Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ja przesadzam, czy to ona przegina ?

Polecane posty

Gość gość

Witam Jestem mamą dwóch chłopców ( 11 mies. i 5 lat), którzy są bardzo absorbujący. Jestem jeszcze na urlopie macierzyńskim, mąż pracuje do godz 17. Czasami pomaga mi mama, która mieszka niedaleko, tzn zajmie się chłopcami, weźmie ich na spacer, gdy robię większe porządki itp. Mam tez jednego chrześniaka, który ma 8 lat. Bardzo lubią się z moim starszym synem, do tej pory często się odwiedzaliśmy nawzajem. Mały jest synem mojej siostry ciotecznej, ma jeszcze starszą siostrę. Ostatnio moja siostra i jej mąż szli na wesele i nie chcieli brać syna, więc poprosili nas, aby go przenocować, zgodziliśmy się. Było ok, ale od tego czasu często podrzucają go do nas, a to zakupy, a to coś muszą załatwić. Wczoraj też był u nas i powiedział, że mama kazała się zapytać czy może u nas spać w weekend za 2 tygodnie, bo rodzice idą na imieniny. Potem po rozmowie tel. z nią, przyszedł do mnie i powiedział, że mama chce żeby zamiast na weekend, przyjechał jednak na tydzień, bo jego siostra jedzie wtedy na obóz i bedzie mu się nudzic!!!! Dodam, że moja siostra nie pracuje i kurde nooo, ona będzie się opalać cały dzień, a ja biegać za trójką dzieci. Przesadzam czy ona przegina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zecydowanie przegina ! I ona zdaje sobie sprawe z tego !dlatego wysyła tego malucha . Powiedz wprost jej ze nie życzysz sobie tego , bo ona wejdzie Ci na glowe ...od nocy sie zaczelo , teraz na weekend , a potem.....pff co jeszcze ... nie daj sie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ty sie w ogole przejmujesz co ona mowi?;-) po prostu skoro sie z nia na nic nie umawialas to moze sobie mowic co chce;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodz sie ale potem niech one wezme twoje dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznij jej podrzucac swoje dziecko a najlepiej dwoch synkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ona przegina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dokładnie, czym się przejmujesz Ty bierzesz młodego na weekend, a w następny Ty podrzucasz swoje dzieci - zobaczysz jak szybko problem zniknie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie jest to czasem pomyśl dziecka? Może dobrze mu u was i pokombinowal trochę. W sensie mamie powiedział że ty zaproponowałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
ona przegina. ale wczesniej pisałas ze czesto się widujecie "Bardzo lubią się z moim starszym synem, do tej pory często się odwiedzaliśmy nawzajem" to chyba zadnej roznicy nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że przegina, ale to raczej nie jest tak, że będziesz biegała za trójka dzieci. Kiedy brałam siostrzeńca to zamiast dwójki dzieci nie miałam żadnego, bo chłopcy bawili sie ze sobą, a ja miałam czas dla siebie. Ale to oczywiście twoja decyzja i możesz zaproponować, że w takim razie twój syn pojedzie do tamtego chłopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że przesadza! Jak nie mas zna tyle asertywności żeby odmówić, wykorzystaj to i spytaj czy nie poplinuje Twoich dzieci przez weekend. Jedz do spa albo koleżanki. Jak się nie zgodzi to następnym razem łatwiej bedzie ci odmówić gdy znowu bedzie chciałą dziecko podrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez przesady 8 latek moze sam zostac w chacie-na pewno w ciagu dnia:/ po jakiego grzyba zgadzasz sie na pilnowanie/'??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przegina,sama mam dzieci w podobnym wieku i nie biorę pod opiekę innych bo nie dam rady, moi nadpobudliwi wiec nie miałabym zamiaru pilnować, powiedz ze macie inne plany a na imieniny to co zakaz wstępu mają dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×