Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak ciąże wpłynęły na wasze zdrowie?

Polecane posty

Gość gość

Czy zmagacie się jakimiś dolegliwościami po przebytych ciążach? Mi pojawiły się pajaczki na nogach, a od dziecka miałam alergie pokarmowa na owoce, wystarczylo ze zjadlam troche więcej i od razu pojawiała się bolaca wysypka ma całym ciele. w ciąży jadlam tony owocow i nic, zadnej wysypki, juz rok po porodzie i po alergii ani sladu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nijak, nic sie nie zmienilo, to tylko ciaza - nie choroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten arab co kobietę w ciąży zatłukł maczetą dziś w Niemczech to Polka podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciaza-stracilam 3 zeby Kamienie na nerkach Operacja na woreczek Cycree fo pasa Plastyka pochwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też pajaczki na nogach i sporo znamion- coś jak pieprzyki ale lekko wypukłe i jasne. Troche poglebila sie wada wzroku. Za to poprawiło mi się z kręgosłupem. Przed ciążą zastrzyki sterydowe bo miałam uciskany nerw, A po pierwszym trymestrze jak zaczął się przesuwać środek ciężkości niesamowita ulga i tak już zostało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POPUSZCZANIE MOCZU. SMIERDZIO ODEMNIE MOCZEM. NON STOP WKLADKA MOKRA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam pajączki na nogach. Moja mama miała straszne żylaki wiec pewnie i mnie to czeka. Pozatym nic innego nie "wyszło" po ciąży. Narazie przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem jedną nogą w grobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam poporodowe zapalenie tarczycy i nie wiem co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pajączki, kręgosłup, przepuklina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie bez zmian a jesli chodzi o cialo to tylko zostaly malo widoczne rozstepy na piersiach .waga taka sama brzuszek bez fałdki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie przebarwienia i pajaczki na nogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamień w woreczku żolciowym Nadżerka Lekarze od razu powiedzieli ze to po ciazy(3dziecko) Czy żaluje?-Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurczę, to musisz nie kochać tego dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Woreczek żółciowy,tarczyca usunięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u mnie wykryli pewną chorobę, więc mogę już spisywać testament, bo wcześniej, czy później, wszystkie narządy mi wysiądą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rujnująco..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.08 tak,chyba masz rację.nie umiem go pokochac.wychowam go,dbam o niego bo dziecko nie moze cierpiec zagłupote dwojga doroslych ludzi ktorzy poszli do łozka bez zabezpieczenia ale jest dzieckiem ktorego nie chciałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie było wpływu żadnego! Bo nie jestem zacofana i tępa bo mam męża zawsze przy każdym badaniu ginekologicznym cipki i wspierał porody dlatego nie mam żadnych komplikacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A co ma piernik do wiatraka? Mąż wydziela środki lecznicze przez skórę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu ten p o j e b co nawiedzony chlop wspiera porody. Nie chcialabym miec takiego glopiego chłopa ani takiej głupiej baby jak wy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123098
Hmm Tragedia z biodrem, rozstępy, które oczywiście wyskoczyły na 2-3 dni przed porodem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 dzieci, zostały mi rozstępy, piersi się zmienily.. Wlosy lepsze mialam :) A zdrówko spoko :) Nie zauwazylam pogorszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- nadwaga - rozwalony kręgosłup - osiem zębów do leczenia - cycki do pasa - blizna po cesarce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie pogorszyl wzrok troche i teraz mam cycki. Przed ciaza bylam prawie plaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Problemy z bolącym biodrem. 2. Problemy z kręgosłupem. 3. Blizna po cesarce i przez ponad pół roku brak czucia w jej okolicy. 4. Fałdka nad blizną. 5. Przebarwienia na twarzy. Na szczęście po posmarowaniu kremem BB przestają być widoczne. 6. Pajączki i popękane naczynka na nogach i brzuchu. 7. Rozstępy, które wyszło już po porodzie na brzuchu, pupie, udach i piersiach. Dobrze że już zjaśniały i są niemal niewidoczne. 8. Suchość pochwy i ból przy stosunku. 9. Libido poniżej zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę wiedzieć czemu Blizne po cesarce uwazacie za problem ze zdrowiem? Przeciez jej praktycznie nie widac. Bol tez jest przejściowy. Powiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Endometrioza w bliznie po cesarce to juz jest problem. Czeka mnie operacja wycięcia bo rośnie i wywołuje silny ból i proszę mi nie pisać , że to nie problem zdrowotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blizn po cesarce to ja nie liczę nawet. A miałam dwie cesarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jedynie drobne rozstępy na piersiach, ale teraz już praktycznie nie widoczne, bo rodziłam 9 lat temu. Byłam młoda, 21 lat, może dlatego żadnych innych problemów nie było, organizm szybko się zregenerował, ciało także. Teraz mam 30 lat i chyba już się nie zdecyduję na drugie dziecko. Koleżanka rodziła pierwsze dziecko jak była w moim wieku, miesiąc przede mną urodziła, a drugie pół roku temu.Po pierwszej ciąży ślad nie został, a po drugiej mówi, że tragedia, rozstępy okropne, pajączki, popsute zęby, jakieś problemy ze wzrokiem, brzuch do tej pory ma duży, tylko, że skóra obwisła. Z wiekiem niestety coraz gorzej organizm znosi ciązę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×