Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak często chorują Wasze małe dzieci?

Polecane posty

Gość gość

Chodzi mi o dzieci od 0 do 3 lat. I jeszcze ile wydajecie na lekarstwa dla nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko ma 13 miesięcy i w ogóle nie choruje, ale ono jest nieszczepione, więc to dlatego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 3,5 roku corka nie chorowała wcale. Do lekarza chodziam tylko na szczepienia i bilans w wieku 2 lat. Dopiero jak.poszla do przedszkola to w pierwszym.roku byla z 3 razy chora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 2 plus 2
Mój ma 8 lat i też wcale nie choruje a był szczepiony więc nie wiem co ma jedno do drugiego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 2 lat chorował co chwilę (zapalenia oskrzeli i ucha). Potem po wycięciu migdała i drenażu uszu (w wieku 2lat)do teraz (4lata) nie był chory ani razu. Leki na stałe od alergologa to raczej groszowe sprawy. Plus do inhalacji. Najdroższa adrenalina bo 300zł ale wiadomo- tego nie kupuje co miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 2.5 praktycznie w ogóle. Jakaś maść do poprawy oddychania w nocy czy woda morska to cały koszt potem jakieś 600 zł w ciągu 3 miesięcy a to nawilżacz powietrza a to nebulizator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:00 A moja dwójka szczepiona i też nie chorowały i nie chorują, a są już dziećmi szkolnymi. Ile wydaliśmy na leki? Niewiele, bo nigdy ani jedno ani drugie ich nie brało. Jedyne co to witamina D, która suplementuje czyli średnio w miesiącu około 40 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj ma 2,5 roku. Ostanio był chory rok temu. Miał katar i kaszel, jak miał pół roku miał trzydniowke i raz miał jelitowke. Póki co bez antybiotyku. Był szczepiony, w tym na rota i być może dzięki temu przeszedł jelitowkę bardzo łagodnie w porównaniu do nas (cala rodzina była chora) ale nie wiem co to ma do rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starszy nie chorował w ogóle dopóki nie poszedł do przedszkola. A teraz młodsza córka ma 2 lata i łapie co jakiś czas przeziębienia, jakieś wirusowe gorączki itp., ale te leczę raczej bez udziału lekarza. Raz miała zapalenie ucha w wieku 10 m-cy i były zastrzyki i raz niedawno zapalenie oskrzeli i dostała antybiotyk. Mam fajną lekarkę, nie daje leków na zapas, więc wydatki na leczenie nie stanowią konkretnej kwoty miesięcznej. Zawsze mam w domu leki przeciwgorączkowe, sól morską, maść majerankową itd. To nieduży koszt. Oboje dzieci szczepionych szczepionkami obowiązkowymi oraz zalecanymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dwoje dzieci. Oboje szczepienie ba wszystko. Syn od żłobka łapał często infekcje, nic poważnego katar, kaszel gorączka. Leki? Ibuprom i paracetamol +Wit c i d. W przedszkolu przestał chorować. Za to córka chodzi 2 rok do żłobka i przez ten czas miała tylko raz infekcje -3dniowka. Ten cyborg nie miał nigdy kataru nawet. My z ciągnącym nosem, stanem podgorączkowy a jej nic nie bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pratka
a moze te choroby przeziębienia itp biorą się z za suchego powietrza w domu? na nas to może nie wpływa, bo jesteśmy dorośli ale na małe organizmy już inaczej... nam pediatra polecal nawilżacz powietrza, mamy oskara z firmy stadler form

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dzieci zaczęły chorować jak poszły do przedszkola czyli ok 2,5roku. Wcześniej to jakiś tam katarek, raz złapały anginę od kuzyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajnie jest
Moje dzieci są szczepione i też nie chorują do tej pory.Mam obawy gdy starsza córka pójdzie od września do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 lata 4 miesiące szczepiony na wszystko plus na rotawirusa, dwa razy miał katar, który złapał od kuzyna. Nic mu nie dawalam ściągając tylko smarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 3,5 roku tylko raz katar, na wszystko nie szczepiony po 3,5 roku - patrz od września przedszkole = zapalenie spojówek, kilka razy jelitówka, ciągłe katary, 4 razy szkarlatyna, bostonka, 2 razy zapalenie płuc, infekcje wirusowe z gorączką bez antybiotyku, cytomegalia w międzyczasie (sprawdzone przypadkiem przeciwciała w szpitalu), zapalenie ucha kilka razy, zapalenie jamy ustnej z krwawieniem dziąseł, raz angina i to chyba na tyle teraz jako 7 latek nie choruje wcale, ale migdał do wycięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nie ma reguły
Nr 1 ,pierwszy raz zachorował jak miał 2,5, chorował przez rok . Szczepiony, ale to inne szczepienia były, naście lat temu. Nr 2 bardzo chorowała os 7 mies do 3 r.z., w przedszkolu w ogóle nie chorowała, bo wychorowala się wcześniej. Potem wyszła choroba autoimmunologiczna, więc na leki wydaję majątek. Nr 3, rok, jest na piersi, nie choruje. Z leków bierz tak jak starsze d 3 i dha. Szczepiony dopiero od 7. m.ż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci choruja przez szczepienia zeby zarabialy koncerny farmaceutyczne. Udaj sie z dzieckiem do lekarza medycyny naturalnej to odtruje organizm dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje szczepione dziecko 12 miesięcy ma i nie chorowało jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×