Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jajko w diecie rocznego dziecka, serio????

Polecane posty

Gość gość

Pediatra wczoraj powiedziala mi ze moge dac tylko 1 jajko 12miesiecznej corce, wieksza ilosc jajek w tyg.szkodzi.Czy to prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu bzdura?czy mozesz podac jakies argumenty? podobno zawieraja za duzo cholesterolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jajka maja dość dyzo cholesterolu ale ja swojemu 14m synkowi daje 2 w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi sie wydaje, ze to bzdura. Cholestrol zawarty w jajku ma nie wielki wpływ na jego poziom we krwi a zawierają wile cennych składników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialabym pomoc ale nie wiem....polecam sluchac lekarza a nie bab krzyczacych bzduuura!Bo g...wiedza a sie wypowiadaja...mysle ze pediatra lepiej sie zna.Ja dopiero wprowadzam jajko do diety i tak to lekarz zalecil pol zoltka raz na 2 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy od tego czym karmiona jest kura. Skład jajek się zmienił na przestrzeni lat i ma na to wpływ pasza. Więc nawet "wiejskie" jajko może mieć gorsze składniki, niż z jakiejś fermy. Wszystko zalezy od tego czym właściciel karmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mysle ze spokojnie te 2 w tygodniu mozna dac i najlepiej ze sprawdzonego zrodla lub 0wki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialabym pomoc ale nie wiem....polecam sluchac lekarza a nie bab krzyczacych bzduuura!Bo g...wiedza a sie wypowiadaja...mysle ze pediatra lepiej sie zna.Ja dopiero wprowadzam jajko do diety i tak to lekarz zalecil pol zoltka raz na 2 dni x Patrz a mi pediatra mówił o jajkach coś zupełnie innego. Więc który zna się lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mit o ograniczonej ilości spożywanych jajek już dawno został obalony! Warto tylko zadbać, aby były z dobrego źródła, tzw.swojskie - nie fermowe. I powtórzę - tak, to bzdura - głupie babsko z forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pediatra alfa i omega z wiedzą na poziomie PRLu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja pediatra, chociaż też starszej daty, mówiła że jeśli mamy takie naprawdę pewne to jedno jajko dziennie, maksymalnie. Był czas że synek domagał się jajek bez przerwy, wlaśnie ok. roczku i "jajo" było jednym z pierwszych jego słów... faza przeszła, teraz je ok. 2 w tygodniu, rósł zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja daje 2-3 jajka w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dawałam dziecku sporo jajek w tygodniu (mniej więcej co drugi dzień) i wyszedł mu teraz podwyższony cholesterol (dziecko 2-letnie). Jajka z dobrego źrodła. Dieta urozmaicona i bogata w warzywa. Nie szalejcie z tymi jajkami w diecie dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam tylko, że miał badany cholesterol przy okazji innych badań zleconych przez gatroenterologa z powodu znacznej niedowagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×