Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

JAK DUZE MACIE KREDYTY I NA ILE LAT?

Polecane posty

Gość gość

nie boicie sie,ze nie bedzie kiedys Was stać je splacać? maz mnie namawia na kredyt i kupno domu, ale ja sie boję, niewyobrazam sobie splacac go przez 30 lat, czyli do ponad 60-tki, mamy duze mieszkanie(kupione 4 lata temu jako nowe bez kredytu), a jemu sie dom zamarzył. Chce potem wynajmowac nasze mieszkanie i splacać tym kredyt, no nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
235 tys na 30 lat + dobrane 30 tys gotówkowego na 5 lat Jak bym miała swoje mieszkanie i to takie duze to budowałabym dom, tak jak wymyślil twoj maz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500.000 na dom. Nie boje sie. Moze inaczej, boje sie, ale gdybym nic w zyciu nie robila, gdzie jest ryzyko, to siedzialabym na tylku, nie pracowala, nie doksztalcala sie, nie posiadala dzieci i czekala na kolejny dzien mieszkajac z mamusia i tatusiem (jak robi to moja 34 letnia kolezanka, a wszystkim dookola zazdrosci. Sama nie pracuje, nie ma hobby, nic, tylko wymysla sobie choroby) Wiesz, ja nie znam kraju europejskiego, ktorego ludzie kupowaliby domy za gotowke, a naprawde mam taka prace, ze znam bardzo duzo roznych osob z roznych krajow. Duza, duza wiekszosc ma hipoteki. Czesto wklad wlasny wynosi do 20 procent, a reszta to kredyt. Czesto np. w Holandii pelne 100 procent jest kredytu. Oczywiscie inna sprawa jest, ze sa inne zarobki, relacja piniadza itd. , ale o tym nie mowimy. Po prostu zyjemy w trudnych czasach, gdzie bez kredytu na mieszkanie czy dom po prostu czesto sie nie da (nie biore pod uwage pomocy rodzicow, bo to inna bajka. Zakladam sytuacje, ze ludzie od poczatku musza sami sobie radzic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sSami25
Też mamy mieszkanie o wartości ok 400tysięcy, bez kredytu i chcemy wziąć kredyt na dom, na razie odkładamy na działkę. Mieszkamy za granicą i tu pracujemy. Wszystko zależy od tego, czego naprawdę chcesz. Mi się marzy dom z ogrodem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i jeszce na ile...na 30 lat, od 4 lat splacamy, wiec jeszcze 26. :), ale dom mam naprawde taki o jakim marzylam, nie za duzy, nie za maly, sciana w salonie ze szkla z pieknym widokiem na rozlewisko Odry...ale cos za cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my własnie kupujemy mieszkanie i wczoraj złożyliśmy papiery o kredyt. mamy 60% wkładu własnego i 40% kredytu bierzemy rozłożyliśmy to na 8 lat ale planujemy spłacić w 5. moglibyśmy chyba szybciej ale chcemy wykończyć mieszkanie po swojemu, kupić meble itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd wy ludzie macie kasę na te wszystkie domy, mieszkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak to skąd? z pracy... a to co brakuje to z kredytu nikomu, a przynajmniej nie znacznej większości manna z nieba nie spada niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
złodzieje jedne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracuje, ale mi nawet kredytu nie dadzą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mamy kredyt na kupno domu 200 tys na 30 lat ,rata wynosi 1100 zł, za tyle tez wynajmuję mieszkanie własnosciowe w centrum miasta,a dom mamy na wsi, wiec koszta pokrywaja sie a w przyszlosci mieszkanko będziejak znalazł dla naszego syna ;P POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to my chyba mamy najwiekszy, bo 470tys na mieszk dwupoziomowe, rata 2700, ale spokojnie dajemy rade(mamy 3 firmy), trzy lata juz splacamy i jak dobrze pojdzie to jeszcze max 5 lat i mieszkanko splacone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my wzielismy 350tys na dom, polowa splacona przez 3 lata:) tez mamy swoj biznes, bo pracujac u kogos takiego kredytu nigdy bysmy nie dostali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a my 460 000,00 zł na 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z domem
o matko... a ja chcialam "tylko" na 30 tys. i się boję...choć jak widze jakie wy macie kredyty to chyba sie przekonam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wnioskuję że tylko osoby prowadzące własną działalność mogą sobie pozwolić na kredyt i własne 4 katy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie tylko, ja pracuję w budżetówce, mąz też, ale mamy wysokie stanowiska i płace przy okazji, to się dało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz... nie tylko prowadz. dzial.gosp. moja siostra jest nauczycielka maz celnikiem i tez maja duzy kredyt 200tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc człowiek może przyzwoicie zarabiać i stać go na kredyt pracując albo w instytucjach opłacanych z budżetu państwa lub prowadząc własną firmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TAAAAA w budzetowce pracujesz,wysokie stanowisko i siedzisz na kafeterii o tej godzinie :D moja siostra jest dyrektorem banku ING w szczecinie ale nie widzialam nigdy zeby na jakis tanich forach siedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nie ma na takie p*****ly czasu,ja mam19lat to sobie siedze bo mam czas bzdury pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę cieszę się, ze tak wam wszystkim świetnie się powodzi.... przeszklone salony, 3 firmy... a były w tej bajce smoki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja widze jacy tu wszyscy ustawieni i wyksztalceni :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokladnie smokow jeszcze zabraklo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ze ludzie maja kase ale nie ci co tu siedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz mam wolne od szkoly to sobie siedze i pisze ale moja mama ktora zarabia konkretne pieniadze o tej godzinie jest w pracy.nie ma czasu na takie p*****ly,jak dzisiaj wroci to az sie jej zapytam z ciekawosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od budżetówki hmmm, nie twierdzę, że zarabiam miliony, ale na ten kredyt mnie stać, a że tobie kopara opadła to już twoja brocha nie takie dyrektory piszą na durnowatych portalach moja droga, albo mój drogi, zdziwiłabyś sie na jakich piszą każdy jest tylko człowiekiem i każdy sra tak samo, czy to dyrektor czy bezdomny, no może jeszcze zalezy do czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
450 tys. na 20 lat. Rata 3,5 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rate mamy w sumie 3 tys, ale trochę ponad 500 odkładamy żeby wcześniej spłacuić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×