Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak odstawić niemowlę od piersi mając tak dużo pokarmu?

Polecane posty

Gość gość

Witam, mam plan, żeby odstawić córeczkę od piersi w ciągu miesiąca. Chcę zrobić to stopniowo, dlatego wprowadziłam karmienie mieszane- chciałabym obniżyć poziom laktacji. Niestety, moje piersi zaraz wybuchną :O Zwykle jest tak, że po nocy (mała śpi około 9 godzin w nocy bez przerwy) mam bardzo nabrzmiale piersi i muszę ją szybko nakarmić. Co teraz zrobić, żeby nie nabawić się zapalenia piersi, a jednocześnie nie pobudzać za bardzo laktacji? Odciągać malutkie ilości pokarmu jak mi biust "napuchnie"? Pić szałwię? Bardzo proszę o porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ściągać tylko tyle, żeby poczuć ulgę, nie więcej/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieto, jakbys na raz odstawila to też ci sie nic nie stanie. Fakt przez 2 dni masz wrazenie .,ze piersi ci wybuchną ,ale pozniej pokarm sie spala ,a organizm zaprzestaje jego produkowania ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale co w takim razie z tym zapaleniem piersi, którym wszyscy mnie od porodu tak straszyli? Że jak za dużo pokarmu mi się uzbiera w piersi to mogę dostać zapalenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
straszą bo uważają ,że masz armić do 18 aż pokarm sam zaniknie :/ nie wiesz ,że w Polsce jest propaganda dotyczaca nagonki na matki nie karmiące ja odstawilam od piersi z dnia na dzień ,mialam sporo pokarmu, ani moje dziecko ani ja na tym nie ucierpieliśmy. Nic złego mnie nie spotkalo a dziecko chętnie przyjęlo butelkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat osoby, które mnie przestrzegały przed zapalaniem wcale nie są za długim karmieniem więc to nie ten powód :) A ile mniej więcej trwa, zanim te "guzy" zejdą z piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie trwalo to 2-3 dni , najgorzej jest w 1 dzien od odstawienia, wteyd mozna oszalec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile już karmisz? w ogole to po jakimś czasie chyba mniej się robi tego pokarmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karmię prawie 6 miesięcy. Owszem, mam mniej pokarmu, na początku miałam tyle, że mogłam trojaczki wykarmić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tabletki na powstrzymanie laktacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam u gin po tabletki na powstrzymanie laktacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×