Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość si25

jak najwcześniej wykryć ciąże???

Polecane posty

Gość si25

mam pytanie, bardzo chcę mieć dziecko, okrs miałam 11 lutego, więc jeżeli doszło do zapłodnienia to od 4-do 6 dni wstecz. dziś robiłam test ciążowy wynik ujemny jedna kreska. W jaki sposób moge sprawdzić czy jestem w ciąży. bolą mnie piersi, to wszystko. Są jakieś inne sposoby? USG nie wykryje bo zawcześnie. Ktoś coś wie???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam dopochwowe USG które wykryło ciąże 13 dni po zapłodnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz stwierdził ,że \"coś\" tam widać ale nie może dokładnie opisać co.Delikatne zaróżowienie.Zaprosił mnie na następne USG po 2 tygodniach i potwierdził diagn0ze\"CIĄŻA\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość si25
Tak Kolumna ale u mnie za wcześnie, mierzyłam temperaturę i niestety w normie 36,6 tylko tyle że bolą mnie piersi. Pewnie znowu będzie rozczarowanie i za 9 dni okres, mam nadzieję że nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadnych posćików, nikt nic nie wie? kobiety co z wami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrob
badanie krwi, ale niestety musisz poczekaj parę dni i zrób jeszcze raz test. Rozumiem, że bardzo chcesz zajść w ciążę i tego ci życzę. Nic tu jednak nie da trzeba uzbroić się w cierpliwość i poczekać. Pierwszym objawem ciąży u mnie był właśnie ból piersi a potem ból brzucha. okres się spóźniał i dopiero po 3 tyg. zrobiłam test. Długo czekałam na ten moment i straciłam już nadzieję, że normalnie zajdę w ciążę(te co miesięczne testy i kolejne rozczarowania) a tu taka niespodzianka, zaszłam jak sobie zaczęłam już odpuszczać.. POWODZENIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrob
nie ten miesiąc to następny :-). Choć wierzxę że możesz być zmęczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrob cala noc miałam zgagę, mam też teraz czuję się jakbym wypiła kubek ace i mam wszystko popalone w środku, nigdy tego nie miałam. Wiem że muszę poczekać, wczoraj oglądałam test i pojawiał się na nim 2 kreska bardzo słaba ale jest, fakt że nie po 3 minutach a po 1 dniu, ale to juz dla mnie promyk nadzieji. Nie wiem jakie leki mogę brac, wzięłam wapno z wit. c i nie wiem czy to nie zaszkodzi, ja zwariuję, poprostu zwariuję w tej niepewnośc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×