Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak czesto myjecie podlogi?

Polecane posty

Gość gość

Bo ja sie przyznam bez bicia, ze codziennie odkurzam lub zamiatam taka silikonowa szczotka, co wszystko zbiera, ale myje raz na tydzien. W kuchni czesciej. No i w sezonie jesienno-zimowym, gdy bardziej sie brudzi. Teraz mnie zjedźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dosam jeszcze, ze nie mam dywanow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz na tydzień. W kuchni łazienkach i pralni co 1-2 dni. No i ogólnie w razie potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja odkurzam raz e tygodniu i raz w tygodniu myje podłogę w kuchni. Jak się coś gdzieś pobrudzi to na bieżąco umyje. Nie ma czasu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez raz na tydzien, poza kuchnia gdzie przejezdzam szmatka w miare potrzeb. W tygodniu codziennie sie odkurza (roomba) i jest czysto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odetchnelam z ulgą! Przywrocilyscie mi wiare w ludzi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby dlaczego? Wyluzuj kobieto. Podłoga to nie talerz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pff, ja mam w domu sześc***ygodniowego niemowlaka który funkcjonuje tylko na rękach i właśnie wczoraj umyłam podłogi po raz pierwszy od 3 tygodni... nie mam na to czasu, jestem sama z małym dzieckiem i starszą córką, ledwie ogarniam jej lekcje,szkołę, posiłki,pranie - robię tylko to, co niezbędne, a podłogi w tej chwili to zbędna strata czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjol
ja odkurzam raz lub 2 razy w tygodniu, ale myję podłogę raz na 2 lub 3 tygodnie, po prostu nie mam czasu częściej , pracuję, w domu jeszcze dorabiam, mam absorbujące małe dziecko które samo się mało bawi , więc muszę się z nią bawić poza tym zmywanie , pranie , zakupy raz mąż raz ja mąż gotuje ale musi jeszcze palić w piecu i ogarnąć podwórko więc zbyt dużo dzieckiem sie nie zajmie Poza tym wieczorem jak mała śpi (chodzi spać około 21.00-22.00)to wolę poczytać lub poleżeć przed TV niż latać ze szmatą ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 razy na tydzien odkurzam, a myje raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy dobrych wiatrach raz w tygodniu, jak nie mamy czasu (albo nie mamy ochoty :P) to co dwa tygodnie. Odkurzamy raz w tygodniu, czasami w miedzyczasie przejade po podlogach "swiferkiem". Nie widze potrzeby zeby czesciej myc podlogi. Nie chodzimy po domu w butach, jak sie zdarzy ze sie cos rozleje to wycieramy od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jjnb
Nie bardzo rozumiem, za co ma Cie ktoś zjechać? Ja tez myje raz w tygodniu. Pracuje, w domu jestem o 18. Szykuje ciepła kolacje, pomagam synowi w lekcjach a pozniej wole spędzić razem czas z rodzina niż latać z mopem. Mało tego, w ta sobotę mieliśmy wesele i wogole nie umylam tylko odkurzylam rano :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz na tydzień albo rzadziej nawet, jak się cos wyleje to wycieram od razu, odkurzam dwa-trzy razy w tygodniu, raz w tygodniu przecieramlistwy. W lłazience i w kuchni kilka razy dziennie ale mam tak wujowe płytki że widac każda plamke i doprowadzą mnie to do szalu, ale to 10 sekund mopem przetrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myje może raz na 3 tygodnie, odkurzam często co 2-3dni. Jak widzę plamę na podłodze to ścieram chusteczką nawilżaną. Wszyscy , ktorzy do mnie przychodza mówią, że mam czysto. Podziwam, że ktoś czas i chęci by co 3dni jechać na mopie. Mi szkoda czasu, wolę go spędzić z dzieckiem lub na czytaniu ksiązki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myję podłogę co dzień, ile to jest przejechać mopem ?? parę minut , nie wyobrażam sobie żeby przy małym dziecku myć podłogę raz na tydzień. jesteście lenie gośćjol jesteś syfiara jak moja bratowa ona raz na miesiąc myje podłogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agatka nie każdy mieszka w 40 metrowej klitce jak Ty. Mam 250 metrów kwadratowych do ogarnięcia, a oprócz tego 1ha ogrodu i nie zamierzam codziennie myć podłóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka33l
Odkurzam i myje podłogę (kuchnia , łazienka , wc) raz na tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agatka198801 dziś [11:56 jak masz dziunia kawalerkę to jedź sobie na mopie i co 1h. Dla mnie jesteś tępą dzidą, którą wykorzysuje i orze jak może twój mąż - robol z warsztatu u szwagra. Obiadek mu dajesz pod nos, kapcie mu przynosisz w zębach, a doope dajesz na żądanie. To też wiemy. Jeszcze jakieś smaczki nam podasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agatka198801 dziś taka z ciebie k****a matka polka a dzieciaka oddałaś do żłobka/niani/babci? nooooo weźźźź wstyd na cały ŚLĄSK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w soboty zawsze ale ogolnie to 2-3 razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale musi być u was brudno skoro tak latasz z mopem codziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agatka198801 no to hoooj z ciebie a nie matka, skoro oddałaś małe dziecko do niańczenia! taką grasz matkę Polkę a dziecko małe oddałaś na służbę :O prawdziwa matka Polka, za jaką się uważasz siedzi w domu z dzieckiem do min. 7 lat! A ty co? Nie widzisz jak twoje dziecko dorasta, jak mówi, jak się bawi, jak uczy się nowych umiejętności-te wspaniałe rzeczy widzi ale babcia. Nie żal ci? Wqięc się od/p/i/e/r/d/o/l od nas że podłogi myjemy raz na tydzień czy coś robimy inaczej od ciebie, bo ciebie i tak nikt nie przebije głupotą i zaściankowym myśleniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agatko kaj żeś jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu z 12:31 nic mnie nie omija bo pracuję tylko 5 max 6 godzin dziennie i potem zajmuje się już cały czas dzieckiem , dużo się z nią bawię i chodzimy na spacery, sprzątam jak dziecko śpi, albo jak pobawi się trochę sama to wtedy też mogę coś zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agatka nie tlumacz sie i tak jesteś matka do d**y ...wstyd zeby takie udze dziecko nie potrafiło przespać calej nocy . Pewnie robisz cos zle i dlatego nie spi .,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agatka a ty tak na serio myślisz ze kaydz mieszka w kawalerce ? i przejechanie mopem podłogi zajmuje pare minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy mieszkanie 2 pokojowe a nie kawalerkę, nawet jak macie dom około 200 m2 to więcej niż 20 minut to wam chyba nie zajmie , po prostu trzeba sie szybciej ruszać , no ale jak jesteście lenie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×