Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

__różyczkaaa__

instynkt macierzyński...

Polecane posty

nie wiem co się ze mną dzieje, bardzo chcę mieć dziecko ale młoda jestem jeszcze bardzo, sama uważam,że za młoda na matkę... od pewnego czasu nie mogę oderwać wzroku od dzieci i tych starszych przedszkolaków i tych młodszych... na dziecko w wózku reaguję płaczem... koleżanka poprosiła żeby popilnować jej malucha, bardzo chętnie pomogłam ale później dwie noce ryczałam w poduszkę... co mam ze sobą zrobić? gdzie podziać? to wszystko bardzo boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna 24latka
ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zglos sie na wolontariuszke
do domu malego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna 24latka
Moze najpierw znajdz odpowiedniego faceta, a potem pomysl o dziecku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz pomagac jakiejs
znajomej z dziecmi. Moze z jakiejs biednej rodziny? Jest taki program " starsza siostra". Dopoki nie urodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet jest... rozsądny, odpowiedzialny, cierpliwy, bo wysłuchuje tych wszystkich moich westchnień i jest przy mnie kiedy tego potrzebuję... ale nie chodzi o to... jak mogę sobie z tym wszystkim poradzić? może któraś z Was ma podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i czym sie przejmujesz
za rok, 2,3 na pewni urodzisz. Kupuj soie wyprawke dla dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdeq
ja miałam podobny problem,a właściwie to dlaczego problem?,przecież nie wszystkie kobiety musza rodzić w jednakowym wieku,jedne chcą wcześniej być mamami inne później,ja urodziłam w wieku 23 lat bo pierwszą ciąże poroniłam(przezyłam strasznie) odkad pamietam zawsze marzyłam o dzidziusiu i jak moja koleżanka zaszła w ciąże w ostatniej klasie liceum to jej zazdrościłam,teraz jestem spełnioną, szczęśliwą mamą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcdeq - gratuluję Ci serdecznie Maleństwa :) a dlaczego problem? bo dzieci są już chyba moją obsesją... boję się, że przez to wszystko zrobię kiedyś swojemu dziecku krzywdę.. chociażby swoją zaborczością :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jedno urodzisz
i wychowasz, to może już taki silny nie będzie :) Bo na dobre wychowanie potrzeba czasu, cierpliwości i pieniędzy- duuuuuuużo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdeq
to prawda ale najwięcej potrzeba miłości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj ja tez tak mam :) tylko nie płacze. zachwycam sie wszystkimi maluszkami!! choc jestem jeszcze młodsza od ciebie... i zdecydowanie za młoda na mame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_różyczkaaa_ ja mam 19 lat dopiero w marcu i jestem w 10 tygodniu ciazy ... roznni ludzie roznie to komentuja ... ja jestem bardzo szczesliwa moze to troche za wczenie,ale i tak nei moge sie juz doczekac kiedy to malenstwo bedzie przy mnie :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdeq
rózyczka🌻 małe sprostpwanie ,moje malenstwo ma już 15 lat,ale mam jeszcze inne dzieci i najmłodsze ma 2 latka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem świadoma tego,że dziecko to nie zabawka... a jak jedno urodzę, to będę chciała drugie ;) abcdeq - zgadza się, miłości najwięcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdeq
uważam,ze młode dziewczyny moga być świetnymi mamami i nie prawdą jest, że tylko dojrzałe kobiety i te ustawione w zyciu maja najwięcej cierpliwości i czasu dla swoich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nina19 - z całego serduszka Ci gratuluję... a ludzie zawsze gadają więc nie ma się czym przejmować. Na pewno będziesz wspaniałą mamą :) pozdrawiam serdecznie i zdrówka życzę 🌼 abcdeq - to całą gromadkę masz tych dzieciaczków :) ale fajnie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty gadasz dziewczyno
ciesz sie ze do tej pory bez dziecka jestes pozniej to ani wyjsc ani spac tylko gary i pieluchy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne to
Podziwiam was naprawdę. Świat jest dziwacznie skonstruowany jedne kobiety instynk mają już w wieku 17 lat, a niektóre nie chcą dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdeq
dziecko mozna zostawić babci,cioci, kolezance ,sąsiadce,siostrze,niani...ja mając dzieci zawsze miałam czas na życie towarzyskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdeq
jakby swiat był skonstruowany inaczej to by było dopiero nudno:) a tak mozemy sobie pogadac bo co dziewczyna to inne podejscie do róznych spraw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilinka19
Mnie tylko dziwi to, że podchodzisz do tego troszkę wariacko. Tak jakby ta myśl stała się obsesją, a nie ma nic gorszego niż coś nad czym nie można zapanować. To ja już sama nie wiem, na jednym topicku napisano, że instynkt macierzyński budzi się po urodzeniu dziecka, a przed pojawia się chęć posiadania maleństwa. Zaprzeczasz teorii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz teraz kogoś z kim mogłabyś mieć dziecko?? Jaka jest Twoja sytuacja rodzinna, kontakty z rodzicami, jak oni ewentualnie by na to zareagowali?? Jeśli te pytania są zbyt osobiste, to nie odpowiadaj. ale osobiście myślę, że byłabyś doskonałą matką🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilinka19 - zgadza się, nie panuję nad sobą jak widzę dziecko... i ten topic został założony przeze mnie, bym mogła jakoś to ogarnąć... tylko powiedz jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilinka19
Myślę, że nic z tym nie zrobisz, albo się temu poddasz (czyli będziesz miała dziecko), albo będziesz czekać i się męczyć. A kiedy zajmujesz się innymi dziećmi Twój instynkt jest częściowo uśpiony?? Może wkręciłabyś się gdzieś jako opiekunka do dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilinka19
Myślę, że nic z tym nie zrobisz, albo się temu poddasz (czyli będziesz miała dziecko), albo będziesz czekać i się męczyć. A kiedy zajmujesz się innymi dziećmi Twój instynkt jest częściowo uśpiony?? Może wkręciłabyś się gdzieś jako opiekunka do dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena 20 - ktoś z kim mogłabym założyć rodzinę jest.. - kontakty z rodzicami normalne czyli dobre, z \'\'teściami\'\' również.. jak zareagowaliby na wiadomość, że zostaną dziadkami? myślę,że nie najgorzej... wiadomo, jak to rodzice martwiliby się na pewno o wszystko ale na pomoc mogłabym na pewno liczyć... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×