Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak często kupujęcie sobie ubrania?

Polecane posty

Gość gość

Ja ostatnio często i tak się zastanawiam czy nie za dużo na to wydaje... ale jsk jakiś czas nie kupowałam sobie nic to potem się okazało ze musze wszystko na raz u to tez bez sensu. .. jsk jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm to zależy czasem przez 2-3 miesiące nic. Zawsze ze zmianą sezonu coś kupuje. Ale ja ogólnie nie bardzo lubię zakupy jak już jestem do nich zmuszona to zazwyczaj kończy się na jednym sklepie i tam kilku rzeczach. Poza tym od 15 lat noszę praktycznie jeden rozmiar więc mam spore zapasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez se dlugo nie kupowalam. teraz mnie czeka kompletowanie wiosenno letniej garderoby wlacznie z butami i staniki z panache freyi czarny i bialy. zbankrutuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie ma jakiejś nagłej potrzeby (np. w zeszłym roku zmieniłam pracę i w nowej obowiązuje dress code, musiałam kupić kilka par spodni materiałowych i bluzek koszulowych) to 3-4 razy w roku, przeważnie w okresie wyprzedaży i online. NIe znoszę łażenia po sklepach z ciuchami, więc staram się to ograniczać do minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w miesiącu chociaż jedną rzecz muszę kupić. To jest takie minimum. Przecież trzeba mieć się w co ubrać. Pory roku się zmieniają, rzeczy niszczą, nudzą się to jak można zakupy ubraniowe robić raz na pół roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co miesiąc chodzimy z mężem na zakupy bierzemy po 4stowki każdy i idziemy szukać czegoś ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś jak się nie kupuje ścierek to się nie niszczą, ja kupuje przecenione 2 razy do roku i nic się nie niszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja praktycznie oprocz butow nic sobie nie kupuje.Nic mi sie nie podoba.Ostatnio przytylam.I wszystko zle na mnie lezy.Mam 1 pare dzinsow i ciagle w nich chodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś 21.22 Ja większość ciuchów mam z hm i reserved i się niszczą po czasie. Do tego dziecko często pobrudzi. No i jak pisałam nudzą się ciuchy, ile można w jednym i tym samym chodzić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co miesiac cos kupuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można w jednej parze spodni non stop chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odzew:) ja też nie przepadam za chodzeniem po sklepach ale wyglądać dobrze lubię. Tez kupuje w reserved i z przykrością stwierdzam że ciuchy stamtąd szmacą się szybko. A ja nie mam czasu pracy ręcznie to tez powód pewnie. Ktoś pisał o chodzeniu w jednych spodniach- trochę to rozumiem bo jak uda mi się kupić takie w których dobrze się czuje i wyglądam to często zakładam a znaleźć takie idealne wbres pozorom łatwo nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 1. Kupowanie rzeczy rzadko nie znaczy, że kupujesz po 1 sztuce. Przeciwnie: kupujesz kilkanaście rzeczy i dlatego potem masz z głowy na długo. 2. Rzeczy dobrej jakości się nie niszczą w przeciągu paru miesięcy, nawet sieciówkowe szmatki wytrzymują 2-3 sezony spokojnie. 3. Wytrzymują, bo nie nosisz w kółko tego samego - kupujesz rzadziej a wiecej, masz wybór. I z tego samego powodu się te rzeczy nie nudzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz na cztery miesiące duże zakupy ok 2000zl. Wymieniam garderobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domciak
Ja nawet często kupuję bo do pracy muszę mieć odzież elegancką ale zawsze w jednym sklepie internetowym Cocho mają świetne ubrania właśnie zastanawiam się nad leeginsami które wybrać. https://cocho.pl/sklep/k/8/spodnie-legginsy wygodne na co dzień i do wyjścia w plener :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem, co te kobiety w tych legginsach widzą, to już dawno niemodne jest. A ja rzeczy kupuję, gdy są mi potrzebne. Buty to praktycznie co sezon, bo bardzo niszczę.bluzki, sweterki jak spotkam ładne w sklepie i mi się podobają i mam pieniądze to kupuję. Co jakiś czas przeglądam szafę i wyrzucam zbędne rzeczy, żeby szafa nie pękała w szwach, a ja nie mam się w co ubrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podobnie, na bieżąco szafę odświeżam i dokupuje co w oko wpadnie. Czasami kilka ciuchów w tygodniu a czasami nic przez miesiąc czy dluzej. Raczej nie wybieram się typowo z nastawieniem zakupowym, bo wtedy nic mi paradoksalnie nie pasuje. Kiedyś kupowalam częściej, teraz już spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczka
ja chodzę w do lumpeksów raz w tygodniu i do van grafa też raz w tygodniu, szukam okazji i ciuchów dobrej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuję kiedy czegoś potrzebuje, albo kiedy coś mi się spodoba, wpadnie w oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×