Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość micky mouse

jak często współżyć w dni płodne

Polecane posty

Gość micky mouse

mam pytanko jak najlepiej współżyć w dni płodne aby udało się zaciążyć?Myślicie że codziennie czy raczej co dwa dni kiedy nasienia będzie troszke wiecej zgromadzonego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozn nawet co
3 dni, bo wtedy pleminiki są najsilniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micky mouse
tez tak myślę że co 3-4 dni jest najlepiej tylko kurcze komórka jajowa żyje tylko do 12 godzin wiec ciezko ja wychwycic.....wiedzialam teraz dokładnie kiedy doszlo do owulacji i w tym czasie przez 3 dni codziennie współżyliśmy raz dziennie i obawiam sie ze to tez nie dobrze....bo faktycznie nasienia jest mniej niz po paru dniach.... a jakie pozycje sa najlepsze na ułatwienie zapłodnienia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dokładnie tak
Plemnik żyje 4-5 dni, wiec nawet jak z sexem nie trafisz w dzien plodny to kochając sie dzien przed możesz zajśc w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micky mouse
współżyjąc przed owulacją leżałam zaraz po stosunku z nogami uniesionymi do góry tak z ok 30 minut wiec jest jakas szansa ze te plemniczki dotarły jak najdalej???a i dodam tez ze dzien przed owulacja mielismy głeboką penetrację tzw w pozycji od tyłu ..... jejku jak ja bym chciała żeby sie udało.... staram sie juz 4 lata.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też dwa razy sprawdziło się przytulanie codziennie od 11 do 14 dnia cyklu przy owulacji w dniu 13... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micky mouse
nawet nie wiecie jak bardzo mnie pocieszyłyście..... u nas na początku był problem z nasieniem ale juz jest okey - co prawda nie jest ono rewelacyjne ale tez nie jest złe i szanse są..... potem był problem ze mną bo miałam zbyt wysoką prolaktynę ale juz ja zbiłam Bromergonem i juz jest okey.... teraz nic nie stoji na przeszkodzie wiec działamy.... i w tym cyklu było generalnie prawie codzienie, biore teraz luteinę na ewentualne podtrzymanie ewentualnej ciąży...... w zeszłym miesiącu miałam ciążę biochemiczną która samoczynnie mi sie wchłonęła..... mam nadzieje ze tym razem bedzie dobrze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micky mouse
wczoraj miałam robione wszystkie badania i przy okazji zrobiono mi tez Beta HCG ciazowe no i wyszło że ciąży nie ma ale myślę że może to za wcześnie zaraz po owulacji???? Kiedy myślicie od momentu owulacji można zrobić test z krwi lub ciążowy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwcześniej betę można robić 8-9 dni po zapłodnieniu... u mnie 7 dni po była jeszcze negatywna a w ciąży jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zwykły test sikany pozytywny wyszedł 12-stego dnia po owulacji, ale z takim testem lepiej poczekać do terminu @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micky mouse
baderka i znowu mnie pocieszylas i nastawilas optymistycznie ;) a mialas od razy jakies objawy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 3 dnia po owulce silny ból jajnika, mega apetyt i jeszcze przed terminem nabrzmiałe piersi z bardzo widocznym żyłkami... piszę o tym co było innego niż w normalnych cyklach i co przydarzyło mi się dwa razy w życiu, w cyklach ciążowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micky mouse
moją barierą to chyba jest tez psychika bo za bardzo chce i za duzo o tym myślę.....:( a Ty długo sie starałas o dzidziolki czy od razy jak zaplanowałas sie udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas udało się dwa razy za 1. razem, więc ja nawet nie zdążyłam się specjalnie nakręcić... ale wiem, że psychika kobieca to wielka siła i potrafi doprowadzić do dziwnych efektów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micky mouse
nic tylko pozazdrościć ;) podeślij mi troszke wirusków może sie zarażę ;)))) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesyłam :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micky mouse
nie dziekuje coby nie zapeszyc ale odebrałam wiruski ;) dziś mój 20 dc - nic sie nie dzieje ...... wczoraj tylko kłucie jajnika po prawej stronie - w tym w którym była owulacja.... czekam teraz na @ a raczej jej brak ;) jeśli chodzi o piersi to kiedy mozna zauwazyc w nich zmany dopiero po terminie @ ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micky mouse
to ja niestety nie mam nic z piersiami zadnego swedzenie ani wrazliwosci :( pewnie znowu sie nie udalo :( a jajniczek tylko troszke sobie pokłuł i przestał :( na podtrzymanie ewentualnej ciąży biorę dodatkowo luteine dopochwowo.....ale w sumie to nie wiem po co jak tam w srodeczku napewno nic nie ma do trzymania :( ale mi sie smutno zrobiło.....:( :( :( a powiedz mi czy przed @ mozna wspolzyc czy raczej sie ograniczyc bo slyszalam ze moze to negatywnie wplynac na zagniezdzenie sie zarodka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie ograniczałam... ;) a Ty bądź dobrej mysli, bo każda z nas jest inna i jej organizm inaczej reaguje... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micky mouse
baderka mam pytanko a jak to było z Twoja macica??Mialas ja obnizona przed okresem czy od razu wysoko wysoko u góry????Ja co miesiac badam rowniez i polozenie macicy jak narazie ten sposob mnie nie zawiodl - metoda lepsza niz test ciazowy - zawsze przed okresem mam ja bardzo obnizona.A nie wiem jak w ciazy powinna byc wysoko chyba nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, że chodzi Ci o szyjkę? w sumie to nie wiem jaka powinna być w ciąży... moja jest dosyć wysoko i jest taka jakby rozpulchniona... zwykle pod koniec cyklu była twarda jak czubek nosa, w tym ciążowym było inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micky mouse
tak chodzilo mi dokladnie o to. Wlasnie przed okresem jest bardzo nisko i wlasnie wtedy juz wiem ze ciazy napewno nie ma :( bo tez slyszalam ze powinna byc wysoko ....a rozpulchniona tzn???;) przepraszam za zbyt moze intymne pytania ale ja juz naprawde swiruje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozpulchniona czyli taka jakby napuchnięta, rozlazła... nie wiem jak ci to inaczej napisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olmolo
Micky mouse nie sugeruj sie bolem piersi,a raczej jego brakiem.Mnie w ciazy piersi nie bolaly ani razu,zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala OO WITAJ !!!!!!!!,,,DZIEWCZYNY MAM PYTANKO CZY JESLI SPOZNIA MI SIE MIESIACZKA O 2 DNI A DZIS WIECZOREM ROBILAM TEST WIECZOREM I WYSZEDL NEGATYWNY :( TO CZY MOZE JEST ZA WCZESNIE ??? ALBO WINA TESTU????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micky mouse
może powtórz jeszcze ten test...... a moja @ ma przyjsc w poniedzialek....mam nadzieje ze jednak nie przyjdzie...... ale juz czuje takie uciski w brzuchu jak na miesiaczke.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micky mouse
naprawdę bardzo bym chciała...... baderka a czy Ty miałaś przed terminem i w terminie miesiaczki taki ból przypominajacy ten miesiaczkowy wlasnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, zaczęło się kilka dni po owulce i bolało do końca cyklu i potem jeszcze trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×