Odpowiedz na ten temat

inseminacja- komu się udało?

• iw... 2009.04.21 [10:46]
    Ja zawsze płacę 50 zł - wizyta i usg. Raz zapłaciłam 120 ale robili mi badania Tsh, Fsh, prolaktyna i Lh. Także badania też się u nich opłaca robić, bo przychodzę za tydzień i wyniki są.
    NIe jest drogo.
  • Zobacz także: Strefa Wolnych Myśli: Zapłodnienie in vitro

• reno8 2009.04.21 [10:57]
    ale to dziwne bo na stronie pisza co innego???????? troche drozej..............a ile kosztuje ta femara
  • reno8 2009.04.21 [10:59]
    na pierwsza wizyte mialas jakies badania ???? bo w sumie to juz mam prawie wszystkie.......
  • iw... 2009.04.21 [11:18]
    Jak przyszłam pierwszy raz to już miałam sporo badań zrobionych w tym nasienie męża (wyniki super).
    Potem zrobił mi drożnosć - to 300 zł, ten test po stosunku chyba 70 zł i te hormony.
    I na pierwszej wizycie miałąm usg, bo miałam akurat owulkę, więc jak poszłąm do recepcji to pani powiedziała usg - 50 zł
  • iw... 2009.04.21 [11:46]
    a femara za 5 tabletek w aptece na dole zapłaciłam 63 zł, więc droga.
  • reno8 2009.04.21 [12:01]
    czyli 1 wizyta 120zł +50zł usg tak ?????????????????????????????
  • iw... 2009.04.21 [12:08]
    reno 8
    Nie pamiętam ile pierwsza wizyta, może tak jak piszesz. Od tej pory zawsze płacę 50 zł -TYLKO czyli wizyta i usg. KOleżanka płaciła więcej, ale twierdzi, że ona ma endomertiozę i jej wizyta droższa.
    Nie wiem, ja płacę tyle i nie kłamię bo nie mam w tym żadnego interesu. Nawet mój mąż mówi, że nie dużo w porównaniu z poprzednim ginem konowałem, który przyjmował w wiejskim gabinecie i nie miał usg, a zawsze płaciłam 50 zł za nic.
    Pójdę w tym tygodniu to ci napiszę ile zapłaciłam. Z tym, ze w skali miesiaca to się robi kwota, jak jestem nie raz 5, 6 razy. ALe i tak spoko.
    Kiedyś chodziłam do dr Szlachcica (nie polecam) to tam było drogo, ale też jak już robiłam usg to płaciłam 60 zł chyba zę to kolejna wizyta.
  • iw... 2009.04.21 [12:09]
    Jakbyś nawet zapłacila za pierwszą wizytę 120 zł to następne są napewno 50 zł bo przeważnie idzie się na usg.
  • reno8 2009.04.21 [12:10]
    aha a powiedź źle reagowałaś na clo ???????????
  • iw... 2009.04.21 [12:38]
    Właśnie kiedyś brałam clo ze 3 razy i spoko miałąm po dwa pęchcerzyki, było ok. JJ dał mi femarę, ale powiem mu, ze wolę clo. Po femarze miałam 6 pęchcerzyków, z czego 4 do du..
    Boże jak ja bym chciałą, żeby się już udało. Pewnie każda z nas.
  • grace777 2009.04.21 [12:44]
    ja biore clo, i zawsze mam trzy lub dwa pecherzyki. A na usg zawsze ide ok 12 dc i wtedy zawsze ktorys ma ok 19mm i dostaje pregnyl a potem insem. 27 kwietnia mam kolejna wizyte i pewnie iui , ale jakos nie mam dalej nadziei ....coraz gorszy dol smutas.gif a potem od maja to juz do Dr. Janeczki...zobaczymy
  • iw... 2009.04.21 [12:47]
    grace77
    a gdzie ty chodzisz? I która to inseminacja.
    Wiem, ze tak łatwo mówić, ale trzeba wierzyć, bo tak to po co chodzi się do gina? Ja zrobię też inseminację, jak będzie trzeba to nie jedną, a potem będę myśleć in vitro? A najlepsze, że nic nam nie dolega. A 32 lata skończonesmutas.gif
  • iw... 2009.04.21 [12:49]
    i wk**wiająca mega rodzinka, któa czeka i patrzy na mnie jak na tą bezpłodną. Mówie o rodzinie męża, bo moi rodzice to wierzą, ze będzie ok i mnie wspierają. A teść ostatnio powiedział mi, że szkoda mu nas bo kase mamy, a dzieci nie możemy mieć. Rozumiecie??Myślałam, ze go zabije - prymitywa.
  • iw... 2009.04.21 [13:03]
    A napiszczie mi dziewczyny, jak ta inseminacja wygląda, ze tak powiem ze strony "technicznej"?
  • jumark 2009.04.22 [07:41]
    hej iw...
    a więc ja ci mogę opowiedzieć bo miałam to już 3 raz czyli inseme.Od 5 dnia cyklu clo czyli tabletki do 9 dnia cyklu. Potem tak jak ja to mam 3 zastrzyki z menopuru w brzuch.A potem znowu wizyta i usg czy są pęcherzyki już dobre i zastrzyk na pęknięcie ich a na drugi dzień rano insema.Mąż oddaje nasienie przez masturbację przygotowują je przez 2 godzinki mniej więcej coś kolo tego czasami krucej.GDY NASIENIE JEST GOTOWE LEKARZ PRZYCHODZ po mnie i męza i idziemy do specjalnego pokoju gdzie ja kładę się na fotel ginekologiczny a on mi wstrzykuje przez igłę tako długą i taki jakby mały cewniczek spermę potem nogę na nogę zakładam i leże 15 minutek.a mąż obok sobie leży na kanapie.to nic nie poli tak jakby ci pobierali wymaz do cytologi.
    Oj tak się boje ja mam jeszcze 2 dni do okresu i modle się by go nie dostać.Jak dostane to spróbuję jeszcze raz ale już ostatni.A potem to już trzeba zbierać kasę na in vitro bo co tego trzeba spróbować możę będzie ok trzymaj się to na prawde nie boli.pa.
  • iw... 2009.04.22 [08:58]
    Dzięki Jumark,
    Ja się nie boje bólu tylko tego, żeby wreszczie wyszłousmiech.gif
    Tzn. to moja pierwsza inseminacja, ale taka jakaś nadzieja pojawiła się znowu.
    W sumie jeszcze nie dostałam @, ale już miałam takie plamienia, więc myślę, że dzisiaj, jutro będzie.
    NIe wiem jak mąż poradzi sobie z tą masturbacją, bo myślę, ze może być zestresowany i nic z tego nie wyjdziesmutas.gif Mam nadzieję, ze da radę.
    A za ciebie trzymam kciuki. Zresztą za wszystkie tu dziewczynkiusmiech.gifusmiech.gif
  • reno8 2009.04.22 [09:50]
    Iw i jak nadeszła @ ???????????????
  • iw... 2009.04.22 [10:49]
    Jeszcze nie nadeszła @, ale zbliża się wielkimi krokami, już to czujęsmutas.gif
  • reno8 2009.04.22 [13:07]
    Może nie................. trzymam kciuki .........a zawsze masz tak długo plamienia ????????? a propo ja już też mam spory wiek ........30 lat ...........
  • iw... 2009.04.22 [13:42]
    Plamienia jeden dzień przed. Właśnie chyba nadeszła, bo ból brzucha zbliża się wielkimi krokami.
    A troszkę się łudziłam, ale jak zwykle do d**y wszystko.
    Ja już sie pogodziłam z tym, ze jestem po 30 tce. Zresztą zaczęłam się starać majac 30,5 bo myślałam, ze chop siup i będzie a tu niespodzianka.
    Ale wierzę w to, ze jeszcze w tym roku do lata zajdę w ciążęusmiech.gif
  • reno8 2009.04.22 [14:01]
    ja się zaczęłam starac od 27 roku życia ..... i od razu wiedzialam że będą problemy ......a może je stworzyłam w psychice ......... nie wiem ale zawsze miałam nieregularne @........ to super ze jesteś taka optymistką ............ to dołączam do ciebie i też wierzę ze nam się uda w tym roku........... jestes może na nk ?????????????
  • iw... 2009.04.22 [14:29]
    JUż nie, ale na gg jestem i na golden line.
    Nie pamiętam sowjego nr gg, ale wieczorem ci napiszę to możemy pogadać. Nawet lepiej niż na forumusmiech.gif
  • iw... 2009.04.22 [14:30]
    Widzę, że podałaś swój nr gg stronę wcześniej, to wieczorkiem do Ciebie napiszę.
  • reno8 2009.04.22 [14:43]
    oki
  • iw... 2009.04.22 [16:33]
    Reno8
    Mój gg 16011358
  • jumark 2009.04.22 [18:40]
    i co iw... dostałaś mnie dziś już brzuch pobolewał ale jeszcze 2 dni do miesiączki ale na pewno dostane ja już to wiem oj co my się biedne mamy.
  • Marta01 2009.04.22 [21:26]
    Cześć dziewczyny. Jestem po pierwszej inseminacji. Była udana. jednak w 4 tygodniu ciąży poroniłam. Jestem teraz jeszcze bardziej bełna obaw, że nigdy się nie uda. Czy jest ktoś w podobnej sytuacji, kto poronił po inseminacji a teraz ma dziecko lub jest w ciąży????
    Odpiszcie proszę!!
    Trzymam kciuki za wszystkie starające się

• iw... 2009.04.23 [08:48]
    Przyszła ta ....@. Niestety. W sobotę do gina i przygotowuje się do inseminacji.
    Marta przykro mi, nie byłam w takiej sytuacji, ale nie dali Ci jakichś leków na podtrzymanie??NIe łam się. Bo najważniejsze, ze w ogóle się udało. No skończyło się źle, ale będzie na pewno dobrze!!!!!usmiech.gif WIększość z na s w ogóle, ze tak powiem nie załapała. Ja znam jedną koleżankę, która też poroniła po inseminacji, ale za czwartym razem jej wyszło i za dwa tygodnie rodziusmiech.gif Więc głowa do góry!
  • reno8 2009.04.23 [09:46]
    Iw to coś długo te plamienia miałaś ???????????????? i w sobotę jedziesz do kliniki , będziesz chciała clo ??????????
  • iw... 2009.04.23 [12:52]
    Zdam się na lekarza, ale chyba wolałabym clo.
    Mam nadzieję, że nie powstały mi żadne torbiele po tych 6 pęcherzykach.
    ALe myślę, że nie bo do tej pory nic mi się takiego nie działo.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...