Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Dziewczynki na Wasz wniosek:) przenosimy się tutaj. Poprzedni wątek zacinał się na końcu strony i stawało się to coraz bardziej uciążliwe. Poza tym to dobra okazja zeby zaktualizować tytuł:) Na starym forum umieszczam info i link, żebyście wszystkie mogly tu trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAŹDZIERNIK 26 - Magda7814 - prenatalne 26 - Morela - wizyta 26 - Ewelka - podgląd 27- malena5 - wizyta 27 - elfica30 - wizyta 28 - Zuzka - polowkowe 28 - darkness77 - crio 29 - kiciolka - wizyta pecherzykowa 30 - Biedronka - wizyta X LISTOPAD 4 - Biedronka - prenatalne 4 - Merenka - wizyta 4 - Szmacioszka - wizyta 6 - Nadzieja - połówkowe 9 - Morela - prenatalne 12 - malamii89 - wizyta w sprawie stymulacji X CIĘŻARÓWKI: Kikusia84 ciąża po IVF TP.12.12.2015 /chłopiec/ Zosia D. ciąża po IVF TP.14.12.2015 /Wojtuś/ Merenka ciąza po IVF TP.7.01.2016 /chłopiec/ Eversea ciąża po IVF TP.4.01.2016 /Aleksandra/ DoReMiDo - ciąża po IVF TP.23.01.2016 /chłopiec / Szmacioszka - ciąża po IVF 27.01.2016 /chłopiec/ Piksi Diksi - ciąża naturalna 9.01.2016 Nel 31 - ciąża po IVF KKahha - ciąża po IVF TP. 16.02.16 /dziewczynka?/ Zuzka1212 - ciąża po IVF TP. 17.03.16 Nadzieja78 - ciąża po IVF TP. 20.03.16 /dziewczynka?/ Malena5 - ciąża po IVF TP. 17.04.2016 golf - ciąża po IVF 22.04.2016 Magda7814 - ciąża po IVF TP. 05.05.2016 Biedronka - ciąża po IVF 17.05.2016 Morela - ciąża po IVF 18.05.2016 Iza82 - ciąża po IVF X MALUSZKI Lilianka31 18.02.15 (ciąża naturalna) /LILA/; Alexewl 2.03.15 (ciąża naturalna) /synuś/; Justyna (IVF) 2.03.15 /Szymon i Wojtuś/; Niecierpliwa 30.03.15(ciąża naturalna) /Franek/; Kateus 14.04.15 /Marysia/; Iza0505 (2IUI) 28.07.2015/Franek/; Griszankaanka (IVF)/Karolek/; gośćx 09.09.15 /Dawidek/; Azzurro (ciąża naturalna)12.09.15 /synek/; Milita IVF/synek/; MH1 (IVF) 20.10.15./Małgosia/ X UDANE IUI: ola855 1 IUI, Nevada 2 IUI, kkasiaa 1 IUI, ewa270 1 IUI, Pheebe 1 IUI, elua 1 IUI, ewap 2IUI, Minia78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No WOW!!! :D Super, podoba mi się ;) x Ewelka - trzymamy zatem kciuki, może a nóż i nie będzie trzeba IVF :) x Ech.. Dzisiaj zadzwonili do mnie z Kliniki, że wizyta kwalifikacyjna u profesora przełożona na 02.07.. :( Kurczę oczywiście człowiek jak już sobie zakoduje w mózgownicy, że wizyta za dwa tygodnie, to jak ma czekać 3 tygodnie to już tragedia ;) x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Super pomysł ta przeprowadzka Biedrona- szybko zleci Darkness pisałam wczoraj, że wszystko zależy od jakości zarodków, Ja nie chciałam dwóch. Obawiałam się blizniaków i powikłań takiej ciąży, może gdybym była 10 lat młodsza, to bum się zdecydowala A u mnie lepiej, nie plamię, nawet pozwoliłam sobie wczoraj na spacer I po dwóch tygodniach leżenia czułam się jakbym w maratonie przebiegła Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dzwoniłam dziś do Gamety i jestem mile zaskoczona bo umówiona jestem już na 23 czerwca! Zapisano mnie do dr. Banach. Napiszcie proszę co powinnam zabrać oprócz tego co da mi moja dr. Jakieś badania? Tsh robiłam w marcu czy to starczy czy lepiej powtórzyć? Nie wiem może zrobię też FSH i AMH? Poradźcie proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja78
Cześć Dziewczynki :-) Julia dobra robota ! Biedronka ćwiczysz Kochana cierpliwość :-) zostanie Ci to wynagrodzone !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa
Julia, ale pieknie się spisałaś :) Basik, wklejam Ci link ze strony kliniki http://www.invitrodofinansowanie.gameta.pl/co-trzeba-wiedzie u mnie wyglądało to tak, ze miałam praktycznie wszystko procz AMH - zzrobiłam u nich, bo ył to wydatek 110zł i wyniki nastepnego dnia (przesałane mailem), a u mnie w miescie 189 i 3tyg czekania:/ pani doktor miła, zrobi Ci usg, zbierze wywiad z Tobą i partnerem (jego badania tez zabierz). Zabierz wszystko, co masz. lekarka da Ci wykaz badan do zrobienia - no chyba, ze masz aktualne wirusówki? jak zrobisz wirusówki, to bedzie się kazala pojawic znowu i wtedy nastapi pewnie kwalifikacja do programu:) Biedronka, no najgorzej, jak się człowiek nastawi :/ niby tydzien róznicy, ale jednak... na pocieszenie (pewnie marne!) powiem Ci, że ja dzien po Tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia83
Dzięki:) Biedronka oj to przykro. A kiedy Ci się cykl zaczyna? Basik30 TSH z marca wystarczy. Zrób AMH bo to wymagać będą, a reszta to zalezy od lekarza. U mnie cała wirusologia i inne badania były już bezpłatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasowa dziękuję wirusówki? kiedyś robiłam tylko chlamydię czy trzeba cos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie dzwoniłam do laboratorium u mnie amh koszt 200zł!!! i 10 dni czekania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka, niestety w Gamecie wirusówki płatne, juz ktoraś z dziewczyn o tym pisała. Basik, wszytskie badania ważne tylko 6mcy - kazała nam zrobić (mi i mężowi)HCV, antygenHBs, HBs przeciwciała, HIV, chlamydia IgA, chlamydia Igm, kiła, ja dodatkowo musiałam też zrobić tarczycowe ATg i ATPO. polecam Ci zrobić AMH u nich na miejscu - wychodzi najkorzystniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie w nowej odsłonie :) * julia83 dziękujemy :) * Biedronka szkoda :( Wiem, że jak się jest w zawieszeniu to czas bardzo się ciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianka31
Ooo witam dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche sie zdenerwowalam bo niepewnosci.Wynik bety jutro bo personelu nie ma ale zrobilam test i wyszla 1 krecha chyba nie ma co ludzic co? dzis 11 dpt.Przygnebiona jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również się odmeldowuje :D o Basik30 - super, ze wizyta już 23 czerwca. Dla pewności przeczytaj info pod linkiem który zamieściła Ananasowa (podała też dokładne nazwy badań wirusów ). Ja również płaciłam za nie, ale robiłam w Diagnostyce (mam kartę stałego klienta, więc wyszło zdecydowanie taniej), a AMH faktycznie na miejscu w Gamecie - najkorzystniejsza opcja. o Ananasowa - M... miał rezonans, ale dziś nie było lekarz prowadzącej, dodatkowo opis wykonany przez techników ma być jutro, więc póki co nic nie wiem. Mam nadzieję, że wyjdzie ok. o Kobietki doradźcie proszę ... Czy jak pojadę w czwartek, to uzyskam odpowiedź co do jakości nasienia wykorzystanego do ICMI oraz jakiej klasy mamy zarodki? Wcześniej o to w ogóle nie pytałam ... jakoś wyleciało mi z głowy. o Kurcze cały dzień mam wrażenie, jakbym miała za chwilę zemdleć i ciągle ziewam (nawet M... powiedział, żebym nie siedziała za długo u niego, bo wyglądam na zmęczoną :P )... mierzyłam sobie ciśnienie i niby wszystko ok (109/68 puls 61) ... Chyba moje ciało odmawia współpracy ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka1983
Golf mam nadzieje, ze w twoim przypadku test sie pomylil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nel31
Julia jesteś niesamowita! Zawsze o wszystkich dbasz i pamiętasz! :-) x Ale tu się dzieje, dwa dni mnie wyrwało z życia i już nie nadążam! x Otóż Drogie Dziewczęta moja beta wynosi 472!!! (14 dni po transferze) i już było widać tyci-tyci pęcherzyk, co bardzo zaskoczyło moja panią ginekolog. M zapytał - ale "To" takie małe? chyba chciał żeby Mu Maleństwo już radośnie pomachało w geście "siemano"! Ach ci faceci! Kolejną piątą weryfikację mam 29 czerwca :-) x Nie pamiętam, która z Was pytała o lekarzy w Invikcie we Wrocławiu, otóż dr Gruszczyńska rezygnuje z pracy i 29 czerwca jest ostatnim dniem Jej pracy, a szkoda! x Biedronka ja również napisałam przez formularz, sprawdziłam w wiadomościach od kogo dostałam maila: dep-md@mz.gov.pl Odpisali mi po kilku dniach :-) może w Twoim przypadku zadałaś im "niewygodne" ;-p x Długo siedziałam dziś w klinice, prawie trzy godziny, zdążyłam "zakolegować" się z Panią, która miała punkcję i transfer w tym samym dniu co ja. Myślę, że anonimowo to mogę w kilku zdaniach opowiedzieć Jej historię: otóż pierwsza i druga procedura nie udały się, ponieważ w trzeciej dobie zarodki przestały się rozwijać! Pani z PCOS, mąż słaba armia i słuchajcie w trzeciej procedurze po siedmiu latach leczenia będzie miała bliźniaki (najprawdopodobniej)!!! Była przeszczęśliwa, a żebyście widziały radość w klinice, wszystkie Panie, które tam pracują gratulowały!!! Dodam, że ma 40 lat i jak wszystko dobrze pójdzie za dwa lata wraca po ostatniego mrozaczka!!! To tak ku pokrzepieniu serc!!! x Dziewczyny dziękuję za kciuki i troskę! :-) x Darkness77 - bardzo się cieszę, że Mąż czuje się lepiej, jak rezonans? Bo to zdaje się dzisiaj? x Ola858 - gratuluję, ale miałaś Szczęście! Tak, jak Dziewczyny pisały, aż dziwne, że ktoś przeprowadza IUI w ten sposób! x MiśkaD - jak głowa? Ból przeszedł choć trochę? x Ananasowa - coś Kochana pomieszałaś, bo mnie nic nie boli :-) to chyba do MisiD była odpowiedź ;-p x MH1 - ale rozbawiła mnie Twoja historia z pokojem!!! Wierzę, że będziesz Świetną Mamą! M rzeczywiście spisał się na medal i teraz masz pretekst do przemalowania :-) Ja myślę, że piękny pokoik w pierwszych miesiącach bardziej potrzebny jest rodzicom niż maleństwu. Dla Maleństwa miłość Rodziców i cycuś Mamusi będzie połączeniem idealnym, reszta z czasem :-) x Lenuś 30 zajadaj ananasa! Posłuchałam Dziewczyn i się udało za pierwszym razem :-) A skoro masz powtórzyć zabieg inseminacji wieczorową porą z M, to może jakaś ekstra bielizna, coś co lubi Twój M. :-) x Ewelka1983 - trzymam kciuki!!! x Pozdrawiam ciepło i serdecznie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golf nie tracimy nadziei!! Idziemy gęsiego i czekam na wyniki jutro! Przytulam bardzo mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skanusia
Hej dziewuszki :) odmeldowuje się na "nowym" forum. Julia bardzo dobry pomysł. Ostatnio mało tu zaglądałam bo czytając wszystkie wasze super wieści troszkę mi było smutno ze nie mogę cieszyć się razem z wami z tylu pozytywnych wyników. Ale po mału wracam do siebie. U mnie chwilowo nic się nie dzieje. Czekam do okresu żeby umówić się na histeroskopie i trochę się martwię bo po tej całej stymulacji nie mogę dojść do siebie. Brzuch i piersi bolą mnie już od tygodnia a do okresu jeszcze daleko ehh. Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golf nie trać nadziei. Zdarzyło sie ze test nie znalazł hcg a beta była trzy cyfrowa. Nie pamiętam u kogo..chyba u Justyny ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie kochane:* nadziejko nie u mnie:) u mnie b yła sytuacja ze beta 303 a test pokazywał ledwo widoczna kreche:) justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
golf mam nadzieje ze test sie myli. Na pocieszenie powiem Ci ze jak cos to razem mozemy zaczac nową stymulację. Bedą lepsze komóreczki, lepsze zarodeczki i od razu się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Nel,no to super:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golf - przyznam szczerze, że bałam się dziś zaglądnąć tutaj wieczorem :( w ogóle jak wiem, że któraś z Was ma testować to naprawdę zaglądam na forum z duszą na ramieniu i tylko w duchu myślę "oby się udało, oby się udało"... Ja mam jednak nadzieję, że test był za mało czuły.. Przytulam mocno i zrób betę! A czy Ty jesteś w rządówce? x Nadziejka - fakt, cierpliwość moja wystawiana jest ostatnio na mega próbę ;) x Ania1602 - jak się czujesz Kochana? Cieszę się, że jesteś z nami :) x Nel - dzięki za info ;) fakt, ja jednak chyba zadałam do MZ nie za bardzo wygodne pytanie.. ;) x Jula - 02.07 to będzie mój 5 dc jakoś. A to ma jakieś znaczenie? x Basik30 - bardzo szybko masz wizytę, nic tylko się cieszyć. Ja pod koniec maja dzwoniłam do Gamety to jeszcze nie wiedzieli kiedy wznowią kwalifikacje, a tu proszę. Widać kliniki dostały strzały gotówki z MZ. x Ananasowa - faktycznie będziemy się razem kwalifikować ;) oby tylko miejsc dla nas starczyło w programie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka bo tak sie zastanawiam czy chcesz/mozesz od razu zaczac, wiec jakby to byl u Ciebie 2-3dc to mozesz od razu antki zaczac brac. A tak to miesiac pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nel - a ta Pani, o której pisałaś to taka blondynka, trochę mocno przy kości i dość wysoka ;) Matko wypytuję tak, bo dzisiaj byłam w Klinice również ;) robiłam badanie AMH i może się nawet widziałyśmy :D dodam, że właśnie ta Pani jeździ codziennie ze mną do pracy i niesamowite było to jak się dzisiaj spotkałyśmy w Klinice.. Codziennie siedzimy na przeciwko siebie w tramwaju i takie spotkanie ;) Początkowo nie wiedziałyśmy jak się zachować, ale jak się uśmiechnęłam emocje zeszły, a dodam że była niewiarygodnie szczęśliwa i też ok. 40 jak nie więcej nawet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka, ta Pani to średniego wzrostu brunetka w krótkich włosach, przy kości, więc po części sie zgadza, ale cechy wiodące jednak nie ;-p Biedronka, a Ty jesteś w Invikcie we Wro? Jak chcesz to ja mam trochę leków do oddania! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×