Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katrina123

ja już chcę urodzić

Polecane posty

witam jestem w 38 tygodniu ciąży, termin mam na 16 sierpnia i bardzo bym chciała już przytulić swojego synka. czy ktoś zna dobre naturalne sposoby na prezyspieszenie porodu? proszę o odpowiedzi. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki mama
Sex i tylko sex :D Piszę zupełnie poważnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Naprawde nie warto tego przyspieszać twój organizm najlepiej wie kiedy powinnaś urodzić .Już niebawem bedziesz tuliła synka wytrwałas 38tygodni to 2 tez zlecą.Sama wiem jak to jest bo też się nie mogłam doczekać kiedy mój syneczek zechce się wymeldować z mojego brzuszka:).A tu już ponad 2 mniesiące jesteśmy razem. Powodzenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winka 23
naturalne sposoby na przyśpieszenie porodu?? Oszalałas czy żarty sobie robisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno
chodzenie po schodach moze przyspieszyc porod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słyszałam
że kobiety zabierają sie za forsowne porządki jak chcą już urodzić, wieszają firanki, myją okna, dźwigają torby za zakupami, ogólnie przecieciążają swój organizm, jednak nie radzę tego robić, nigdy nie wiadomo jak taka akcja się skończy, ciesz się że masz jeszcze spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natualnym sposobem jest stymulacja sutków ( szczypanie itp) powodująca wydzielanie oksytocyny (* czy jakoś tak) , tego co kobiety dostają w kroplówkach na wywołanie porodu i spacerują po korytarzach.........POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za wsparcie, napewno nie mam zamiaru się zbytnio przeciążać bo nie chciałabym zaszkodzić mojemu kochanemu maluszkowi. słyszałam że sex jest dobry ale mi chyba nie pomaga, więc chyba nie pozostaje mi nic innego jak tylko czekać aż moja pociecha zdecyduje się wyjść na świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×