Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emcia32

Invimed Poznań

Polecane posty

Gość Fanfik
ja. był tam przemiły czarnoskóry lekarz z wielkim badylem i używał go na badaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogolinka
lepsza jest klinika Animus www.animus24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka008
odradzam InVimed i MedArt w Poznaniu. Ja zaczynam leczenie w szpitalu na Polnej i zdecydowanie polecam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka008
ja juz zakladalam taki post o invimed Poznan i duzo dziewczyn wypowiedzialo sie negatywnie , niestety w Poznaniu naciagaja na kase...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka008
a jaki masz dokladnie problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu zastanawialam sie czy wybrac sie do Invimedu do Poznania czy do jakiegos lekarza ktory tez przyjmuje na Polnej i wybralam ta druga opcje.. A jesli chodzi o brak ciazy to niby wszystko jest ok, hormony juz uregulowane ale ciazy brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka008
a ktorego lekarza wybralas ? :) chcialas inseminacje , in vitro ? czy po prostu sprobowac u innego sie leczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. chcialabym zrobic jakies dodatkowe badania i poki co inseminacje, wybralam dr Jachowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka008
ja akurat wybralam kogos innego ;) a ile masz lat i skad jestes jesli mozna zapytac ? ja tez czekam na inseminacje na Polnej tyle ze ja prywatnie ale mysle ze uda sie za pierwszym razem poniewaz ja problemow nie mam zadnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 lata z okolic Konina, a kogo Ty wybralas? jestes z Poznania? To trzymam kciuki zeby Ci sie inseminacja powiodla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka008
ja jestem z okolic poznania , z takiej malej wioski ;P ja na poczatku wybralam dr Anne lorenc do badan a sama inseminacje chce miec prowadzona u doktora Magnowskiego - bardzo pozytywnie nastawiony lekarz. Ja generalnie bede pod insemke podchodzic prawdopodobnie dopiero w marcu bo czeka mnie jeszcze pare badań a ze chodze prywatnie i to ciagnie kase to musze troche zwolnic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka008
ale tak naprawde to co ci wczesniejszy lekarz powiedzial o Tobie ? ze czemu ciagle nie mozesz zajsc w ciaze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregorianna
Też jestem z okolic konina i właśnie szukam dobrego ginekologa pracującego na polnej. Mogę spytać do kogo chodzisz w koninie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka008
nie znam babki , w sumie ja szukalam na portalu znanylekarz.pl i sie w sumie nie zawiodlam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka008
ja mam 22 lata , i musze Ci powiedziec , ze jestem bardzo zadowolona z badan ktore robia w szpitalu. w Invimed czy Medart w poznaniu na dzien dobry badania do zrobienia za 2tys zl gdzie na Polnej mozesz je wszystkie zrobic do 200 zl ;) smiech na sali ;) a ty ile masz lat ? ja bede miec inseminacje na naturalnej owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorianna - ja leczylam sie u dr Chowanskiego, niestety mi nie pomogl... Teraz chce sie wybrac do Jachowskiego, tez ma dobre opinie w internecie... Zobacze co mi powie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka008
aha przepraszam napisalas juz ile masz lat ;) tak sie w dalam w temat ze nie mysle jakie byly przedtem posty ;) a mialas juz wizyte na Polnej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka - to Ty mlodziutka jestes.. masz jeszcze duzo czasu.. a dlugo juz sie staracie? Ja mam 32 lata i staramy sie 2 lata, dla mnie to szmat czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka008
sluchajcie dziewczyny szpital na Polnej jest drugim najlepszym szpitalem w Polsce w tej dziedzinie. Naprawde warto wydac kase zeby sie udalo ale wy jezeli macie problemy to na NFZ sie zalapiecie jak nic ;) zawsze mniej obciazenia. A gregoriana ile masz lat ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka - nie mialam jeszcze wizyty na polnej, wszystkie badania homonalne i inne mialam w koninie w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka008
mloda nie mloda ;) zawsze sobie powtarzalam ze chce byc mloda matka a na starosc gdy sie juz dzieci odchowia to zaczne sie spelniac zawodowo etc. Co mialam to sie wyszalalam teraz czas sie ustatkowac. Ja generalnie podchodze pod inseminacje z powodu proby gwaltu na mnie , nie staralam sie naturalnie bo po prstu nie potrafie uprawiac seksu z mezczyznami wiedzac ze kiedys ktorys mnie skrzywdzil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka008
a jakie mialas zlecone badania ? mi kazal wszystkie hormonalne , cytologia , ph pochwy no i hsg od ktorego sie probuje wymigac bo sie cholernie boje bolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emcia -- przykro mi, ze takie zdarzenie Ci sie w zyciu przytrafilo.. jesli u Ciebie jest wszystko ok to na pewno Ci sie uda! gregoriana - u kogo Ty sie leczysz w Koninie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam cytologie, wszystkie hormony, laparoskopie i histeroskopie, musze jeszcze zrobic wlasnie wymaz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka008
czemu histeroskopie ? chorujesz na endometrioze , wady macicy ? generalnie mowia ze po takich zabiegach trudno o ciaze ale nie wiem dokladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×