Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sysunia21

Jak bardzo zmienia się kolor sutka w ciąży ??

Polecane posty

Gość Sysunia21

Witam. Nie znalazłam odpowiedzi na to pytanie w innych forach więc zapytam osobiscie. Jak może zminiać sie kolor sutka w czasie ciaży?? Czy są to zmiany prawie niewidoczne czy mocne zmiany pigmentacyjne. Czy dotyczą całego sutka czy tez może jakiejś konkretnej części ?? Słyszałam że ciemnieje tylko obwódka w okół sutka.. ?? Jak to jest ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sysunia21
Dzieki.. kurde to dziwne.. bo piszą ze pierwsze objawy ciaży to ból piersi i zmiana koloru brodawek.. a kogo się nie zapytam to im się to dzieje w późnej ciaży albo wcale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się zmienil kolor całych brodawek z rózowych na ciemno brazowe juz w 3 miesiącu ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy wątek
ja tez bym sie podlaczyla tutaj, nie wiem czy podejrzewam ciaze czy to tylko moja wyobraznia, w kazdym razie w tym miesiacy piersi mi urosly chyba dwa razy bardziej niz w normalnym cyklu i bola nieziemsko.koloru nie zmienily,ale sa tez wlasnie takie "napompowane" :P i maja widoczne żyłki doslownie wszedzie.ja mam jasna karnacje i zawsze mam żyły ze tak powiem - na wierzchu, ale teraz mam ich znacznie wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy wątek
podniose ten watek - to mialas krwawienie ale krotkie tak? bo jakos nie zrozumialam - czyli podejrzewasz ze zaplodnienie bylo jeszcze przed ta @ tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagnaj kolorze truskawek ;)
mi piersi zmienialy kolor tak od 2 giego miesiaca...z koloru "mleka i truskawek" - jak to ktos kiedys napisal ;),na ciemne duzo wieksze brodawki i sporo zyl...za to rozmiar samych piersi bardzo sie nie zmienil, z B na C...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniosę ten wątek
Witam! Właśnie staram się nie wmawiać sobie niczego, tylko nigdy nie byłam w ciąży i nie bardzo mam porównanie :) Z drugiej strony nie chcę z siebie robić idiotki i lecieć do lekarza tylko dlatego, że sutki mi się zmieniły. ciekawy wątek tak, @ miałam teraz od 26 czerwca, ale trwała tylko dwa dni i była bardzo skąpa. Być może to stres czy coś, już sama nie wiem. No i dziwny ten ból brzucha, zupełnie jakbym zaraz miała mieć @ a przecież dopiero co miałam i była w terminie, dosłownie jak w zegarku tylko dziwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniosę ten wątek
właśnie tak myślę jak napisałaś, że mogło coś wyjść w poprzednim cyklu, owulacja była około 13 czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppp
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppp
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postaram się byc kulturalna
U mnie zero jakie były takie sa, nie miałam również tej linii od pępka w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie strasznie swędzą piersi :) A brodawki za bardzo nie ściemniały, a to już 13tydź. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upe upe
upe upe bo wielu facetów tasuje pod ten temat :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do górrry
. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brodawki wydają mi się nieco większe i ciemniejsze, aczkolwiek szokujących zmian nie widać. Piersi wcale nie bolą - puki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35,,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malunia85
Jak bardzo zmienia sie kolor sutka? hehehe a słuchaj, jakiej rasy jesteś? czarna, zółta czy czerwona, bo to juz duza roznica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mngfafctyh.,jhhn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczka 000
Witam wszystkich :) Mi się spóźnia okres,piersi mam miękkie,nie wiem chyba wcześniej takie nie były... A obwódka brodawek mi się powiększyła.Serio,coś się dzieje z moim organizmem :) Jak naciskam na piersi,to mnie lekko pobolewają,zresztą mam mdłości,ale bez wymiotów na razie :) Mam nadzieję,że jestem w ciąży :) Pozdrawiam. I czekam na podpowiedz jakąś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem w 22 tygodniu ciąży i dopiero teraz zauważyłam zmianę. sutki są dużo większe i ciemniejsze, szczególnie obwódka w około sutka jest znacznie ciemniejsza. kreski pod pępkiem bram. jak już ktoś powiedział - nie ma się co porównywać do innych bo każda kobieta przechodzi ciążę w jej indywidualny i niepowtarzalny sposób. ps. u mnie brzuszek ledwo widać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona15
hej, 15 sierpnia kochalam sie z moim chlopakiem. Zabezpieczaliśmy sie. Do wytrysku wewnatrz nie doszlo. Miedzy 18, a 23 sierpnia powinnam dostac miesiaczke. Strasznie bola mnie piersi i podbrzusze oraz plecy na dole, tak jak przed okresem. Czytałam jednak na internecie, ze objawy ciazy i okresu sa podobne. Czy powinnam sie juz zaczac martwic ? Dodam, ze to byl moj pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystraszona, to niemożliwe abyś była w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam baaardzo mocne zmiany. nie dosc, ze sutki mi zbrazowialy to pojawily sie przebarwienia tez brazowe wokol nich. wygladalo to jakbym miala sutka wielkosci 3/4 piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aangelaaa
a ja kochałam sie 18 sierpnia a okres powinien sie pojawic w okolicach 23 ale nadal brak, wczoraj robilam test i wyszedl negatywny. mielismy gumke i nie pekla... panicznie boję się wpadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie nic sie nie zmienilo, kolor pozostal taki sam rozowy :) Zarowno w pierwszej jak i w drugiej ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olyona
czesc dziewzyny pisze poniewaz mam takie pytanie , czy zdarza sie w ciazy , ze swedza pirsi na sutkach i obok sutkow? od kilku dni swedza mnie piersi , a raczej bardziej prawa piers , okropnie swedzi , i gdy podrapie pojawiaja sie czerwone krwinki. Dodam , ze staram sie z partnerem o dziecko , do tego zjadlam dzis sledzie bo mialam starszna ochote i bardzo potem bylo mi niedobrze , od czasu do czasu pobolewa mnie podbrzusze. Czy moga to byc objawy ciazy? prosze o odp onlyona jest teraz online Zgłoś do moderatora Edytuj lub usuń tę wiadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak mogą to być objawy ciąży. Ja osobiście jestem w ciąży pierwszy raz więc jest to dla mnie nowość. Pomimo tego że zależy mi na zdrowiu dziecka interesuje mnie również mój wygląd po ciąży ponieważ jestem dość młodą osoba. Nie wiem czy jest to możliwe ale może wy coś wiecie na ten temat a mianowicie czy można uniknąć brązowienia sutków? Lub chociaż zmniejszyć jakoś te zmiany w kolorze? Moja mama po ciąży ma wielkie i bardzo ciemno brązowe sutki ja osobiście wolałabym tego uniknąć... z góry dziękuję za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona__22
Pomocy !:( juz sama nie wiem co myślec.Kochałam się z moim chłopakiem bez zabezpieczenia przed okresem 4dni .Okres powinnam dostać 20 grudnia 2 dni mi sie spóźnił ,ale i tak zmieściłam się w dniach niepłodnych,dodam że miesiączkę mam regularną .Mój okres jest znacznie mniejszy niz ostarnie ,nie wiem może to jest spowodowane stresem który przeżywam ,mam już mętlik w głowie bo również może to być krwawienie i właśnie bolą mnie piersi ale to powinno być normalne podczas okresu tylko własnie brodawki zrobiły się lekko brązowe czy to coś znaczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewiem w czym macie problem. A spytalyscie się swojego partnera czy mu to przeszkadza? Mnie osobiście bardzo się to podoba wielkie brązowe sutki i sterczace brodawki i po ciąży żonie takie zostały choć trochę zjasnialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×