Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak myslicie , dlaczego polscy mezczyzni sa takimi beznadziejnymi ojcami

Polecane posty

Gość gość

Unikaja alimentow , nie chca opieki naprzemiennej , nie odwiedzaja swoich dzieci, nie biora urlopow tacierzynskich, uwazaja ze chodzenie z wozkiem , na spacer, przewijanie dziecka , wstanie w nocy to frajerskie i niemeskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie są nauczeni odpowiedzialności, nie wynieśli tego z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to my -wy Polki ich wychowujecie na nieodpowiedzialnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zj****e geny i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie zależy od tego z jakiego kraju facet pochodzi a od wychowania w domu.Jesli facet wychowywał się w domu gdzie ojciec pomagał dla niego też jest to naturalne. Gdy matka w domu robiła wszystko ale nikt tego nie docenial bo po prostu była od tego to jej syn tez tak będzie uważał. Jeśli teściowa buntuje syna ze zona ma robić w domu to i to .....to też może być ciężko bo co tu ukrywać choć faceci zdają sobie sprawę ze tez powinni się dołożyć w domu to wygodniej jest uważać ze to obowiązki zony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mają wzorców, nie są nauczeni. My źle wychowujemy synów, którzy później są beznadziejnym ojcami. Na szczęście powoli to się zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od szwagierki mąż to tez taki d**ek i frajer,z dzieckiem na dwór ani razu nie wyszedł, nigdy nie widzialam by mial go na rekach,by sie z malym bawił, nic czasu mu nie poświęca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dlaczego np w skandynawii po rozstaniu sie rodzicow opieka naprzemienna jest normalnoscia , branie urlopu tacierzynskiego jest normalnoscia , faceci na placach zabaw z wozkami , podcierajacy gile dzieciakom to codzienny normalny widok . Wszyscy zostali tak cudnie wychowani??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale to my -wy Polki ich wychowujecie na nieodpowiedzialnych X A gdzie był tatuś? A sami mózgu nie macie i nie wiecie co to obowiązki wobec własnego potomstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie tatus zwial jak to przystalo na polskiego twardziela samca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo maja puste plaskie lyse lby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto wam k***a kaze sie z nami zadawac. Skoro jestesmy beznadziejni, brzudcy itp to w********ac jak sie nie podoba. A wy narzekacie a i tak wlazicie nam do wyra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
konia bys trzepal dupku cale zycie czy kolege w o***t posuwal jakbysmy wam do wyrka nie wlazily . mowa jest o ojcostwie a nie o seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie osobiscie dziwie moim rodaczkom ze sie z takimi fajfurami wiaza i dzieci rodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze, kobiety troche kultury slowa! To ze jestescie anonimowe nie znaczy, ze mozecie tak sie wypowiadac! Bo przez pryzmat Waszej anonimowosci sa postrzegane pozniej wszystkie kobiety, nie konkretne, a wszystkie, zastanowcie sie nad tym. Wedlug mnie polscy mezczyznie wcale nie sa tacy na koncu. Moj maz nie mial dobrego ojca, ale od poczatku zajmowal sie dzieckiem i do tej pory jest najwspanialszym tata na swiecie... Czy Wy nie macie mezow, ze tak piszecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
Myślę ,że za wysoko stawiacie poprzeczkę.Chcecie aby był głową rodziny( zarobił na wszystko) ,dobrym uczuciowym menem i Ojcem.Niestety same widzicie , " Lałry już wyginęły,system już dawno upadł a wasz ukochany lata z jednej do drugiej pracy w dziurawych skarpetach!!!!!!!. Jak przyniesiesz co mc,5tyś On też 5 to zobaczycie jaki będzie wyluzowany i DOBRY.Czyli wniosek jest prosty jak budowa " CEPA" .Zamiast tylko oczekiwać znowu coś!!, jeszcze to,tamto spytaj sięSAMA co mam zrobić aby mąż mój był dobrym Ojcem.Styl amerykański " nie pytaj sie co kraj ma dać Tobie,ale co Ty możesz zrobić dla kraju "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego, że Polki są beznadziejnymi matkami i nie potrafią wychować swoich synów na odpowiedzialnych mężczyzn - przyszłych ojców. Koło się zamyka. Dlaczego więc polskie kobiety są takimi beznadziejnymi matkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś kochana, jedna jaskolka wiosny nie czyni ;) w ogole to forum jest fajne bo..... kobiety nie pracujace pisza ze maja wspaniale , siedza w domu , gotuja i pieka, maz wniebowziety na nic nie zaluje , cod miod i orzeszki a facec***isza ze sa zajechani bo musza ksiezniczki i gromade babli utrzymac i nie maja sily na nic i ze ogolnie jest kierat i byli by lepszymi ojcami gdyby kobieta tez poszla do pracy i go odciazyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
henk1 dziś ja nie chce , dobrze zarabiam , tez chodze do pracy na cale dnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ha0bb z trojmiasta
a ty za pewno jestes smierdzaca puszczalska zapatrzona w materializm pustostanem. twoje geny sa z polskich kresow i jestes pierwszym pokoleniem z miasta. polska szmata jak mowia w wiekszosci regionow swiata. skoro generalizujesz polskich facetow jestes pyndą dużo mniej wartą. przestan sie rozmnazac i idz sie utop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ot przyklad kandydata na ojca , chamstwo prostactwo buractwo w kazdym pisanym slowie az sie przelewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
no to zapewne masz nieco inny pogląd na ten temat np;aby wychować chłopczyka na dobrego przyszłościowego Ojca trzeba najpierw samemu się dobrze wyuczyć bo wydać dziecko na świat to jeszcze nie wszystko.Przed nami 18 lat ciężkiej charówy z dzieckiem ale oczywiście i wiele przyjemnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż jest wspaniałym ojcem, aż za bardzo :-) Pozwala córce na wiele rzeczy, kupuje prezenty, jeździ z nią na różne wycieczki, bawi się, opowiada świetne bajki. Przez pierwsze pół roku kąpał ją, obcinał paznokcie bo ja się bałam ,że zrobię jej krzywdę:-) Fakt w nocy do niej nie wstawał ale ja karmiłam ja piersią więc było to zbędne. Traktuje ją jak prawdziwą księżniczkę i kocha nad życie. Aha, jest Polakiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
Haoob z trój,,,dać mu nalepkę Lady Pank i ich znana piosenkę 'są tacy to nie żart dla których jesteś wart mniej niż zeroooo,,000000hahah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż teraz (córka ma 2,5r.) jest wzorem ojca ale jak była mała tłumaczył się ze tego nie wie tego nie umie i ja robiłam wszystko dosłownie wszystko przy dziecku. Z drugim juz taka głupia bym nie była no ale było minęło. Teraz się z nią bawi robi prezenty właściwie czas kiedy jest w domu ukierunkowuje żeby coś z dzieckiem porobić ale nadal mówi np. ze nie wie w co ją ubrać. Nie wiem ile w tym prawdy ile lenistwa. W ogólnym rozrachunku wypada na 5 teraz wcześniej pała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie , a ty wszystko umialas oczywiscie telepatycznie a on biedny nie umial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to moze z innej beczki ilu mezow wzielo urlop wychowawczy ? odpowiem ze moj maz podzielil ze mna wychowawczy , ja bylam pierwsze 6 miesiecy on kolejne 6 miesiecy zmienial pieluchy przecieral marcheweczki , chodzil z wozkiem , mieszal kaszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy nie lubią odpowiedzialności za dom i dzieci. Dzieci są dla nich męczące więc unikają opieki nad nimi sądząc że od domowego ogniska i tak jest żona. Polki jako żony są zbyt łagodne i zbyt mało roszczeniowe. Typowe łagodne kurki które popyskują a na końcu rozłożą ręce by w nocy dać się udobr***ać. Polacy nie szanują swoich żon . Jak polski mężczyzna ma pomagać swojej żonie skoro w domu nie był nauczony pracy i odpowiedzialności? Rodzice wychowują swoich synów ze zbyt małym rygorem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ot prawda , czyli caly czas krecimy sie w okol tego ze sa zwyklymi dupkami , zle wychowanymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie zwiazala bym sie z Polakiem bo moja wizja zwiazku jest w 100% partnerska , w Polsce nie mialabym szans na taki uklad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×