiech.gif
  • Oska303 2017.03.20 [15:47]
    Ja teraz mam zastyki prolutex i fraki i tabletki encorton i luttagen. Cena procedury zależy od kliniki. W Lublinie płaciliśmy 5700. Leki do punkcji byl y refundowane 160 zł, ale po punkcji już pełnopłatne i kosztowały 650 zl. Dojdą też koszty mrożenia oocytow i zarodkow. No i nie mieliśmy wszystkich badań.Ale to byly już małe koszty.
  • Oska303 2017.03.20 [18:08]
    Nie fraki tylko fragmin usmiech.gif
  • fegasserafd 2017.03.23 [19:09]
    CHCESZ być najlepszy/sza w łóżku z każdym facetem?
    Trafiłam na super artuykuł = czytaj jak zdobyć fegasów
    http://naobcasach.pl/20-superrad-jak-uwiesc-d oslownie-kazdego-mezczyzne/
  • Oska303 2017.03.24 [21:23]
    Dalej zablokowane??
  • Oska303 wczoraj [06:39]
    Dziewczyny zaglądacie tu jeszcze??
  • kolejna staraczka wczoraj [15:03]
    Oska kiedy robisz betę i jak zniosłaś całą procedurę? Da się normalnie funkcjonować na tych lekach stymulujących? Ja zaczynam na dniach.
  • Oska303 wczoraj [18:41]
    No wlasnie ja wczoraj zrobiłam betę i... 111,8! usmiech.gif Stymulacja i ogólnie cała procedura do przejscia . Miałam straszny wstręt i strach do igieł, a teraz sama robię sobie zastrzyki. Trzymam za Ciebie kciuki usmiech.gif
  • kolejna staraczka dziś [10:54]
    Oska gratuluję Ci z całego serca i życzę zdrówka. Modlę się żeby i dla mnie w końcu zaświeciło słońce. Trzymaj się.
  • Oska303 dziś [14:52]
    Kolejna staraczka trzymam kciuki. Ja na razie cieszę się tak umiarkowanie. Modlę się żeby utrzymać ta ciążę i żeby Maluchy były zdrowe. Jutro wizyta u lekarza i zobaczymy co powie.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...