Odpowiedz na ten temat

inseminacja- komu się udało?

• jumark 2009.04.03 [07:30]
    chabitka nie załamuj się czasem i pierwsze inseminację się udają.Ja cały czas myślę o tym i pewnie to źle bo to jest ta blokada wtedy.Tak jak pisała mycha to jak się nie myśli to wtedy się zachodzi.dziewczyny trzymam za was kciuki czy któraś miała taki długi staż czyli 9 lat a a około 2 prób jak ja kiedyś czytałam że ktoś tam nie miał dzieci do 13 lat a później samoistnie się udało.Ale ja się boję tego czekania dlatego cały czas działam to już 3 próba w ten wtorek trzymajcie za mnie kciuki.
  • Zobacz także: Strefa Wolnych Myśli: Zapłodnienie in vitro

• grace777 2009.04.03 [08:33]
    meg30K , paga , tak bardzo dziekuje Wam za wsparcie !!! Mąż zmobilizowal mnie i zdecydowalismy sie na IUI wczoraj mialam zabieg. Pecherzyki pekły , mąż mial slabe wyniki ale lekarz stwierdzil, ze sie nadaja do IUI ...wszystko jedno bo i tak nie licze na powodzenie ale przynajmiej mam swiadomosc ze robie co tylko moge . To jest moja druga IUI i finansowo nas to wykoncza, nie wem co dalej pewnie invitro tylko nie wiem skad kase skombinujemy smutas.gif Buziaki dla Was wszystkich i powodzenia naprawde wierze w Was!!! Czytajac Wasze wypowiedzi jestem pelna podziwu dla Waszej postawy !
  • mycha12300 2009.04.03 [12:22]
    Do JUmark
    Ja mimo tego iz jestem pacjentka Prof.czyli jak to nazwals Starego...to inseminacje przeprowadzal Młody Szamatowicz,,,w końcu to jedna rękausmiech.gif
  • habitka 2009.04.03 [15:57]
    Dziś miałam pierwszy raz inseminację, będę z wami szczera, było to dla mnie bardzo bolesne, do tej pory nie mogę się swobodnie poruszać bo cały czas czuje ból, trwało to kilka minut ale doktor musiał robić nakłucia bo miałam zawężenie szyjki i trudny dostęp, być może stres miał na to duży wpływ, dlatego drogie panie nie denerwujcie się przed tym zabiegiem a wszytko będzie dobrze. Z niecierpliwością teraz będę czekać efektów.
  • Meg30K 2009.04.03 [16:22]
    Grace
    nie poddawaj się ja będę podchodziła do 4-tej inseminacji-mojego męża nasienie to 1% zdrowych plemników więc w ogóle tragedia-ale w końcu do szczęścia potrzebny jest JEDEN SILNE.
    Kochana koniecznie się dowiedz o inseminację w szpitalu, wiesz u mojego lekarza mozna to robić na kasę chorych w szpitalu (Poznań ul.Polna), więc jeżeli was nie stać, bo rzeczywiście są to zawrotne kwoty to popytaj, dlaczego masz nie skorzystać na kasę chorych.
    Modlę się za ciebie gorąco abyś miała jeszcze troszkę siły: )

• jumark 2009.04.03 [18:36]
    mycha 12300 acha bo ja chodzę do młodego i właśnie widzę że jak nie jeden to drugi jest ale robi młody.O boże jak się boję tego wtorku oj zeby się udało mi tak jak tobie dzięki za pocieszenie.
  • mycha12300 2009.04.05 [19:31]
    Kochana Jumark...
    ja miałam to szczęście ze mnie sie akurat udało za trzecim podejsciem,,,trzymam mocno kciuki za ten wtorek-oby był najszczesliwszym wtorkiem w Twoim zyciu---i gorąco wierze ze tak bedzie---z całych sil trzymam kciuki,,,bedzie dobrze ---musi byc,,,przeciez nie ma innego wyjsciausmiech.gif ja z kolei jutro(poniedziałek)idę na pierwsze USG---oby wszystko było OKusmiech.gif Pozdrawiam cieplutko i prosze napisz o skutkach wtorkowej IUI---mam nadzieje pozytywnychusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif ,,,ahe jeszcze jedno,,,moja historia jest bardzo podobna do Twojejusmiech.gif
  • mycha12300 2009.04.05 [19:34]
    Do Jumark...
    ,,,jeszcze jedno...na razie nie wolno Ci myslec o Zadnym In Vitro,,,no bo po co---przeciez Tobie na pewno nie bedzie do niczego potrzebneusmiech.gif a tylko niepotrzebnie zawracasz se głowę...MYSL POZYTYWNIE ale NIE INTENSYWNIE ...a bedzie dobrzeusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif
  • jumark 2009.04.05 [20:09]
    kochana mycho 12300
    dzięki za pocieszenie ja mam tez tako nadzieję że mi się uda za tym podejściem.Piszesz że idziesz na usg wszystko będzie napewno ok ale napisz jak ci poszło i czy już widać fasolkę.Mówisz że nasze historie są podobne więc mam nadzieję że będziemy w kontakcie.Jakoś bardzo polubiłam z tobą pisać leczymy się u tego samego doktora to może historia się powtórzy i mi tez się uda. życzę ci dobrego usg i odezwij się do mnie po ok.5421080 to mój numer gg to możesz na niego pisać trzymaj się pa.A cha jeszcze raz dziękuję ci.
  • jumark 2009.04.07 [15:27]
    hej dziewczyny mom pytanie czy któraś z was miała może tylko jeden pęcherzyk nie wiem dlaczego ale tym razem mam tylko 1 czy to się uda jak myślicie.ma on 22.Lekarz mówi że jest ok ale ja nie wiem czy to się uda przy jednym może któraś miała tak jak ja odpiszcie.
  • margareta1 2009.04.07 [20:02]
    ja zazwyczaj miałam tylko jeden ale mój lekarz mówiłże nie chodzi o ilość tylko o jakość przecierz w naturalnym cyklu jest zazwyczaj jeden a się ludzią udaje jak ma być to będze

• jumark 2009.04.08 [06:50]
    acha czyli i mój tak powiedział no to prubóję właśnie dziś za pół godziny jadę do białego juz nie mam siły na to dlaczego to takie trudne.
  • dabrowka 2009.04.08 [19:25]
    witam wszystkich. Tak jak i wy borykamy się z problemem zajścia w ciążę. Stwierdzono u mnie PCOS . Wczoraj mieliśmy pierwszą IUI. Dzisiaj plamienie i ból brzucha a jutro USG czy pęcherzyki sztuk 2 (wyhodowane Cloi Puregon) pękły. Trzymam za was kciuki.
  • jumark 2009.04.08 [20:52]

• jumark 2009.04.08 [20:54]
    hej ja też miałam plamienie i ból brzucha to jest normalne że tak bedzie.trzymaj się życzę ci owocnego wyniku.
  • kama2880 2009.04.09 [14:21]
    Jak to jest,że mój lekarz (Sozański Wrocław ) powiedział iż spróbujemy IUI jeszcze jeden tzn.drugi raz i trzeba myśleć o In vitro?????????

• jumark 2009.04.09 [19:13]
    nie przejmuj się tym że powiedział że tylko 2 razy to przecież od ciebie zależy ile razy chcesz moja koleżanka miała 9 razy i za właśnie 9 jej się udało a lekarz powiedział jej że tylko 4 razy.Więc powiec mu że ty chcesz chociaż 6 razy i on musi się zgodzić.In vitro to jest ostateczność.
  • grace777 2009.04.14 [13:33]
    Czesc dziewczyny , Mag30k napisz co u Ciebie, bardzo jestem ciekawa i jakos mysle o Tobie ...ja dzisiaj koncze zazywanie dufastonu i jutro powinnam zrobic bete ale nie musze sie wysilac comiesieczna katastrofa nadciaga, boli mnie brzuch i czuje sie fatalnie ...smutas.gif powodzenia .
  • mena28 2009.04.15 [20:00]
    witam
    Mam pytanie czy któraś z Was miała policystyczne jajniki i robiła inseminacje?
  • mena28 2009.04.15 [20:07]
    Dziewczyny opiszę moj przypadek
    okazałao się,ze mam policystyczne jajniki.Lekarz mój przepisał mi bromergon i codziennie biore na noc.Od 5 dnia cyklu brałam costilbegyt.Po takim leczeniu nic nie zaszłam wciąże.Okazało sie rowniez w miedzy czsie ,ze mąż ma plemniki mało ruchliwe.Teraz czekamy aby mąż troszkę sie poleczył i zobaczymy co dalej.......
  • mena28 2009.04.15 [20:12]
    Napiszcie czy ktoś miał podobną sytuacje.......czy sie udało.Jak narazie nie mam już siły na to.Nie wiem skąd to sie do nas przyczepiło.......
  • mena28 2009.04.15 [20:13]

• grace777 2009.04.16 [13:20]
    ja chcialabym poprosu zniknac ....
  • multiplex 2009.04.16 [14:57]
    dziewczyny, czy któraś z was leczy sie we wrocławiu w polmedzie?
    Jesli tak, u jakiego lekarza i czy jesteście zadowolone z leczenia? Dzieki usmiech.gif
  • reno8 2009.04.16 [17:25]
    dziewczyny jakie są koszty inseminacji
  • jumark 2009.04.16 [20:43]
    droga reno 8 to zależy gdzie masz ją robiono bo ja mam w białymstoku to płacę tylko za zastrzyki 270 zł.+wizyta dwa razy + usg też 2 razy plus dojazd to mnie kosztuje tak 550zł.bo sama inseminacja robiona jest w szpitalu i jest na kasę chorych.
  • jumark 2009.04.16 [20:46]
    grace 777 co jest czemu taka załamka u ciebie czyżby się nie udało następnym razem będzie lepiej ja testuje za tydzień po tej 3 insemce ale nie wiem co będzie też pewnie załamka trzymaj się.
  • Meg30K 2009.04.16 [21:07]
    Nie pisałam do was bo ma miesięczną przerwę w leczeniu, mój mąż bierze lekarstwa Proxeed Plus-bo ma bardzo słabe nasienie więc inseminacja bez efektów, ja dostałam zapalenie pęchęrza więc jestem teraz na antybiotyku. Ale spoko spoko, w maju jedziemy na inseminację.....kurcze w końcu musi się udać nie wiem kiedy ...ale się uda. Trzeba mieć nadzieję i nie poddawać się!!!! Kochana Grace777 napiszę Ci krótką modlitwę, która mi pomaga:
    "zwróć się ku nam Panie,jak dlugo jeszcze!
    zmiłuj się nad sługami swymi,
    nasyć nas o świcie łaską swoją,
    abyśmy się weselili i radowali przes wszystkie dni nasze,
    rozwesel nas w zamian za dni gdyś nas utrapił,
    za lata, w których oglądaliśmy niedolę,
    niech się ukarze sługom twoim dzieło twoje,
    niech spocznie na nas łaska Pana, Boga naszego
    Amen"
  • jumark 2009.04.17 [07:26]

• jumark 2009.04.17 [07:29]
    cześć dziewczyny ja nie wytrzymałam i dziś zrobiłam test jest to 9 dzień niby po zapłodnieniu ale wyszedł negatywny a temperatura mi się utrzymuje w granicach 36.9 a 37. a piersi to mnie tak bolo ale to może na okres ale on dopiero 25.co o tym myślicie czy możliwe że test się pomylił bo jeszcze zawczesnie.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...