Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamaa janeczki

Jak dorobic na wychowawczym?

Polecane posty

Gość mamaa janeczki

Jestem mama 6 - misiecznej coreczki.Teraz do 15.09 jestem na urlopie z pracy.Potem ide na wychowawczy ale bede na bezplatnym poniewaz nie mam wyroku z sadu o alimentach.Umnie w miescie zamkneli odzial zlobka dla malych dzieci, wiec do pracy nie wroce.Niemam z kim dziecka zostwaic pod opieke.Coraz bardziej martwie sie co bedzie z nami.ZA co bedziemy zyc.Wynajmuje stancje, mieszkamy same- oplata wynosi za wszystko 500zł..A kasa powoli sie konczy.Jak dorobic w domu????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja kupuje i co w tym zlego
Tez szukam dorywczej pracy , u mnie tez zlobka nie ma :( ehh co za zycie.codziennie przegladam ogloszenia i lipa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaa janeczki
Ja niewiem juz co mam robic.Jestem do wrzesnia przyszlego roku uziemiona, zadna normalna praca niemoge pozwolic sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to postaraj
się o wyrok z sądu o alimentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaa janeczki
Sprawe w sadzie mam za miesiac dopiero.Ojciec malje robi wszystko zeby dac jak najmniej na nia.Twierdzi ze jest w stanie dac 200zł misiecznie.Smieszna kwota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba było myslecccc
trzeba było się zastanowić przed poczęciem dziecka za co je utrzymasz, teraz to nic ci innego nie zostaje jak zapieprzać na swoje dziecko, łaski nikomu nie robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten palant tez
nie robi laski i na dziecko placic powinien...dzidzius sie urodzil i super:) dasz rade...a z niego wydoj co sie da...nie wie ze sex to nie tylko przyjemnosc ale czasem sa nastepstwa i obowiazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missicarla
ja bym na twoim miejscu zatrudniła sie jako opiekunka do dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowa żabka
dokładnie tak jak osoba wyżej radzi...weź jakieś dziecko pod opiekę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaa janeczki
Wszystko sie zmienilo.Mialam dac dziecko do zlobka ale w tym roku zamkneli oddzial dla malych dzieci.Wiec niemam innego wyjscia i musze siedziec w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może trzecie
dorób sobie drugie tak jak inne kobiety, przynajmniej nie będziesz miala czasu myśleć za co zyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamo janeczki
wszystko zależy jakie masz wykształcenie ja juz 2 lata siedze na wychowawczym i zarabiam wiecej nic w pracy przed ciążą oczywiście odradzam wszelkiego typu ogłoszenia w necie jak klikanie w banery, odpisywanie na maile i ankiety, takze avony i inne tego typu jak masz lekkie pioro i troche wiedzy poszukaj czegos o pisaniu tzw "precli" , z ang precell, to są krótkie artykuliki przewaznie na 100 słów ktore piszesz na jakis temat wyszukujac info z netu jest taka strona z ogloszeniami www.zlecenia.przez.net ponadto jest przepisywanie tekstow, pisanie prac na zamowienie, transkrypcje i inne tego typu rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kiedy sie na to szczepi
moze jeszcze ktos sie wypowie i podsunie ciekawy pomysl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do strasznego kocura
da link, a uwielbiam takie rzeczy ae mam 2 lewe ręce do drotów i szydełka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozecie dac ogłoszenie i zajac sie u siebie w domu dzieckiem w podobnym wieku...dorobic mozna a i dla maluchów fajne jak maja towarzystwo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puzzleeeee
a O CO TAM DOKŁADNIE CHODZI? pŁACI SIĘ COŚ ZA REJESTRACJĘ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppanidomu
Dla obrotnych i obeznanych ze światem internetu jest w sieci wiele sposobów zarobienia. Tylko należy pamiętać że nie od razu Kraków zbudowano i czasami na pierwsze pieniądze trzeba poczekać. Po miesiącu zarobiłam swoje pierwsze 400zł więc wiem że się da. Jeśli ktoś jest ciekawy jak to piszcie : ppanidomu@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti84m
Witam. Ja również jestem na wychowawczym i siedząc w domu z małym układam sobie puzzle, zawsze to parę złotych bez dużego wysiłku także polecam http://puzz.waw.pl/?p=mIbbNmRsxQkh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konsultant/ka Avon
Konsultant/ka Firmy Avon: - wpisowe 0 zł, - brak kar za nieskładanie zamówień, - bezpłatna dostawa kosmetyków wprost do domu, - w każdej chwili możliwość rezygnacji bez żadnych konsekwencji! - elastyczny czas pracy, - możliwość zwrotu produktu, - składanie zamówienia przez internet, - zarobek do 40% zebranego zamówienia, - profesjonalne szkolenia kosmetyczne, - specjalne oferty dla Konsultantek ze zniżkami do 80% ! - możliwość rozwoju jest niczym nieograniczona. - PREZENTY, które można zdobyć startując w aktualnym Katalogu: Pierwszy katalog współpracy, zamówienie na minimum 200zł - Woda toaletowa Spotlight Drugi katalog współpracy, zamówienie na minimum 250zł - Superwydłużający tusz do rzęs Trzeci katalog współpracy, zamówienie na minimum 250zł - Podwójny program liftingujący okolice oczu Czwarty katalog współpracy, zamówienie na minimum 250zł - Woda toaletowa Treselle Mystique Na e-maile odpowiadam codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konsultant/ka Avon
Konsultant/ka Firmy Avon: - wpisowe 0 zł, - brak kar za nieskładanie zamówień, - bezpłatna dostawa kosmetyków wprost do domu, - w każdej chwili możliwość rezygnacji bez żadnych konsekwencji! - elastyczny czas pracy, - możliwość zwrotu produktu, - składanie zamówienia przez internet, - zarobek do 40% zebranego zamówienia, - profesjonalne szkolenia kosmetyczne, - specjalne oferty dla Konsultantek ze zniżkami do 80% ! - możliwość rozwoju jest niczym nieograniczona. - PREZENTY, które można zdobyć startując w aktualnym Katalogu: Pierwszy katalog współpracy, zamówienie na minimum 200zł - Woda toaletowa Spotlight Drugi katalog współpracy, zamówienie na minimum 250zł - Superwydłużający tusz do rzęs Trzeci katalog współpracy, zamówienie na minimum 250zł - Podwójny program liftingujący okolice oczu Czwarty katalog współpracy, zamówienie na minimum 250zł - Woda toaletowa Treselle Mystique Na e-maile odpowiadam codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konsultant/ka Avon
Konsultant/ka Firmy Avon: - wpisowe 0 zł, - brak kar za nieskładanie zamówień, - bezpłatna dostawa kosmetyków wprost do domu, - w każdej chwili możliwość rezygnacji bez żadnych konsekwencji! - elastyczny czas pracy, - możliwość zwrotu produktu, - składanie zamówienia przez internet, - zarobek do 40% zebranego zamówienia, - profesjonalne szkolenia kosmetyczne, - specjalne oferty dla Konsultantek ze zniżkami do 80% ! - możliwość rozwoju jest niczym nieograniczona. - PREZENTY, które można zdobyć startując w aktualnym Katalogu: Pierwszy katalog współpracy, zamówienie na minimum 200zł - Woda toaletowa Spotlight Drugi katalog współpracy, zamówienie na minimum 250zł - Superwydłużający tusz do rzęs Trzeci katalog współpracy, zamówienie na minimum 250zł - Podwójny program liftingujący okolice oczu Czwarty katalog współpracy, zamówienie na minimum 250zł - Woda toaletowa Treselle Mystique Kontakt: avonpraca@op.pl Na e-maile odpowiadam codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izax3
Ja miałam ten sam problem, za mało kasy, a nie ma z kim dzieci zostawić, a mam 3. I znalazłam, oriflame i betterware, pracujesz wtedy kiedy chcesz. zawsze 3,4 stówki miesiecznie wpadną. polecam osoby zainteresowane prosze o kontakt na maila:izabela.doszla@gmail.com pomoge we wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagódka zielona.....
Zapytaj sąsiadkę czy może popilnować Tobie dziecka za jakieś małe pieniądze, a sama wróć nawet pracuj nawet na pół etatu np. w budce z kebabem, która jest otwarta przez całą dobę i możesz elastycznie sobie dopasować godziny. Masz dziecko, bądź bardziej odpowiedzialna PO FAKCIE niż tatuś dziecka i jezeli nie chcesz zasilać grona matek stojących pod pomocą społeczną, szukaj opieki do maleństwa i wracaj do pracy. Moje dwie koleżanki były w takiej samej sytuacji i niestety, ale wykalkulowały że najlepsze wyjście to praca, praca, praca. Jezeli masz zawód rzemieśliniczy jak krawcowa czy artystka do robienia kolczyków, wtedy nawet na wychowawczym pracujesz. A może chcesz nam tutaj ponarzekać i należysz do tych co tylko łapę po pomoc wyciągają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iboska80
Ja też siedzę w domu, ale odkryłam MLM - i nie chodzi tu o bieganie z katalogami - wystarczy miec 5 przyjaciól, którzy chcą spełnić swoje marzenia!!!!! Zapraszam osoby zainteresowane, a udostępnię klucz do sukcesu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw poznajemy odpowiednie produkty .które pozwalają nam zaoszczędzić ok 150 zł w budżecie miesięcznie, potem pokazujemy ten sposób innym i zaczynamy na tym zarabiać - proste jakby co : n.plawnicka@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim chcącym dorobić parę groszy proponuje zajrzeć na stronę "Kura domowa, która potrafi znosić złote jaja!!" Zajęcia bardzo proste a przy tym całkiem dochodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×