Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość na_na2

Jak często?

Polecane posty

Gość na_na2

pytanie do ciężarówek - czy Wasze staranka były bardzo częste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A CZEMU PYTASZ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na_na2
ponieważ chciałabym mieć bejbi a już długo nie wychodzi (badania ok) i nie wiem czy przypadkiem moje staranka nie są za rzadko (tylko w połowie cyklu) z drugiej strony słyszałam, że za często też źle :( dlatego chciałam zapytać o to dziewczyny, które już zaciążyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolonek
ja starałam sie często, co dwa dni był seksik i zaciazyłam, a teraz mam juz 4 miesiecznego synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Często
My przyjeliśmy w maju metodę taką, tzn ja, a mąż się dostosował bardzo chetnie;) określiłam sobie mniej więcej dni płodne ok 7- 8 dni prawdopodobnych i wtedy się nie oszczędzaliśmy i dodatkowo po robiłam świecę albo coś w tym stylu:) Efekt od razu, jestem już 15 tyg. U mnie sie sprawdziło. Wczesniej, starlismy sie od lutego, podeszliśmy do tego na luzie, bez jakiś szaleństw, po prostu bedzie to bedzie. Ale w maju zawzięłam się, przypilnowałam dni i wyszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja poprostu się nie starałam i pewnie to też miało wpływ bo nie zamącałam sobie głowy. Kiedy się czegoś bardzo chce to często na złość nie idzie a jak się odpuszcza to pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enteraaaa
my staralismy sie 2 lata-w miedzyczasie badania ok-udało sie przy podejsciu bedzie to bedzie-nie to nie powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinaaa
hej, ja z mężem staraliśmy się jakieś pół roku. przez pierwsze miesiące tylko seks i seks (szczególnie w dni płodne) - nawet trochę się już baliśmy. w końcu stwierdziliśmy, że trzeba się wyluzować, zaczęliśmy się kochać kiedy naprawdę mieliśmy ochotę i przestaliśmy się stresować i .....zaskoczyło. jestem teraz w 31 tc i za 2 miesiące mam termin - wiemy, że będziemy mieć córeczkę!!! jesteśmy bardzo szczęśliwi!! życzę powodzenia i przede wszystkim nie stresujcie się - głowa jednak jakoś jest połączona z jajeczkiem i plemniczkami!! pozdrawiam ps. daj znać jak się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×