Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak kobieta nie ma dziecka to nosi psa albo kota

Polecane posty

Gość gość

Wszystkie moje bezdzietne koleżanki jak nie maja dzieci to noszą koty i psy.traktuja je jak dzieci. Przykład nr jeden Moja szwagierka-Ma górka Drugi koleżanka ma kota a jest sama. Trzeci kuzynka ma psa -rozwodka. Nie jestem złośliwa.ale to chyba tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szwagierka nosi yorka miało byc.jest też dziwaczna i ma napady zł to humoru.juz Stara panna z niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jednak to ty przesiadujesz na tym forum dla życiowych przegrańców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak nieudacznik czuje się nie kochany przez nikogo i kompletnie bezwartościowy, to zazdrości tym, którzy kochają zwierzęta a nawet ich zwierzętom. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam ani psa,ani kota,ani dziecka ani faceta , wiec chyba nie wpisuje sie w schemat:-) ale ostatnio myślałam o kupnie rybki, bo nie trzeba codziennie karmic wiec moze by troche ze mna przezyla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez to zauwazylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a królice mają dzieci, psy, koty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zauwazylam ze kobiety ktore rodza dzieci I nie ida pozniej do pracy to zyja zyciem innych, np.moja szwagierka, biedna,z 2 dzieci, gruba,zakompleksiona I 6 rok w czterech scianach.jak ja widze to opowiada jakies dziwne historie z rozmow w toku lub od swoich sąsiadek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt Szlachta ma dzieci,psy ,koty I rybki a plebs ma tylko dzieci lub tylko pieski :-) :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie mam ani psa ani kota ani dziecka. I nie planuję mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam dziecko, ale chetniej zajmuje sie moim koteczkiem, wiec tak tez bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem przeciwniczką trzymania zwierząt w mieszkaniu, gdybym nie miała dzieci zwierząt też bym nie miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja zauważylam że nieszczęśliwe dzieciate baby wściubiają nosy w życie bezdzietnych i zawsze wymyślają historie o tym jakie bezdzietne są przegrane i jak szukają ujścia dla instynktu macierzyńskiego. Ciągle mi tak sfrustrowane dzieciatki wymyslają Tymczasem ja mam męża, kochamy się i oboje nie chcemy dzieci, bo na rodziców się nie nadajemy. Nie chce nam się i tyle. Nie rozmyślam nad tym w przeciwieństwie do polackich cebular rozpłodowych :o O niczym pogadać z takimi nie można, bo zaraz: "kiedy dziecko, jak pusto bez dzieci, jak mi współczują, a dlaczego nie chcemy" - kurfa mać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 32 l i nie mam dzieci, zwierząt też nie mam bo nie lubie brudu i smrodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no to tak jak ja (pisałam nad tobą) aczkolwiek ogólnie do dzieci nic nie mam. Uwielbiam swoich bratanków i siostrzenicę męża. Chodzimy z nimi na lody, do kina, robimy im prezenty, czasem zostają na noc i ogólnie dzieci mi w społeczeństwie nie przeszkadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co złego jest w tym że ktoś kocha swojego pupila? Won stąd z takimi wscibskimi tematami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam dzieci i kochanego psa, nie noszę, bo za duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×